S.Krupeckaitė rekordiniu tempu iškovojo pasaulio čempionės titulą

(281)
Lenkijoje trečiadienį prasidėjusiame dviračių treko pasaulio čempionate itin sėkmingai startavo Lietuvos atstovės. Jau pirmą varžybų, vykstančių Pruškovo „BGZ Arena“ velodrome, dieną Simona Krupeckaitė pagerino pasaulio rekordą ir iškovojo aukso medalį.
© AFP/Scanpix
26-erių metų Lietuvos dviratininkė 500 metrų atskiro starto lenktynėse pranoko visas varžoves. Distanciją ji įveikė per 33,296 sek. (vid. gretis 54,060 km/h) ir pasiekė naują planetos rekordą, senąjį pagerinusi 0,292 sek.

Antra finišavo buvusio pasaulio rekordo autorė australė Anna Meares (33,796 sek.), bronzos medalis atiteko britei Victoriai Pendleton (34,102 sek.).

Varžybose dalyvavo 23 sportininkės.

Čempionato organizatoriai pažymėjo, kad tokioje trumpoje trasoje pagerinti pasaulio rekordą daugiau nei 2 dešimtosiomis sekundės dalimis yra tiesiog neįtikėtinas rezultatas. Senasis A. Meares rekordas laikėsi beveik dvejus metus - nuo 2007 metų kovo 31-osios.

Trečiadienio vakarą moterų asmeninėse 3000 m persekiojimo lenktynėse bronzos medalį iškovojo Vilija Sereikaitė.

Pernai pasaulio čempionate Mančesteryje (Anglija) S. Krupeckaitė pasidabino dviem sidabro medaliais (sprinto varžybose ir 500 m atskiro starto lenktynėse).

Pasaulio čempionate Lietuvai atstovauja S. Krupeckaitė, Svetlana Pauliukaitė, V. Sereikaitė, Gintarė Gaivenytė ir Aušrinė Trebaitė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lietuvos regbininkės tarpusavio supratimą gerino Čekijoje

Europos čempionato kovoms besiruošianti Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė keletą dienų viešėjo Prahoje (Čekija), kur sportavo su šios šalies ekipomis. Čekijos rinktinė rungtyniauja aukštesniame Europos pirmenybių divizione nei lietuvės, todėl tai buvo puiki galimybė įgyti naudingos patirties.

Beisbole tokio epizodo nepamatysite dar 100 metų – galėjo nusisukti sprandą

Tikra sensacija beisbolo pasaulyje tapo rungtynių tarp Sent Luiso „Cardinals“ ir Toronto „Blue Jays“ epizodas, kai Chrisas Coghlanas, nelyg supermenas, peršoko kamuolį gaudantį žaidėją Yadierą Moliną, ir, padaręs kūlvirstį spėjo paliesti bazę ir pelnyti tašką.

D. Lobačevskė: bėgti už savo miestą – garbės reikalas

Diana Lobačevskė ką tik grįžo iš Londono maratono, kuriame užėmė 12-ą vietą, įveikė visas maratone bėgusias europietes ir jau planuoja naujus startus.

Rusijos ekstremalai pristatė įspūdingą filmą apie savo nuotykius kalnuose (2)

Sportininkų esktremalų iš Rusijos komanda „Extreme Adventure Activity“ pristatė naują įspūdingą filmą „The Rope 2“, kuris buvo ketverius metus kuriamas Kinijoje, JAV, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Šveicarijoje. Filmo premjera balandžio 26-ą dieną įvyks Maskvoje.

Buriuotoja V. Andrulytė pasaulio taurės etape Prancūzijoje užima antrąją vietą

Prancūzijoje vykstančio pasaulio buriavimo taurės antro etapo moterų „Laser Radial“ jachtų klasės varžybose po pirmų dviejų plaukimų lietuvė Viktorija Andrulytė užima antrą vietą.