Š.Jasikevičius "Barcelona" klubui pelnė 13 taškų

Trečiadienį sužaistos šešerios ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro rungtynės - pirmojo turo mačai B ir D grupėse.
D grupės favoritė Ispanijos "Barcelona" svečiuose 85:77 (26:18, 25:19, 17:19, 16:21) nugalėjo Podgoricos "Budučnost" (Jugoslavija) krepšininkus.

13 taškų per 38 žaidimo minutes nugalėtojams pelnė Šarūnas Jasikevičius, pataikęs 2 dvitaškius iš 4, 2 tritaškius iš 3 ir visus tris baudų metimus. 23 taškus Ispanijos klubui pelnė Paulas Gasolas (Polas Gasolas), po 10 - Ronny Seikaly (Ronis Seikalis) ir Francisco Elsonas (Fransiskas Elsonas).

Barselonos komandoje dar nerungtyniavo po operacijos atsigaunantis Artūras Karnišovas.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Jugoslavijos rinktinės vidurio puolėjas Dejanas Tomaševičius, pelnęs 23 taškus.

Kitas Ispanijos klubas, taip pat turintis su lietuvius, - Vitorijos "Tau Ceramica" - trečiadienį pirmąsias Eurolygos B grupės rungtynes išvykoje 60:62 (18:15, 10:13, 17:20, 15:14) pralaimėjo Zagrebo "Cibona" (Kroatija).

Saulius Štombergas, žaidęs 35 minutes, svečiams pelnė 7 taškus, pataikęs visus tris dvitaškius bei vieną baudos metimą iš dviejų. Mindaugas Timinskas aikštelėje praleido 12 minučių, tačiau taškų nepelnė. Vienintelis jo tritaškis metimas buvo netaiklus.

Vitorijos komandoje sėkmingiausiai žaidė amerikietis Jamesas Bennetas (Džeimsas Benetas), pelnęs 21 tašką.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo amerikietis Jamesas Lee (Džeimsas Li, 22 tšk.), Josipas Sesaras (12 tšk.) ir Nikola Prkačinas (11 taškų).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Drama su pratęsimu: švedus nukovusi Europos rinktinė žais finale

Toronte (Kanada) vykstantis pasaulio ledo ritulio taurės turnyras, kuriame dėl trofėjaus grumiasi 8 komandos, priartėjo prie kulminacijos. Sekmadienio vakarą paaiškėjo ir antroji finalo dalyvė – ja tapo Europos rinktinė.

Baltijos rankinio lygoje Lietuvos komandos nesužibėjo

Gardine sužaistas pirmasis Baltijos lygos moterų rankinio čempionato turas, kurio metu komandoms per tris dienas teko sužaisti po penkerias rungtynes.

A. Kruopis iškovojo šeštą pergalę šį sezoną

Dviratininkas Aidis Kruopis („Veranda's Willems“) sekmadienį Belgijoje laimėjo 13-ąsias lenktynes „Gooikse Pijl“ (1.2 kategorija). Už pergalę 29-erių metų lietuviui atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

Baltarusijos lygoje – „Energijos“ pergalė po pratęsimo (1)

Sekmadienį Elektrėnuose Lietuvos ledo ritulio čempionai „Energijos“ ledo ritulininkai stojo į kovą Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynėse su svečiais iš Bresto. Elėktrieniškiai po dramatiškos, labai kietos ir pratęsimo pareikalavusios kovos rezultatu 3:2 (2:1, 1:1, 1:2, 1:0) palaužė „HC Brest“ ekipą ir iškovojo antrą pergalę per trejas rungtynes.

Berlyno maratone trys lietuviai pagerino asmeninius rekordus (3)

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame 43-iame BMW Berlyno maratone Ignas Brasevičius nuotolį įveikė per 2 valandas 18 minučių 56 sekundes ir, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė 24 vietą. Tai taip pat geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir vienuoliktas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją.