Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo finale L.Asadauskaitė - ketvirtapapildyta 06.46 val.

(67)
Laura Asadauskaitė
© AP/Scanpix

Šarlotėje (JAV) tęsiasi 2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų pirmas etapas. Šeštadienį vyko moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo ir dvi Lietuvos atstovės – Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venckauskaitė.

Šeštadienį sportininkės varžėsi fechtavimo, plaukimo, jojimo, kroso ir šaudymo rungtyse.

Galutinėje rikiuotėje 28 metų L. Asadauskaitė surinko 5384 taškus bei užėmė ketvirtą vietą.

Auksą iškovojo olimpinė čempionė vokietė Lena Schoneborn (5492 tšk.), antroje vietoje liko britė Mhairi Spence (5456 tšk.), trečia - baltarusė Anastasija Prokopenko (5416 tšk.).

L. Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje surinko 856 taškus ir liko vienuolikta, plaukime su 1128 taškais tenkinosi aštuonioliktąja pozicija, jojime su 1080 taškų liko tik 25-ta ir tik sėkmingai startavo kroso bei šaudymo dvikovėje, kur su 2320 taškų buvo antra.

Devinta tarp 36-ių finalo dalyvių liko Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (5324 tšk.), o devyniolikmetė Gintarė Venckauskaitė (5116 tšk.) užėmė 22-ą vietą.

G. Venckauskaitei prasčiausiai sekėsi fechtavimosi rungtyje, kur su 664 taškais liko tik 32-a, plaukime ji surinko 1144 taškus ir buvo penkiolikta, jojimo varžybose su 1092 taškais užėmė 23-ą vietą, o kroso bei šaudymo dvikovėje su 2216 taškų buvo aštunta.

DELFI primena, kad moterų varžybų atrankoje L. Asadauskaitė (4140 tšk.) laimėjo C grupės varžybas, o Gintarė Venckauskaitė (3944 tšk.) šioje grupėje buvo dešimta.

Sekmadienį vyrų varžybų finale startuos 24-erių metų Justinas Kinderis.

2014 gruodžio mėn. 20 d. 00:23
Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų etapo greito nusileidimo rungtį Italijoje laimėjo amerikietis Stevenas Nymanas. Tai buvo tik trečia karjeroje ir po dvejų metų pertraukos iškovota 32-ejų metų JAV kalnų slidininko pergalė pasaulio taurės etapuose.

Planetos biatlono taurės etape Slovėnijoje lietuvius vėl pavedė netaiklūs šūviai

2014 gruodžio mėn. 20 d. 00:07
Slovėnijoje vykstančiame trečiame 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etape vyrų 10 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovus vėl pavedė netaiklūs šūviai. Po tris kartus šaudykloje suklydę Tomas Kaukėnas ir Karolis Dombrovskis penktadienį sprinte užėmė atitinkamai 86-ą ir 95-ą vietas tarp 103-jų atletų.

A. Sereikaitė sėkmingai pradėjo čiuožimo trumpu taku pasaulio taurės varžybas

2014 gruodžio mėn. 20 d. 00:02
Penktadienį Pietų Korėjoje prasidėjo 2014-2015 metų planetos čiuožimo varžybų trumpu taku taurės ketvirtas etapas. Sėkmingai 1000 m nuotolyje startavo Agnė Sereikaitė. Ji pirmame atrankos varžybų čiuožime sugaišo 1 minutę 33,874 sekundės ir, aplenkusi britę Elisę Christie (1:34,049), rusę Jevgeniją Zacharovą (1:34,112), italę Federica Tombolato (1:35,575) bei japonę Ayamę Nakano (1:36,547), užėmė pirmą vietą bei pateko į ketvirtfinalį.

Lietuvos plaukimo čempionate - trečias R. Meilutytės ir du D. Rapšio aukso medaliai (4)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 18:59
LTU plaukimo čempionatas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Anykščiuose tęsiasi Lietuvos plaukimo trumpame 25 metrų baseine atviras čempionatas. Antrą varžybų dieną trečią šalies pirmenybių aukso medalį penktadienį iškovojo pajėgiausia Lietuvos plaukikė 17-metų Rūta Meilutytė. Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei planetos rekordininkė 50 metrų laisvų stiliumi rungtyje nuotolį įveikė per 25,07 sek. ir iškovojo pirmą vietą.

V. Strolia biatlono pasaulio taurės trečio etapo sprinto rungtyje finišavo 44-as (3)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 16:40
2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečio etapo varžybų etape Austrijoje penktadienį 44-ą vietą vyrų 10 km sprinto rungtyje užėmė Vytautas Strolia. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo, buvo priverstas šliuožtu du 150 ilgio baudos ratus, o distanciją įveikė per 28 minutes 07,9 sekundės.