Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo finale L.Asadauskaitė - ketvirtapapildyta 06.46 val.

(67)
Šarlotėje (JAV) tęsiasi 2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų pirmas etapas. Šeštadienį vyko moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo ir dvi Lietuvos atstovės – Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venckauskaitė.
Laura Asadauskaitė
© AP/Scanpix

Šeštadienį sportininkės varžėsi fechtavimo, plaukimo, jojimo, kroso ir šaudymo rungtyse.

Galutinėje rikiuotėje 28 metų L. Asadauskaitė surinko 5384 taškus bei užėmė ketvirtą vietą.

Auksą iškovojo olimpinė čempionė vokietė Lena Schoneborn (5492 tšk.), antroje vietoje liko britė Mhairi Spence (5456 tšk.), trečia - baltarusė Anastasija Prokopenko (5416 tšk.).

L. Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje surinko 856 taškus ir liko vienuolikta, plaukime su 1128 taškais tenkinosi aštuonioliktąja pozicija, jojime su 1080 taškų liko tik 25-ta ir tik sėkmingai startavo kroso bei šaudymo dvikovėje, kur su 2320 taškų buvo antra.

Devinta tarp 36-ių finalo dalyvių liko Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (5324 tšk.), o devyniolikmetė Gintarė Venckauskaitė (5116 tšk.) užėmė 22-ą vietą.

G. Venckauskaitei prasčiausiai sekėsi fechtavimosi rungtyje, kur su 664 taškais liko tik 32-a, plaukime ji surinko 1144 taškus ir buvo penkiolikta, jojimo varžybose su 1092 taškais užėmė 23-ą vietą, o kroso bei šaudymo dvikovėje su 2216 taškų buvo aštunta.

DELFI primena, kad moterų varžybų atrankoje L. Asadauskaitė (4140 tšk.) laimėjo C grupės varžybas, o Gintarė Venckauskaitė (3944 tšk.) šioje grupėje buvo dešimta.

Sekmadienį vyrų varžybų finale startuos 24-erių metų Justinas Kinderis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Pompastiškai duris atvėrė nauja Jonavos sporto arena (45)

Jonavoje trečiadienio vakarą duris lankytojams oficialiai atvėrė naujas modernus daugiafunkcinis kompleksas – 2 tūkst. vietų Jonavos sporto arena. Naujas sporto centras kainavo apie 7 mln. eurų.

Britanijos lietuvius vienys sporto asociacija (2)

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusius sportą mylinčius lietuvius burtis po savo vėliava nuo šiol kviečia nauja organizacija – Britanijos lietuvių sporto asociacija (BLSA).

Slidininkas D. Kliševičius įveikė pasaulio čempionato atranką (1)

Trečiadienį Suomijoje prasidėjusio pasaulio slidinėjimo čempionato vyrų 10 km klasikiniu stiliumi atrankoje Lietuvos atstovas Deividas Kliševičius užėmė antrą vietą ir pateko į pagrindines planetos pirmenybių varžybas.

L. Banys pasaulio jaunių biatlono čempionate buvo 45-as, R. Dindaitė užėmė 33-ią vietą (1)

Trečiadienį Slovakijoje prasidėjusio pasaulio jaunių (iki 19-os metų) ir jaunimo (iki 21-erių metų) biatlono čempionato jaunių vaikinų 12,5 km lenktynėse Lietuvos atstovas Linas Banys užėmė 45-ą vietą.

Neįgaliems sportininkams – didesnė valstybės parama

Trečiadienį Vyriausybė posėdyje nusprendė parolimpinių ir olimpinių kurčiųjų žaidynių pirmos vietos laimėtojams mokėti pirmojo laipsnio, užėmusiems antrą ir trečią vietas – antrojo laipsnio valstybines pensijas.