Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo finale L.Asadauskaitė - ketvirtapapildyta 06.46 val.

(67)
Laura Asadauskaitė
© AP/Scanpix

Šarlotėje (JAV) tęsiasi 2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų pirmas etapas. Šeštadienį vyko moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo ir dvi Lietuvos atstovės – Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venckauskaitė.

Šeštadienį sportininkės varžėsi fechtavimo, plaukimo, jojimo, kroso ir šaudymo rungtyse.

Galutinėje rikiuotėje 28 metų L. Asadauskaitė surinko 5384 taškus bei užėmė ketvirtą vietą.

Auksą iškovojo olimpinė čempionė vokietė Lena Schoneborn (5492 tšk.), antroje vietoje liko britė Mhairi Spence (5456 tšk.), trečia - baltarusė Anastasija Prokopenko (5416 tšk.).

L. Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje surinko 856 taškus ir liko vienuolikta, plaukime su 1128 taškais tenkinosi aštuonioliktąja pozicija, jojime su 1080 taškų liko tik 25-ta ir tik sėkmingai startavo kroso bei šaudymo dvikovėje, kur su 2320 taškų buvo antra.

Devinta tarp 36-ių finalo dalyvių liko Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (5324 tšk.), o devyniolikmetė Gintarė Venckauskaitė (5116 tšk.) užėmė 22-ą vietą.

G. Venckauskaitei prasčiausiai sekėsi fechtavimosi rungtyje, kur su 664 taškais liko tik 32-a, plaukime ji surinko 1144 taškus ir buvo penkiolikta, jojimo varžybose su 1092 taškais užėmė 23-ą vietą, o kroso bei šaudymo dvikovėje su 2216 taškų buvo aštunta.

DELFI primena, kad moterų varžybų atrankoje L. Asadauskaitė (4140 tšk.) laimėjo C grupės varžybas, o Gintarė Venckauskaitė (3944 tšk.) šioje grupėje buvo dešimta.

Sekmadienį vyrų varžybų finale startuos 24-erių metų Justinas Kinderis.

2015 sausio mėn. 25 d. 00:11
Favoritais laikyti Kęstutis Navickas bei Akvilė Stapušaitytė nesugebėjo įveikti tarptautinio „Iceland International 2015“ badmintono turnyro Islandijoje vyrų ir moterų vienetų varžybų pusfinalio etapo bei užleido vietas savo varžovams finale.

A. Palšytė pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje (5)

2015 sausio mėn. 24 d. 21:48
Airinė Palšytė (dešinėje)
Organizatorių nuotr.
Viena tituluočiausių Lietuvos lengvaatlečių Airinė Palšytė pradėjo 2015 metų žiemos sezoną. Čekijoje vykusiose „Hustopecske skakani“ šuolių į aukštį varžybose 22 metų lietuvė pirmu bandymu peršoko į 192 cm aukštį iškeltą kartelę, užėmė trečią vietą bei pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje.

Šiaulių rankininkai parklupdė vicečempionus visi vyrų ir moterų lygų rezultatai (7)

2015 sausio mėn. 24 d. 21:34
Šiauliečių ir vilniečių akistata
LRL nuotr.
Lietuvos rankinio lygos trečioje vietoje nuo galo esantys Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 29:21 (14:11) nukovė ne bet ką, o Lietuvis vicečempionus – Vilniaus VHC „Šviesa“ atstovus.

A. Sereikaitę nuo Europos čempionato medalio skyrė 0,38 sek. (5)

2015 sausio mėn. 24 d. 21:04
Sėkmingą pasirodymą Olandijoje vykstančiose Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse tęsia vienintelė Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė.

D. Rapšys sezoną pradėjo pagerindamas Lietuvos rekordą (7)

2015 sausio mėn. 24 d. 22:37
Danas Rapšys
DELFI (E.Kniežausko nuotr.)
Sausio 24-25 d. Antverpene (Belgija) vyksta tarptautinės plaukimo varžybos „Flanders Speedo Cup 2015‘, kuriose savo jėgas išbando, vienas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių, panevėžietis Danas Rapšys. Tai pirmosios 2015 m. plaukiko varžybos olimpinio ilgio baseine.