Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo finale L.Asadauskaitė - ketvirtapapildyta 06.46 val.

(67)
Šarlotėje (JAV) tęsiasi 2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų pirmas etapas. Šeštadienį vyko moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo ir dvi Lietuvos atstovės – Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venckauskaitė.
Laura Asadauskaitė
© AP/Scanpix

Šeštadienį sportininkės varžėsi fechtavimo, plaukimo, jojimo, kroso ir šaudymo rungtyse.

Galutinėje rikiuotėje 28 metų L. Asadauskaitė surinko 5384 taškus bei užėmė ketvirtą vietą.

Auksą iškovojo olimpinė čempionė vokietė Lena Schoneborn (5492 tšk.), antroje vietoje liko britė Mhairi Spence (5456 tšk.), trečia - baltarusė Anastasija Prokopenko (5416 tšk.).

L. Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje surinko 856 taškus ir liko vienuolikta, plaukime su 1128 taškais tenkinosi aštuonioliktąja pozicija, jojime su 1080 taškų liko tik 25-ta ir tik sėkmingai startavo kroso bei šaudymo dvikovėje, kur su 2320 taškų buvo antra.

Devinta tarp 36-ių finalo dalyvių liko Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (5324 tšk.), o devyniolikmetė Gintarė Venckauskaitė (5116 tšk.) užėmė 22-ą vietą.

G. Venckauskaitei prasčiausiai sekėsi fechtavimosi rungtyje, kur su 664 taškais liko tik 32-a, plaukime ji surinko 1144 taškus ir buvo penkiolikta, jojimo varžybose su 1092 taškais užėmė 23-ą vietą, o kroso bei šaudymo dvikovėje su 2216 taškų buvo aštunta.

DELFI primena, kad moterų varžybų atrankoje L. Asadauskaitė (4140 tšk.) laimėjo C grupės varžybas, o Gintarė Venckauskaitė (3944 tšk.) šioje grupėje buvo dešimta.

Sekmadienį vyrų varžybų finale startuos 24-erių metų Justinas Kinderis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

A. Kmieliauskas Europos jaunimo olimpinio festivalio dziudo turnyre liko per žingsnį nuo medalio ieties metikė L. Surgėlaitė finale užėmė 10-ą vietą. (1)

Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) Gruzijos sostinėje dziudo imtynių turnyre per žingsnį nuo medalio liko kovą dėl bronzos pralaimėjęs Antanas Kmieliauskas.

Atvirame Lietuvos paplūdimio regbio čempionate triumfavo „Vairas“

Smiltynėje vykusiame atvirame Lietuvos paplūdimio regbio čempionate nugalėtojos titulą apgynė Šiaulių „Vairo“ komanda. Šiauliečiai finale įrodė pranašumą prieš Kauno „Ąžuolo“ regbininkus, kuriems buvo įteikti sidabro apdovanojimai. Bronzos medaliai atiteko „Klaipėdos kovo-Baltic Pallets 2“ ekipai.

Europos merginų rankinio čempionato Lietuvos rinktinei baigti pergale nepavyko (4)

Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinė Europos čempionate liko šešioliktoje vietoje. Paskutinėse rungtynėse su Makedonija nepavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą šiai ekipai grupės etape.

Pulo Euroturo varžybų etape P. Labutis liko per žingsnį nuo atkrintamųjų

Austrijoje tęsiasi ketvirtas 2015 metais pulo Euroturo varžybų etapas „Diamond Nine/Dynamic Billiard Austrian Open“ pool-9 (devintuko) turnyras, kurio prizų fondą sudaro 34 tūkst. eurų. Tarp 234-ių dalyvių iš 36-ių šalių turnyre dalyvavo ir keturi Lietuvos atstovai, kuriems tai buvo generalinė repeticija prieš jau sekmadienį ten pat prasidedantį Europos čempionatą.

Latvijoje prasidėjo Baltijos šalių lengvaatlečių mačas

Valmieroje prasidėjo tradicinės Latvijos Prezidento taurės lengvosios atletikos varžybos ir Baltijos šalių mačas. Visų trijų Baltijos šalių lengvaatlečiai pirmą kartą susitiko prieš 75-erius metus - 1940 metų rugsėjo 14-15 d. Kaune. Šių metų mačas išskirtinis dar ir tuo, kad bent vienas iš dviejų komandos narių turi būti ne vyresnis nei 23-ejų metų amžiaus.