Sekmadienį svečiuose 22,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (2:2, 1:0, 0:1; 0:1) nusileido dvidešimtą pergalę per 35 susitikimus iškovojusiai bei trečiojoje pozicijoje Vakaruose esančiai Stenlio taurės savininkei Čikagos „Blackhawks“ (44 taškai) komandai.

Per 18 žaidimo minučių (17:54) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per dvylika rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Tai buvo jau 1255-osios D. Zubraus rungtynės NHL ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų užima 81-ą vietą. Dabar lietuviui tetrūksta dviejų susitikimų, kad jis atsidurtų tarp 80-ties daugiausiai rungtynių lygoje sužaidusių ritulininkų.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Joonas Donskoi (7:34), Tommy Wingelsas (13:42) ir Joe Pavelskis (34:45).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Artiomas Anisimovas (4:18), Patrickas Kane'as (15:39), Andrew Shaw (46:51) bei pergalingą įvartį per pratęsimą pelnęs Jonathanas Toewsas (62:21).

Tai antrasis „Sharks“ ledo ritulininkų pralaimėjimas „Blackhawks“ komandai per nepilną mėnesį – lapkričio 25-ąją namuose San Chose klubas nusileido varžovams savo aikštėje rezultatu 2:5 (1:2, 0:1, 1:2).