Garbės pakyla. Lietuvos bėgimo taurės 4-ojo etapo pagrindinį 10 km nuotolį R. Šnioka įveikė per 34:28 min. Antrą vietą užėmė Jonas Stankevičius iš Kėdainių, trečia vieta atiteko šiauliečiui Justinui Križinauskui (SK „Lukas“).

Moterų įskaitoje nugalėjusi L. Petkevičienė trasoje sugaišo 39:40 min., antrą vietą užėmė panevėžietė Renata Butkytė (44:52 min.), trečią vietą iškovojo jauna triatlonininkė 16-metė Unė Narkūnaitė (TSK „Darna, 45:17 min.).

Serija. Beje, L. Petkevičienė pergalę Panevėžyje iškovojo trečius metus iš eilės. Stajerės balandžio 23 dieną laukia svarbiausias pavasario startas – tarptautinis Varšuvos maratonas.

Vietiniai. Greičiausių panevėžiečių titulą apgynė Dainius Gorskis (35:49 min.) ir jau minėta 20-metė R. Butkytė.

Gimnazistai. Dalis bėgimo dalyvių varžėsi ir 3 km bei 1 km distancijose. Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai nugalėjo 3 km nuotolyje. Pirmas Senvagės tris ratus (arba 2,9 km nuotolį) įveikė Lukas Prokopavičius – 9:26 min. Merginų įskaitoje nugalėjo Evelina Tomkevičiūtė (10:25 min.).

Antrąsias vietas iškovojo Algirdas Nausėda (9:36 min.) ir Beatričė Vinciūnaitė (12:11 min.), trečiąsias pozicijas užėmė Faustas Juozapavičius (9:51 min.) ir Ramūnė Parimskytė (12:17 min.).

Futbolas. 3 km distanciją įveikė ir futbolo klubo „Panevėžys“ komandos legionieriai ukrainiečiai Jura Podo ir Eduard Grygorenko, japonas Tsubasa Mitani bei iš Ganos kilęs Charlesas Atsina ir kamerūnietis Rigobertas Songas. Kartu su futbolininkais bėgo ir klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas bei sporto direktorius Dainius Gleveckas su sūnumi.

Futbolininkams tai buvo nebloga atsistatymo treniruotė po penktadienio vakaro Pirmos lygos rungtynių Kėdainiuose. Ko gero per beveik pusšimtį metų šis bėgimas dar neturėjo savo gretose tokios tarptautinės kompanijos.

Amžius. 3 kilometrų distanciją įveikė ir vyriausias bėgimo dalyvis – 85-erių Matas Andukavičius.

Kilometras. 1000 m bėgime nugalėjo birštonietis Marius Griušelionis (2:58 min.), antras – panevėžietis Mindaugas Berdešius (3:01 min.), trečias – kaunietis Tomas Jotkus (3:02 min.). Merginų įskaitoje nugalėjo Austėja Astrauskaitė iš Vilkaviškio (3:27 min.), antra – panevėžietė Gabrielė Garbauskaitė (KKSC, 3:41 min.), trečia – Brigita Šniukštaitė (TSK „Darna“, 3:47 min.).

Teisėjas. Geriausias Lietuvos futbolo arbitras Gediminas Mažeika šeštadienį pirmoje dienos pusėje teisėjo švilpuką ir nuobaudų korteles iškeitė į bėgimo batelius bei sėkmingai įveikė Senvagės kilometrus. 4/4 – tokia G. Mažeikos statistika kalbant apie jo dalyvavimą Lietuvos bėgimo taurės etapuose.

Ultratriatlonas. 10 km distanciją įveikė ir pasaulio dvigubo ultratriatlono pasaulio vicečempionė Alina Ranceva. Tiesa, jai labiau rūpėjo ne asmeniniai pasiekimai, o jos treniruojamų auklėtinių rezultatai.

Gretos. „Senvagės“ bėgime skirtingas distancijas įveikė virš 350 bėgikų.

V etapas. Artimiausias Lietuvos bėgimo taurės V etapas vyks gegužės 20 dieną, Marijampolėje, tradicinis Lietuvos LAF taurės 1 val. bėgimas, XXV-oji „Sūduvos taurė“.