Savaitgalį vyko uždarų patalpų LSK taurės 2 etapo šaudymo iš lanko tarptautinės varžybos

 (1)
Varžybos vyko olimpinių, skriemulinių, paprastų ir tradicinių lankų rungtyse.
Nerijus Švedas
© Organizatorių archyvas

Rezultatai:

Paprastų ir tradicinių lankų rungtyje buvo pagerinti du Lietuvos šaudymo iš lanko kvalifikaciniai rekordai jaunių ir suaugusių grupėse. Suaugusių rungtyje nenugalimas buvo ir pagerino šalies kvalifikacinį rekordą (528 taškai) Nerijus Švedas iš LSK Vilniaus klubo. Jis finale 7-1 nugalėjo tuo paties klubo sportininką Mindaugą Junevičių. Kovoje dėl bronzos dvikovoje susitiko taip pat LSK klubo nariai Vladimir Mosin ir Juozas Sedleckas. Dvikova baigėsi 7-1 Juozo Sedlecko naudai.

Paprastų ir tradicinių lankų jaunių rungtyje puikiai pasirodė Jolanta Dunovska iš LSK klubo. Jolanta Dunovska pagerino šalies kvalifikacinį rekordą (419 taškų) ir galutinėje įskaitoje užėmė 1 vietą. Ji finale 6-4 nugalėjo Austėją Mironaitę iš Molėtų. Trečią vietą iškovojo Aušrinė Raukštutė, ½ finalo 6-4 nugalėjusi Lauryną Paškevičių.

Olimpinių lankų suaugusių rungtyje, finale dėl pirmos vietos kovojo Vladas Šigauskas ir jo mokinys Lukas Lipkevičius iš Kauno šaudymo iš lanko asociacijos. Kova buvo įtempta ir tik po paskutinio šūvio 6-4 dvikova baigėsi Vlado Šigausko pergalę. Trečią vietą iškovojo Vilniaus Sietyno sporto mokyklos sportininkas Adamas Kovalevskij, kovoje dėl bronzos nugalėjęs Anete Kreicberga is Latvijos.

Olimpinių lankų jaunių rungtyje, pirmą vietą iškovojo Vilniaus miesto Sietyno sporto mokyklos sportininkė Juliana Semionova. Ji finalinėje dvikovoje 6-2 nugalėjo Antaną Barkauską iš LSK klubo. Dėl bronzos medalio kovojo LSK klubo jauniai Kristijonas Malakauskas ir Mantas Linka. Tik po papildomo šūvio išaiškėjo Kristijono Malakausko pranašumas.

Skriemulinių lankų grupėje finale kovojo Valerijus Denisovas iš LSK klubo ir Vilniaus Sietyno sporto mokyklos lankininkas Vilius Švedas. Daugiau patirties turintis Valerijus Denisovas nesulaukė didesnio varžovo pasipriešinimo ir 6-0 iškovojo pergalę. ½ finalo dvikovoje susitiko Alytaus miesto „Žaliasis lankas“ klubo nariai Ugnius Timinskas ir Inga Kizeliauskaitė. Dvikova baigėsi 6-2 Ugniaus Timinsko naudai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Istorinėse varžybose – sunerimusi L. Asadauskaitė ir nelaukta viešnia (26)

Pirmą kartą Vilniuje rengiamos aukščiausio rango šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pasaulio taurės finalas – prasidėjo staigmenomis. Malonią šeimininkams pateikė Lina Batulevičiūtė, o viena favoričių laikyta Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė komplikavo savo galimybes siekti galutinės pergalės. Dar vienas netikėtumas buvo Donatos Rimšaitės pasirodymas tribūnoje.

Pasaulio penkiakovės taurės finalo fechtavimosi rungtyje lietuvės lipo lyderėms ant kulnų (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos garbę ginti stojo trys Lietuvos atstovės. Fechtavimosi rungtyje Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Savaitgalį į Trakus sugužės irkluotojai – vyks 55-oji „Gintarinių irklų“ regata (1)

Šių metų birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata. Regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos.

Europos šuolių į vandenį čempionate I. M. Girdauskaitė liko tarp autsaiderių (1)

Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėtasi. Šuoliuose nuo 1 ir 3 metrų aukščių tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Vilniuje startavusiose penkiakovės pasaulio taurės vyrų fechtavimosi varžybose J. Kinderis – 16-as (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas. Pirmi į kovą įsitraukė vyrai, kurie varžėsi fechtavimosi rungties pagrindiniame etape. Lietuvai vyrų grupėje atstovauja vienintelis Justinas Kinderis.