Savaitgalį Vilniuje vyko šaudymo iš lanko LSK taurės etapo varžybos

(2)
Paprastų lankų, jaunių pogrupyje, puikiai varžybose pasirodė Jolanta Dunovska iš Vilniaus. Kvalifikacijoje J. Dunovska pagerino šalies kvalifikacijos rekordą ir galutinėje įskaitoje iškovojo pirmą vietą. Ji finale 6-0 nugalėjo Lauryną Paškevičių. Trečią vietą iškovojo vilnietė Aušrinė Paukštutė, mažajame finale 6-4 nugalėjusi Liną Široną iš Molėtų.
Kęstutis Timinskas
© Organizatorių nuotr.

Paprastų lankų suaugusių pogrupyje dėl medalių kovojo Vilniaus klubo lankininkai. Pirmą vietą iškovojo Vladimir Mosin, finale 7-3 nugalėjas Mindaugą Junevičių. Dėl bronzos medalio dvikovoje susitiko Nerijus Švedas ir Arnoldas Jurgaitis. Dvikova baigėsi 6-0 Nerijaus Švedo naudai.

Olimpinių lankų, suaugusių pogrupyje, dėl pirmos vietos kovojo Kęstutis Timinskas iš Vilniaus ir Vladas Šigauskas iš Kauno. Dvikovos rezultatas 6-2 įrodė Kęstučio Timinsko pranašumą. Bronzos medalį laimėjo Kauno atstovas Lukas Lipkevičius, 6-2 dvikovoje nugalėjęs Gytenį Jaunušą iš Vilniaus.

Olimpinių lankų, jaunių pogrupyje, dėl pirmos vietos dvikovoje susitiko Vilniaus miesto Sietyno sporto mokyklos auklėtiniai Juliana Semionova ir Mantas Linka. Dvikova 6-2 baigėsi Julianos Semionos naudai. Trečią vietą iškovojo Jaunalietuvių sporto organizacijos mokyklos lankininkas Deividas Palubinskas, kovoje dėl bronzos 7-3 nugalėjęs Karolį Simašką.

Skriemulinių lankų, suaugusių pogrupyje, dėl pirmos vietos kovojo Utenos lankininkai Marius Grigaravičius ir Remigijus Bileišis. Dvikova baigėsi rezultatu 6-2 Mariaus Grigaravičiaus naudai. Bronzos medalis atiteko Mindaugui Baranauskui iš Vilniaus, kuris tik po papildomo šūvio nugalėjo Astą Grigalavičienę iš Utenos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Istorinėse varžybose – sunerimusi L. Asadauskaitė ir nelaukta viešnia (26)

Pirmą kartą Vilniuje rengiamos aukščiausio rango šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pasaulio taurės finalas – prasidėjo staigmenomis. Malonią šeimininkams pateikė Lina Batulevičiūtė, o viena favoričių laikyta Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė komplikavo savo galimybes siekti galutinės pergalės. Dar vienas netikėtumas buvo Donatos Rimšaitės pasirodymas tribūnoje.

Pasaulio penkiakovės taurės finalo fechtavimosi rungtyje lietuvės lipo lyderėms ant kulnų (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos garbę ginti stojo trys Lietuvos atstovės. Fechtavimosi rungtyje Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Savaitgalį į Trakus sugužės irkluotojai – vyks 55-oji „Gintarinių irklų“ regata (1)

Šių metų birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata. Regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos.

Europos šuolių į vandenį čempionate I. M. Girdauskaitė liko tarp autsaiderių (1)

Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėtasi. Šuoliuose nuo 1 ir 3 metrų aukščių tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Vilniuje startavusiose penkiakovės pasaulio taurės vyrų fechtavimosi varžybose J. Kinderis – 16-as (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas. Pirmi į kovą įsitraukė vyrai, kurie varžėsi fechtavimosi rungties pagrindiniame etape. Lietuvai vyrų grupėje atstovauja vienintelis Justinas Kinderis.