V. Čmilytė šeštame rate pralaimėjo bronzą iškovojusiai rusei Aleksandrai Kosteniuk (2439), o septintame turėjo pripažinti ketvirtoje pozicijoje likusios gruzinės Nanos Dzagnidzės (2516) pranašumą.

Čempione tapo kinė Yifan Hou (2578), surinkusi 5,5 taško iš 7 galimų ir tašku aplenkusi net penkias šachmatininkes.

Tik pagal papildomus rodiklius V. Čmilytė aplenkė ne tik jau minėtas A. Kosteniuk bei N. Dzagnidzę, bet ir penktoje pozicijoje likusią graikę Yeleną Dembo (2468) bei šeštą vietą užėmusią vokietę Elisabeth Paehtz (2457).

Iš viso dėl čempionės titulo „blindfold“ rungtyje varžėsi šešiolika sportininkių.

Anksčiau pasibaigusiuose greitųjų šachmatų ir žaibo turnyruose V. Čmilytė užėmė tryliktas vietas tarp šešiolikos dalyvių.