Įspūdingą pergalę iškovojo praėjusių pirmenybių finalininkai Rusijos atstovai, kurie po nesėkmės 3:5 prieš šeimininkę Kanadą net 9:1 (3:0, 3:1, 3:0) sutraiškė Latvijos bendraamžius.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Kirilas Kaprizovas, du – Alexanderis Poluninas.

Latviai pirmame ture 1:6 neatsilaikė prieš JAV komandą ir šiuo metu B grupėje žengia paskutiniai, penkti.

Kitame šios grupės mače Kanados ledo ritulininkai 5:0 (0:0, 4:0, 1:0) sutriuškino Slovakiją.

Įdomu, kad kanadiečiai šiame susitikime varžovams į savo vartus leido smūgiuoti tik 6 kartus (per kėlinį atitinkamai 2, 1 ir 3), kai patys atliko net 44 bandymus (14, 17, 13)!

Sensacingas rezultatas užfiksuotas A grupėje, kur čempionės titulą ginanti Suomija 2:3 (0:2, 0:1, 2:0) nusileido Danijos 20-mečiams ir patyrė antrą antausį iš eilės.

Suomiai dominavo pagal žaidimą ir pagal smūgius į vartus savo oponentus pranoko net 36 prieš 10, bet kaip ir pirmame ture prieš čekus (1:2) vėl pralaimėjo minimaliu skirtumu.

Čekija irgi netikėtai 3:4 (0:0, 0:2, 3:1; 0:1) po pratęsimo suklupo prieš Šveicariją.

Čekams paskutinę trečio kėlinio minutę pavyko išplėšti pratęsimą, kai 59:44 min. pasižymėjo Filipas Chlapikas, bet jau pačioje pratęsimo pradžioje (60:23 min.) šveicarams pergalę išplėšė Nico Hischieris.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)