R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(256)
Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

„Energija“ sutriuškino Lietuvos jaunimo rinktinės skriaudikus

Penktadienį nuostabiai žaidusi Elektrėnų „Energija“ atkeršijo Lietuvos jaunimo (U-20) ledo ritulio rinktinės skriaudikams – Baltarusijos sporto draugijos „Dinamo“ komandai.

M. Sadauskas pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Kanadoje vykstančio pasaulio plaukimo čempionato trumpajame baseine (25 m) vyrų 50 m plaukimo peteliške atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Mindaugas Sadauskas užėmė 16-ą vietą ir pateko į pusfinalį.

Mančesteryje – sunkiasvorių mūšis dėl pasaulio čempiono diržo

Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas tęsia pajėgiausių pasaulio boksininkų kovų transliacijas.

Italą žavi lietuvių ryžtas

Lietuvos irklavimo rinktinės konsultantas italas Giovanni Postiglione svariai prisidėjo prie puikaus mūsų šalies irkluotojų pasirodymo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. 2012 m. darbą su Lietuvos irkluotojais pradėjusio 65-erių metų specialisto patarimai padėjo mūsiškiams Rio de Žaneire iškovoti du medalių komplektus.

D. Beckhamas: didesnį malonumą jaučiu žiūrėdamas regbį, o ne futbolą (5)

Buvusi Anglijos futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas prisipažino esąs didelis regbio gerbėjas.