R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Lietuvos šachmatų čempionate - trys didmeistriai ir 8 tūkst. litų prizinis fondas (1)

2014 balandžio mėn. 24 d. 12:09
Ketvirtadienį Seime prasideda Lietuvos vyrų šachmatų čempionatas, kuriame varžysis dešimt dalyvių. Keturi šachmatininkai įgis teisę atstovauti Lietuvai šių metų šachmatų olimpiadoje Trumsėje (Norvegija).

„Blackhawks“ pergalę per pratęsimą lėmė puikus P. Kane'o solo reidas epizodo video

2014 balandžio mėn. 24 d. 10:50
Čikagos „Blackhawks“ klubas trečiadienį namuose daugiau nei 22 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 4:3 (0:0, 2:2, 1:1, 1:0) nugalėjo Sent Lujiso „Blues“ ledo ritulininkus ir išlygino (2:2) serijos iki keturių pergalių rezultatą.

Ledo ritulio pamokėlės su Svaru: įvartis neįskaitomas, kai... (1)

2014 balandžio mėn. 24 d. 08:43
Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono varžyboms rengiasi Lietuvos rinktinė, tad pasiruoškime ir mes. Ledo ritulys – viena greičiausių ir kiečiausių komandinių sporto šakų. Vilniuje vyksiančio čempionato ambasadorius Gabrielius Liaudanskas - Svaras jums padės susipažinti su ledo ritulio taisyklėmis ir subtilybėmis.

R. Navardauskas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje dirbo komandos labui

2014 balandžio mėn. 24 d. 01:40
78-ą kartą Belgijoje trečiadienį vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „La Fleche Wallonne“ iš Šarlerua į Hiuji 85-ą vietą užėmė „Garmin Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, kuris beveik 4 valandas buvo šių lenktynių lyderiu.

Lietuvos vyrų rankinio lygos pusfinalį pergalėmis pradėjo „Dragūnas“ ir „Šviesa“ (18)

2014 balandžio mėn. 24 d. 00:37
Rankinis: "Dragūnas" - "Granitas-Gaja-Karys"
Organizatorių nuotr.
Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) pusfinalį pergalėmis pradėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ ekipos. Daugkartiniai šalies čempionai dragūniečiai savo aikštėje rezultatu 29:26 (16:13) nugalėjo Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ekipą, o vilniečiai svečiuose 31:27 (16:11) palaužė Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkų pasipriešinimą.