R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

Organizatorių nuotr.
Vos metus Lietuvos nacionalinei slidinėjimo asociacijai (LNSA) vadovavęs Marijus Rindzevičius - nušalintas nuo prezidento pareigų, o į postą grįžo prieš tai jį užėmęs Remigijus Arlauskas. Trečiadienį vykusiame LNSA valdybos posėdyje balsų dauguma nuspręsta nušalinti ir generalinį sekretorių Gintautą Černiauską.

Penktadienį Kaune aistras kaitins bušido turnyras „SWAT'40“ (1)

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:58
Penktadienį Kaune aistras kaitins bušido turnyras „SWAT'40“
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šį penktadienį, balandžio 18 d., 19 val. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks bušido „SWAT'40“ turnyras, kuriame aistruoliai turės galimybę ringe išvysti gerai žinomus Lietuvos kovotojus.

Lietuvos regbio rinktinė Kroatijoje sieks žūtbūtinės pergalės susirinks stipriausia sudėtis

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:50
Karolis Navickas (LRF nuotr.)
Jau ateinantį šeštadienį Lietuvos vyrų regbio rinktinės laukia didelis išbandymas. Europos Nacijų taurės 2A diviziono rungtynėse Lietuvos komanda svečiuose žais su Kroatijos regbininkais. Jose būtina tik pergalė, kuri užtikrintų mūsų ekipai galimybę kovoti atkrintamosiose rungtynėse dėl išlikimo šiame divizione su 2B grupės antrąja ekipa.

Žmogus, kuris peršoktų patį A. Sabonį, pasirinko ne krepšinį interviu (4)

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:18
Geriausiam Lietuvos šuolininkui į aukštį peršokti mūsų šalies krepšinio legendą nebūtų sunku. 2,20 m – maždaug toks Arvydo Sabonio ūgis – yra vidutiniškas aukštis, kurį Europos vicečempionas Raivydas Stanys įveikia vien savo raumenų jėga.

Pasaulio čempionatui besirengianti Lietuvos ledo ritulio rinktinė dar kartą pralaimėjo

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:07
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė antrą kartą per dvi dienas minimaliu skirtumu - šįkart 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) -nusileido Žlobino „Metalurg“ klubui iš Baltarusijos. Tai buvo ketvirtos lietuvių draugiškos rungtynės, skirtos pasiruošti pasaulio čempionato I diviziono B grupės kovoms, kurios balandžio 20-26 dienomis vyks Vilniuje, „Siemens“ arenoje.