R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

R. Meilutytė sutiko tapti Tarptautinių vaikų žaidynių Kaune ambasadore (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:05
Rūta Meilutytė ir Andrius Kupčinskas
Organizacijos nuotr.
Garsiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė taps 2017 metais Kaune vyksiančių Tarptautinių vaikų žaidynių ambasadore.

Lietuvos TOP-12 stalo tenisininkų turnyrą laimėjo A. Macaitė ir A. Udra

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:35
Tradiciškai metų pabaigoje prieš šventes Kaune įvyko Lietuvos stipriausiųjų stalo tenisininkų TOP-12 varžybos, kuriose nugalėtojais tapo vilnietė Aistė Macaitė ir klaipėdietis Alfredas Udra.

NHL: „Blackhawks“ nepasigailėjo Toronto komandos

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:09
Dvidešimt trečią pergalę 34-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Čikagos „Blackhawks“ (48 tšk.) klubas.

Europos moterų rankinio čempionate – norvegių triumfas

2014 gruodžio mėn. 22 d. 09:11
Sekmadienį Budapešte pasibaigusiame Europos moterų rankinio čempionate triumfavo Norvegijos rinktinė, kuri finale 28:25 (10:12) įrodė savo pranašumą prieš Ispanijos komandą ir susigrąžino nugalėtojos titulą.

Lietuvos moterų rankinio lygoje – įspūdingas rezultatyvumas (5)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 20:49
Sekmadienį rezultatyviausiose moterų rankinio sezono rungtynėse šalies čempionė Kauno „ACME-Žalgiris“ komanda Vilniuje rezultatu 55:32 (29:14) nugalėjo vietos LEU „Šviesa-Eglė“ ekipą ir surinkusi 16 taškų susigrąžino lyderės poziciją, kurią prieš tai buvo perėmusios „Eastcon Tauras-Vilniaus kolegija“ rankininkės.