R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Registruoti (1) Anonimiški (256)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

I. Barysas: skausmas laikinas, o triumfas – amžinas (11)

2015 kovo mėn. 2 d. 20:50
Daugkartinis bušido turnyrų nugalėtojas, Lietuvos bei Europos kudo čempionas Ignas Barysas prisipažįsta, kad šį kartą pasiruošimas didžiausiam turnyrui Lietuvoje „KOK WORLD GP 2015“ yra sunkus ir ne be traumų.

Lietuvos regbininkai – apie šauktinių kariuomenę: be abejo, sutiktume eiti (10)

2015 kovo mėn. 2 d. 16:57
Praėjusią savaitę Valstybės gynybos taryba nusprendė grąžinti į Lietuvos kariuomenę šauktinius. Šį sprendimą, kurį dar turės patvirtinti Seimas, visuomenė, tarp jų ir sporto žmonės, vertina skirtingai. Patriotizmu garsėjantys Lietuvos regbininkai pritaria šiai idėjai ir tikina, kad karinės pratybos Lietuvos vyrams padėtų tapti tvirtesniems ir drausmingesniems.

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate – šeši lietuviai (2)

2015 kovo mėn. 2 d. 16:22
Jau šią savaitę Prahoje (Čekija) prasidės Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvaus šeši Lietuvos sportininkai. Nors Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) nustatyti normatyvai pakluso penkiems lengvaatlečiams (Airinei Palšytei, Raivydui Staniui, Sonatai Tamošaitytei, Šarūnui Banevičiui ir Dovilei Dzindzaletaitei), į Čekijos sostinę vyks ir sprinterė Lina Grinčikaitė.

Trys lietuviai nebaigė klasikinių dviratininkų lenktynių Belgijoje (4)

2015 kovo mėn. 2 d. 14:20
Gediminas Bagdonas
Organizatorių nuotr.
Belgijoje vykusios 67-os „Kuurne-Bruxelles-Kuurne“ klasikinės vienadienės dviratininkų lenktynės nesėkmingai susiklostė lietuviams - „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas, „An Post-Chain Reaction“ ekipos narys Paulius Šiškevičius ir „CCT p/b Champion System“ komandoje pedalus minantis Darijus Džervus nebaigė distancijos.

Sporto žurnalistų badmintono čempionate – naujas nugalėtojas

2015 kovo mėn. 2 d. 13:16
Vilniuje, SEB arenoje, surengtas antras Lietuvos sporto žurnalistų badmintono čempionatas. Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) ir „Teniso pasaulio“ organizuotame turnyre jėgas išbandė 15 žiniasklaidos atstovų: 12 vyrų ir trys moterys.