R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Europos universitetų žaidynių starte – LEU rankininkų nesėkmė pralaimėjo ir LSU futbolininkai

2014 liepos mėn. 24 d. 15:37
LEU rankininkai
Organizatorių nuotr.
Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rankininkams nepavyko pergalingai startuoti antrosiose Europos universitetų sporto žaidynėse. Pirmojoje A grupės dvikovoje mūsų šalies atstovai rezultatu 21:29 (12:16, 9:13) nusileido Ankaros Gazi universiteto komandai iš Turkijos.

Lietuvos irkluotojai puikiai startavo pasaulio jaunimo čempionate (1)

2014 liepos mėn. 24 d. 13:15
Sonata Petrikaitė
LIF nuotr.
Varezėje (Italija) liepos 23-ąją dieną startavo Pasaulio jaunimo (U 23) irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir penki Lietuvos irkluotojai. Visos keturios lietuvių valtys kvalifikaciniuose plaukimuose nesismulkino ir tiesiausiu keliu žengė į kitą varžybų etapą.

Pasaulio jaunimo čempionato starte – abiejų Lietuvos porų pergalės (2)

2014 liepos mėn. 24 d. 12:45
Monika Povilaitytė (fivb.org nuotr.)
Merginų turnyro šešių ekipų E grupės pirmajame mače penktąjį reitingą turinčios Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė ketvirtadienį per 32 minutes 2:0 (21:13, 21:17) įveikė Austrijos porą Sarią Gschoepf ir Moną Gesslauber (32 reitingas).

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate – 11-a Londono olimpiados dalyvių (3)

2014 liepos mėn. 24 d. 11:39
Jau šį savaitgalį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyks 91-as Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Beveik 300 sportininkų, tarp kurių bus net vienuolika Londono olimpinėse žaidynėse startavusių lengvaatlečių, išsiaiškins 40-ies rungčių Lietuvos čempionus. Kai kuriems sportininkams tai bus paskutinė galimybė įvykdyti Europos čempionato normatyvą.

Ranką socialiai remtiniems vaikams ištiesė Lietuvos plaukikai

2014 liepos mėn. 24 d. 11:15
Edvinas Apčinikovas
Prie Ilgučio ežero (Trakų raj.) stovyklaujantys Vilniaus vaikų dienos centro „Duok ranką“ auklėtiniai trečiadienio popietę sulaukė svečio. Juos aplankė gelbėtoju kelerius metus dirbęs ir dabar vienu perspektyviausių Lietuvos kinezioterapeutų laikomas Edvinas Apčinikovas.