R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

AP/Scanpix
Tarptautinėse ISTAF lengvosios atletikos varžybose Vokietijos sostinėje Berlyne dukart Europos ir planetos kūjo metimo čempionė lenkė Anita Wlodarczyk užfiksavo naują šios rungties pasaulio rekordą - 79,58 m.

Premjeras A. Butkevičius atidarė sporto mokyklas Panevėžyje ir Šiauliuose (5)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 12:47
Rugsėjo 1-ą, Mokslo ir žinių dieną, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo Panevėžio ir Šiaulių sporto vidurinių mokyklų atidarymo šventėse. Po ilgokos pertraukos Lietuvoje savo veiklą pradeda specializuotos, sportinio ugdymo programas turinčios mokyklos, kurios nuo kitų mokslo metų taps sporto gimnazijomis.

Tinklinio pasaulio čempionato rungtynes Varšuvoje žiūrėjo 62 tūkst. žiūrovų video (3)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 11:55
Tinklinis. Lenkija - Serbija Varšuvos stadione
AP/Scanpix
Lenkijos sostinėje Varšuvoje prasidėjo tinklinio vyrų pasaulio čempionatas. Pirmose turnyro rungtynėse Lenkijos rinktinė susitiko su Serbijos komanda. Varšuvos „Naradowy“ stadione, kur vyko 2012 metų Europos futbolo čempionato mačai, šią dvikovą stebėjo net 62 tūkst. žiūrovų. Tai - rekordas tinklinio varžybų istorijoje.

Kaune akrobatinio skraidymo atstovai varžėsi dėl Baltijos taurių (2)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 11:35
Akrobatinis skraidymas
Organizatorių nuotr.
Kauno aeroklube įvyko akrobatinio skraidymo varžybos Baltijos taurėms laimėti. Dėl taurių ir medalių pilotai rungėsi trijų kategorijų kovose. Sekmadienio orai jau nuo pat ryto aiškiai bylojo, kad visų rungčių suskristi nepavyks. Taip ir buvo – pagal taisykles susumuoti vienos dienos skrydžių rezultatai ir jų pakako varžybų įskaitoms įteisinti.

Profesionaliausių Lietuvoje buriavimo varžybų nugalėtoja - „Arabela-AG Baltic“ įgula

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 10:27
"ASUS RS-280 Match Race" buriavimo varžybos
Kauno mariose įvyko profesionaliausių Lietuvoje buriavimo varžybų „ASUS RS-280 Match Race“ finalo kovos. „ASUS RS-280 Match Race“ taurę iškovojo kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama „Arabela AG Baltic“ įgula, kurią sudarė įgulos nariai Klaudio Kliučinskas, Rimantas Vilkas ir Regimantas Buožius.