R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Ispanas A. Valverde tapo „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių lyderiu

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 00:42
67-ą kartą Ispanijoje vykstančių prestižinių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penktą etapą laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo ispanas Alejandro Valverde. 167,1 km etapą ketvirtadienį A. Valverde įveikė per 4 valandas 35 minutes 27 sekundes ir finišo spurtu aplenkė prizininkais tapusius britą Chrisą Froome'ą ir tėvynainį Alberto Contadorą.

R. Paškauskienė tęsia kovas Čekijos atvirame stalo teniso čempionate

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 23:56
Čekijos mieste Olomouce prasidėjo Čekijos atviras stato teniso čempionatas, kurį organizuoja Tarptautinės stalo teniso federacija (ITTF). Čempionate užsiregistravi 298 stalo tenisininkai, o bendras prizinis fondas sudaro 70 tūkst. dolerių. Šiose ITTF organizuojamose varžybose dalyvauja ir Lietuvos sportininkai: Rūta Paškauskienė (ITTF reitingas - 83), Eglė Stuckytė (261) ir Tomas Mikutis (365).

Nandzinge baigėsi Lietuvai sėkmingos jaunimo vasaros olimpinės žaidynės fotoalbumas (2)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 21:59
Jaunimo vasaros olimpinių žaidynių uždarymas
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
II jaunimo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje Lietuvos vėliavą nešė žaidynių čempionas, krepšinio komandos kapitonas Jonas Lekšas. Kaip ir per atidarymą, sportininkų parado nebuvo, jie iš karto susėdo tribūnose ir žiūrėjo iškilmes. Žygiavo tik vėliavnešiai.

G. Titenis – apie artėjančias vestuves, penkias tatuiruotes ir mintis baseine (37)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:15
25-erių metų anykštėnas Giedrius Titenis šiemet demonstruoja geriausią formą gyvenime – savaitgalį Berlyne pasibaigusiame Europos plaukimo čempionate jis iškovojo net tris medalius (sidabrą 50 m sprinte ir bronzą 100 bei 200 m nuotolyje krūtine).

D. Gudzinevičiūtę Nandzige pradžiugino medalių gausa, o ypač – dramatiškas krepšininkų auksas finalo video (3)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 12:34
Daina Gudzinevičiūtė džiūgauja tribūnoje
Stopkadras
Štai ir atėjo jaunimo vasaros olimpinių žaidynių Nandzinge uždarymo diena. Šauniai buvusioje Kinijos sostinėje pasirodę Lietuvos sportininkai iškovojo tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.