R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

R. Meilutytei ir D. Rapšiui baseinas Vilniuje tapo filmavimosi aikštele (2)

2014 spalio mėn. 24 d. 14:37
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Kataro sostinėje Dohoje. Sostinės Lazdynų baseine LRT nufilmavo čempionato pristatymo klipus, kuriuose olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė ir Europos jaunimo čempionas Danas Rapšys kvietė sporto aistruolius prie televizijos ekranų.

Jaunimas neims pavyzdžio iš R. Morkevičiaus: tai būtų absoliutus savęs negerbimas (1)

2014 spalio mėn. 24 d. 13:49
Herkus Lukošiūnas (dešinėje)
Organizatorių nuotr.
Lapkričio 15 d. Vilniuje vyksiančiame mišrių kovos menų „KOK Hero's“ turnyre į ringą grįš skandalingasis Remigijus Morkevičius. Savo nuomonę apie pernai gatvėje merginai spyrusį buvusį bušido čempioną turi ir vienas jauniausių būsimų varžybų dalyvių – 18 metų Herkus Lukošiūnas.

Švedo metimas vartininkui tarp kojų pakėlė iš vietų visą Detroito areną (2)

2014 spalio mėn. 24 d. 11:09
Niklasas Kronwallis
AP/Scanpix
Penktą pergalę septintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei taškais (po 12) keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderę Anahaimo „Ducks“ komandą pasivijo Nešvilio „Predators“ klubas.

Lietuvos regbininkams nelengva atlaikyti trenerio iš Afrikos propaguojamą žaidimo tempą rungtynes su Vengrija transliuos DELFI

2014 spalio mėn. 24 d. 10:23
Ntando Manyosha
Pergale prieš Andoros rinktinę naują kovų ciklą Europos Tautų taurės 2B divizione pradėjusi šalies nacionalinė regbio-15 rinktinė, nepaisydama žvarbaus vėjo ir spaudžiančio šaltuko, treniruotėse įnirtingai rengiasi naujoms kovoms.

Lietuvos bokso federacija palaiko boksininko A. Baniulio ir trenerio veiksmus siautėjusį kroatą iš ringo išvilko lietuvis (29)

2014 spalio mėn. 23 d. 17:00
Kroatijos boksininkas užpuola teisėją
youtube.com
Europos jaunimo bokso čempionate Zagrebe (Kroatija) spalio 20 d. įvyko precedento neturintis įvykis, kuomet Kroatijos boksininkas Vidas Lončaras, po pralaimėtos kovos Lietuvos sportininkui Algirdui Baniuliui, smogė ringo teisėjui lenkui Maciejui Dziurgotai į krūtinę. Po šio smūgio A. Baniulis trenerio liepimu nedelsiant pasišalino iš ringo.