R.Meilutytė iškovojo sidabrą!pagerintas Lietuvos rekordas

(257)
Rūta Meilutytė (kairėje)
© Reuters/Scanpix

Penktadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo kompleksiniu stiliumi finale ir po puikaus finišo užėmė antrą vietą bei pagerino Lietuvos rekordą!

Lietuvė nuotolį įveikė per 0:58,79 ir nusileido tik pasaulio čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu (0:58,49).

Bronzos medalį iškovojo Kinijos sportininkė Zhao Jing (0:58,80).

Išvakarėse R. Meilutytė iškovojo pirmą medalį šalies istorijoje tokio rango varžybose.

Mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sek. ir laimėjo auksą bei jau trečią, šįsyk 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Primename, kad 50 m plaukimo pusfinalyje R. Meilutytė finišavo per 29,51 sek. ir 0,05 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį naują Lietuvos ir pasaulio čempionatų rekordą bei 0,04 sekundės - Europos rekordą. Mūsiškė kaip ir atrankos varžybose užėmė pirmą vietą tiek savo plaukime, tiek bendroje įskaitoje.

Pasveikino ir prezidentė
„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, - teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais.

257
Registruoti (1) Anonimiški (256)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Kataro rinktinė - pirmoji ne Europos komanda, žaisianti pasaulio vyrų rankinio čempionato finale lemiamas mačas - su prancūzais (4)

2015 sausio mėn. 31 d. 15:59
Katare vykstančiame 2015 metų pasaulio vyrų rankinio čempionate dar vieną staigmeną pateikė ir į finalą pateko šeimininkė Kataro rinktinė. Penktadienį pusfinalyje Kataro komanda 31:29 (16:13) įveikė Lenkijos ekipą ir tapo pirmąja ne Europos komanda, žaisiančia pasaulio čempionato finale.

Šeštadienio tiesioginių sporto transliacijų TOP-3: nuo lengvosios atletikos iki standartinių šokių čempionato

2015 sausio mėn. 31 d. 15:19
Internetinė sporto transliacijų televizija „SportoTV“ šį šeštadienį nuo pat pusiaudienio pasinėrė į tiesioginių transliacijų maratoną, kurio metu sporto gerbėjai galės mėgautis lengvosios atletikos, krepšinio bei sportinių šokių varžybų tiesioginėmis transliacijomis. Pristatome paskutinio sausio šeštadienio geriausių sporto transliacijų trejetuką.

D. Zubraus atstovaujama ekipa namuose pralaimėjo po pratęsimo

2015 sausio mėn. 31 d. 11:52
Trisdešimt pirmą nesėkmę 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturioliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (45 tšk.) klubas.

Rusų lengvaatletė dėl dopingo vartojimo netenka olimpinio aukso (31)

2015 sausio mėn. 30 d. 20:31
Olimpinė čempionė rusė Julija Zaripova pripažinta vartojusi dopingą. Apie tai paskelbė Rusijos antidopingo agentūros oficiali svetainė internete. Kokį preparatą vartojo J. Zaripova kol kas nepranešama. Rusijos lengvaatletė diskvalifikuota dviem su puse metų. Diskvalifikacijos terminas skaičiuojamas nuo 2013 metų liepos 25-os d.

Europos biatlono čempionato sprinto trasoje kukliai pasirodė ir Lietuvos vaikinai (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 18:53
Estijos miestelyje Otepoje tęsiasi atviras Europos biatlono žiemos čempionatas. Penktadienį (sausio 31 d.) individualiose 10 km sprinto lenktynėse varžėsi vaikinai, kur geriausiai tarp Lietuvos atstovų pasirodė Artiomas Serdiukovas, likęs 59-as. A. Serdiukovas iš 10 šūvių nepataikė 3, trasoje užtruko 30 min. 32,7 sek. ir nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 06,3 sek.