R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!pagerintas Europos ir pasaulio čempionatų rekordas

(521)
R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!
© Scanpix

Šeštadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė 100 m plaukimo krūtine rungties finale į priekį išsiveržė nuo pat pradžių, visą laiką pirmavo ir finišo tiesiojoje atlaikiusi varžovių spaudimą net tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus.

Lietuvė distanciją įveikė per 1:03,52.

Antra vieta atiteko Jamaikos plaukikei Aliai Atkinson (1:03,80). Bronzą iškovojo danė Rikke Moeller Pedersen (1:04,05).

R. Meilutytė šį rytą nedalyvavo 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose, nes taupė jėgas finalui. Ir sprendimas pasiteisino!

Į finalą R. Meilutytė pateko su antru laiku - 1:04,81.

Tai jau trečias Lietuvos plaukikės medalis šiame pasaulio čempionate. Penktadienį mūsiškė iškovojo sidabrą 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o ketvirtadienį - auksą savo mėgstamoje 50 m plaukimo krūtine varžybose.

Prezidentė pasveikino R.Meilutytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino R.Meilutytę iškovojus dar vieną pergalę - aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

„Šią vasarą Londone stebėjau Tavo pergalingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Šiandien Stambule - ta pati rungtis, ir vėl auksas!

Rūtele, tu esi Lietuvos džiaugsmas. Pastarosiomis dienomis, kaip ir vasarą, visus lietuvius vienija džiugesys dėl Tavo sėkmingų pasirodymų ir pergalių.

Linkiu Tau nesustoti šiame nuostabiame kelyje ir toliau garsinti savo šalies vardą pasaulyje. Visa Lietuva tau linki pergalių, ryžto, atkaklumo ir sėkmės!“, - rašoma Prezidentės sveikinime.

521
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Irklavimo Baltijos taurės varžybose Lietuvos rinktinė užėmė penktą vietą vienintelį auksą iškovojo A. Kelmelis

2014 spalio mėn. 1 d. 12:39
Armandas Kelmelis
LIF nuotr.
Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko jau trečios irklavimo komandų „Baltic Cup“ varžybos, kuriose dalyvavo devynių valstybių irkluotojai. Viename paskutinių tarptautinių turnyrų šiemet dalyvavę lietuviai, parsivežė penkis medalių komplektus, o komandų įskaitoje užėmė 5-ą vietą.

Tiesioginių transliacijų maratonas Lietuvos rankinio lygoje startuos rungtynėmis sostinėje (2)

2014 spalio mėn. 1 d. 11:12
Praėjusią savaitę prasidėjęs naujas Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ sezonas po pertraukos sugrįžta į tiesiogines transliacijas internetu. Antradienį nuo 19 val. DELFI eteryje rankinio gerbėjų lauks mačas Vilniuje tarp šeimininkų VHC „Šviesos“ ir Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ rankininkų.

Jaunimo ledo ritulio lygoje Vilniaus „Žalgiris“ nukrito į aštuntą vietą (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 11:30
Ledo ritulio klubas Vilniaus "Žalgiris"
Organizatorių nuotr.
Šeštą nesėkmę vienuoliktose žemyninės Jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) B grupės rungtynėse patyrę ir į aštuntą vietą aštuoniolikos ekipų Vakarų konferencijos turnyre nukrito Vilniaus „Žalgirio“ (15 tšk.) komanda.

Šiaulių arenoje dundės žirgų kanopos

2014 spalio mėn. 1 d. 10:44
Spalio 9 – 12 d. Šiaulių arenoje rungtyniaus geriausi Lietuvos ir užsienio šalių raiteliai – čia vyks konkūrų pasaulio taurės varžybų etapas. Lietuviai pasaulio taurės etapus rengė jau ne kartą, tačiau šįkart jis organizuojamas uždarose patalpose. Tai rimtas iššūkis Lietuvos žirginio sporto federacijai (LŽSF), nes iki šiol tokio lygio varžybų uždarose patalpose ji dar nerengė.

Vilniaus sporto festivalyje gera sporto patirtimi dalinsis žinomi žmonės

2014 spalio mėn. 1 d. 09:25
Spalio 4 - 5 dienomis Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančiame Vilniaus sporto festivalyje organizatoriai Konferencijų centre parengė ypatingą programą - startuos Sveikatingumo pranešimų ir Jogos teorinių ir praktinių užsiėmimų zonos, kuriose pozityviosiomis patirtimis bei naudingais patarimais dalinsis žinomi sporto pasaulio ir sveikos gyvensenos puoselėjimo žmonės.