R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!pagerintas Europos ir pasaulio čempionatų rekordas

(521)
R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!
© Scanpix

Šeštadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė 100 m plaukimo krūtine rungties finale į priekį išsiveržė nuo pat pradžių, visą laiką pirmavo ir finišo tiesiojoje atlaikiusi varžovių spaudimą net tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus.

Lietuvė distanciją įveikė per 1:03,52.

Antra vieta atiteko Jamaikos plaukikei Aliai Atkinson (1:03,80). Bronzą iškovojo danė Rikke Moeller Pedersen (1:04,05).

R. Meilutytė šį rytą nedalyvavo 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose, nes taupė jėgas finalui. Ir sprendimas pasiteisino!

Į finalą R. Meilutytė pateko su antru laiku - 1:04,81.

Tai jau trečias Lietuvos plaukikės medalis šiame pasaulio čempionate. Penktadienį mūsiškė iškovojo sidabrą 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o ketvirtadienį - auksą savo mėgstamoje 50 m plaukimo krūtine varžybose.

Prezidentė pasveikino R.Meilutytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino R.Meilutytę iškovojus dar vieną pergalę - aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

„Šią vasarą Londone stebėjau Tavo pergalingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Šiandien Stambule - ta pati rungtis, ir vėl auksas!

Rūtele, tu esi Lietuvos džiaugsmas. Pastarosiomis dienomis, kaip ir vasarą, visus lietuvius vienija džiugesys dėl Tavo sėkmingų pasirodymų ir pergalių.

Linkiu Tau nesustoti šiame nuostabiame kelyje ir toliau garsinti savo šalies vardą pasaulyje. Visa Lietuva tau linki pergalių, ryžto, atkaklumo ir sėkmės!“, - rašoma Prezidentės sveikinime.

521
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Pirmąsias Lietuvos beisbolo superfinalo rungtynes laimėjo Kauno „Lituanica“

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 22:39
Kauno „Lituanica“ šeštadienį pirmosiose Lietuvos beisbolo lygos (LBL)superfinalo rungtynėse 15:5 sutriuškino Vilniaus „Juodąjį vikingą- Sporto vilkus“ ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1-0.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iš Europos pirmenybių Turkijoje medalių neparveš (1)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 21:46
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė (FIVB nuotr.)
Paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šeštadienį Europos jaunimo (iki 22 metų; U-22) čempionato Turkijoje aštuntfinalyje patyrė pralaimėjimą bei pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Lietuvos vyrų rankinio supertaurę iškovojo Varėnos klubas (3)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 18:42
Lietuvos vyrų supertaurę iškovojo LRT taurės laimėtojai Varėnos „Ūlos“ rankininkai, kurie Varėnoje rezultatu 28:26 (11:10) palaužė penkiskart iš eilės Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“.

Lietuvos moterų rankinio supertaurė – kaunietėms (1)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 18:08
Lietuvos čempionės ir šalies taurės varžybų nugalėtojos Kauno „ACME-Žalgiris“ ekipos rankininkės savo trofėjų kolekciją papildė dar viena taure – iškovojo Lietuvos moterų rankinio supertaurę. Jos Varėnoje po permainingos kovos rezultatu 38:30 (18:15) palaužė šalies vicečempiones – Vilniaus SM „Tauras-Vilniaus kolegija“ atstoves.

Europos šachmatų klubinės pirmenybės Bilbao artėja prie finišo

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 10:35
Šachmatų klubų pirmenybės
Organizatorių nuotr.
Bilbao mieste vykstančiose Europos šachmatų klubų pirmenybėse penktadienį buvo sužaisti priešpaskutinio - VI rato komandiniai susitikimai. Kauno „Margirio“ ekipa žaidė su Berlyno „Schachfreunde“ klubu ir šventė pergalę 4,5:1,5. Šiame mače pasižymėjo „Margirio“ jaunimas.