R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!pagerintas Europos ir pasaulio čempionatų rekordas

(521)
R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!
© Scanpix

Šeštadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė 100 m plaukimo krūtine rungties finale į priekį išsiveržė nuo pat pradžių, visą laiką pirmavo ir finišo tiesiojoje atlaikiusi varžovių spaudimą net tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus.

Lietuvė distanciją įveikė per 1:03,52.

Antra vieta atiteko Jamaikos plaukikei Aliai Atkinson (1:03,80). Bronzą iškovojo danė Rikke Moeller Pedersen (1:04,05).

R. Meilutytė šį rytą nedalyvavo 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose, nes taupė jėgas finalui. Ir sprendimas pasiteisino!

Į finalą R. Meilutytė pateko su antru laiku - 1:04,81.

Tai jau trečias Lietuvos plaukikės medalis šiame pasaulio čempionate. Penktadienį mūsiškė iškovojo sidabrą 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o ketvirtadienį - auksą savo mėgstamoje 50 m plaukimo krūtine varžybose.

Prezidentė pasveikino R.Meilutytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino R.Meilutytę iškovojus dar vieną pergalę - aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

„Šią vasarą Londone stebėjau Tavo pergalingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Šiandien Stambule - ta pati rungtis, ir vėl auksas!

Rūtele, tu esi Lietuvos džiaugsmas. Pastarosiomis dienomis, kaip ir vasarą, visus lietuvius vienija džiugesys dėl Tavo sėkmingų pasirodymų ir pergalių.

Linkiu Tau nesustoti šiame nuostabiame kelyje ir toliau garsinti savo šalies vardą pasaulyje. Visa Lietuva tau linki pergalių, ryžto, atkaklumo ir sėkmės!“, - rašoma Prezidentės sveikinime.

521
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

E. Mazurevičiūtė - Europos jaunių dviračių treko čempionė daugiakovės varžybose (5)

2014 liepos mėn. 28 d. 00:17
Edita Mazurevičiūtė iškovojo aukso medalį Portugalijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) dviračių treko čempionate. Praėjusiais metais Lietuvos dviratininkė džiaugėsi jaunių daugiakovės (omniumo) varžybų sidabro medaliu, o šiais metais įspūdingai laimėjo paskutinę rungtį – 20 km taškų lenktynes – ir tapo planetos jaunių čempione.

Pagrindinį prizą Šiaulių plento lenktynėse iškovojo latvis A. Becis

2014 liepos mėn. 27 d. 22:07
Armands Becis (kairėje) ir Andris Smirnovs
Organizatorių nuotr.
Apie 500 stipriausių šalies plento dviratininkų ir mėgėjų sekmadienį Šiauliuose dalyvavo „BigBank“ plento taurės 2014“ ketvirtajame etape. Šiauliuose dviratininkams teko įveikti ne tik Latvijos ir Estijos dviratininkų konkurenciją, bet ir susidoroti su lietuviška kaitra, termometro stulpelis rodė apie 35 laipsnius.

Auksas išslydo: I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pasaulio jaunimo čempionate liko antros (39)

2014 liepos mėn. 27 d. 22:26
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė
LTF nuotr.
Larnakoje (Kipras) vykusiame pasaulio jaunimo iki 21 metų paplūdimio tinklinio čempionate penktos pagal reitingą Lietuvos atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškovojo sidabro medalius.

R. Navardauskas ir paskutiniame „Tour de France“ etape buvo tarp nugalėtojų nuotraukų albumas (33)

2014 liepos mėn. 27 d. 21:36
Ramūnas Navardauskas (kairėje) finišavo trečias
AP/Scanpix
Sekmadienį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje finišavusių beveik mėnesį trukusių 101-ųjų prestižinių daugiadienių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių paskutinį – dvidešimt pirmąjį etapą trečias baigė „Garmin Sharp“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pasaulio jaunimo čempionate kovos dėl aukso medalių pusfinalio nuotraukų albumas (34)

2014 liepos mėn. 27 d. 18:28
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pasaulio jaunimo čempionate pateko į finalą
LTF nuotr.
Larnakoje (Kipras) vykstančiame pasaulio jaunimo iki 21 metų paplūdimio tinklinio čempionate Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškopė į didįjį finalą. Pusfinalyje penktos pagal reitingą lietuvės dramatiškoje 52 min. trukusioje kovoje 2:1 (21:19, 22:24, 15:7) įveikė pajėgias amerikietes Sarą Hughes ir Kelly Claes (12 reitingas).