R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!pagerintas Europos ir pasaulio čempionatų rekordas

(521)
R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!
© Scanpix

Šeštadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė 100 m plaukimo krūtine rungties finale į priekį išsiveržė nuo pat pradžių, visą laiką pirmavo ir finišo tiesiojoje atlaikiusi varžovių spaudimą net tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus.

Lietuvė distanciją įveikė per 1:03,52.

Antra vieta atiteko Jamaikos plaukikei Aliai Atkinson (1:03,80). Bronzą iškovojo danė Rikke Moeller Pedersen (1:04,05).

R. Meilutytė šį rytą nedalyvavo 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose, nes taupė jėgas finalui. Ir sprendimas pasiteisino!

Į finalą R. Meilutytė pateko su antru laiku - 1:04,81.

Tai jau trečias Lietuvos plaukikės medalis šiame pasaulio čempionate. Penktadienį mūsiškė iškovojo sidabrą 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o ketvirtadienį - auksą savo mėgstamoje 50 m plaukimo krūtine varžybose.

Prezidentė pasveikino R.Meilutytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino R.Meilutytę iškovojus dar vieną pergalę - aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

„Šią vasarą Londone stebėjau Tavo pergalingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Šiandien Stambule - ta pati rungtis, ir vėl auksas!

Rūtele, tu esi Lietuvos džiaugsmas. Pastarosiomis dienomis, kaip ir vasarą, visus lietuvius vienija džiugesys dėl Tavo sėkmingų pasirodymų ir pergalių.

Linkiu Tau nesustoti šiame nuostabiame kelyje ir toliau garsinti savo šalies vardą pasaulyje. Visa Lietuva tau linki pergalių, ryžto, atkaklumo ir sėkmės!“, - rašoma Prezidentės sveikinime.

521
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Europos čempionato atranka: Lietuvos rankininkai neprilygo danams trenerio komentaras (3)

2014 spalio mėn. 30 d. 22:45
Lietuvos rankinio rinktinė
LRL nuotr.
Ketvirtadienio vakarą Danijos mieste Brondbiu Lietuvos nacionalinė rankinio rinktinė pradėjo atrankos į 2016 metų Europos čempionatą varžybas. Naujojo trenerio Artūro Juškėno vadovaujami lietuviai 21:31 (8:16, 13:15) neprilygo 2013 metų pasaulio ir 2014 metų Europos vicečempionams danams.

Pagerbti Tokijo olimpinių žaidynių dalyviai

2014 spalio mėn. 30 d. 16:11
Tokijo olimpinių žaidynių dalyviai
LTOK nuotr.
Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete buvo pasveikinti ir pagerbti prieš 50 metų Tokijuje vykusių olimpinių žaidynių dalyviai. Į pagerbtuves atvyko lengvaatlečiai Birutė Kalėdienė, Adolfas Aleksejūnas Kęstutis Orentas, Antanas Vaupšas, irkluotojai Antanas Bagdonavičius, Celestinas Jucys, Jonas Motiejūnas, Vytautas Briedis.

Lietuvos kiokušin karatė rinktinėje – 20 kandidatų vykti į Japoniją

2014 spalio mėn. 30 d. 14:14
Inga Mikštaitė
Organizatorių nuotr.
Lietuvos kiokušin karatė federacija (LKKF) paskelbė Lietuvos rinktinės kandidatų, pretenduojančių dalyvauti kas ketverius metus rengiamame absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionate Japonijoje, sąrašą. Svarbiausias kiokušin karatė pasaulio renginys vyks 2015 metų spalio 30 - lapkričio 1 dienomis. Į Japoniją iš mūsų šalies gali vykti iki dešimties sportininkų.

Bušido kovotojas K. Liukaitis: man patinka kovinio sporto kultūra (6)

2014 spalio mėn. 30 d. 10:50
Karolis Liukaitis
Vienas garsiausių Lietuvos bušido kovotojų Karolis Liukaitis, kuris lapkričio 15 d. „Bushido HERO’S 2014“ turnyre Vilniaus „Siemens arenoje“ susikaus su Mattiasu Ibbsa, varžyboms ruošiasi savo gimtajame Kaune, sporto klube „Titanas“, kur jį treniruoja Marius Misiūnas.

NHL čempionate - „Red Wings“ ir „Predators“ klubų pergalės įvarčių video

2014 spalio mėn. 30 d. 09:46
Gustavas Nyquistas atakuoja Bradeno Holtby ginamus vartus
AP/Scanpix
Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate praėjusią naktį Lietuvos laiku sužaistos dvejos reguliaraus sezono rungtynės. Jose pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos. Taip Detroito „Red Wings“ klubas nugalėjo Vašingtono „Capitals“ ekipą 4:2 (0:0, 1:2, 3:0). Justinas Abdelkaderas Detroito klubui pelnė du įvarčius.