R.Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį!pagerintas Europos ir pasaulio čempionatų rekordas

 (521)
Šeštadienį Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje toliau vyksta XI-as pasaulio plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionatas. 15-metė Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė 100 m plaukimo krūtine rungties finale į priekį išsiveržė nuo pat pradžių, visą laiką pirmavo ir finišo tiesiojoje atlaikiusi varžovių spaudimą net tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus.
© Scanpix

Lietuvė distanciją įveikė per 1:03,52.

Antra vieta atiteko Jamaikos plaukikei Aliai Atkinson (1:03,80). Bronzą iškovojo danė Rikke Moeller Pedersen (1:04,05).

R. Meilutytė šį rytą nedalyvavo 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose, nes taupė jėgas finalui. Ir sprendimas pasiteisino!

Į finalą R. Meilutytė pateko su antru laiku - 1:04,81.

Tai jau trečias Lietuvos plaukikės medalis šiame pasaulio čempionate. Penktadienį mūsiškė iškovojo sidabrą 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o ketvirtadienį - auksą savo mėgstamoje 50 m plaukimo krūtine varžybose.

Prezidentė pasveikino R.Meilutytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino R.Meilutytę iškovojus dar vieną pergalę - aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

„Šią vasarą Londone stebėjau Tavo pergalingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Šiandien Stambule - ta pati rungtis, ir vėl auksas!

Rūtele, tu esi Lietuvos džiaugsmas. Pastarosiomis dienomis, kaip ir vasarą, visus lietuvius vienija džiugesys dėl Tavo sėkmingų pasirodymų ir pergalių.

Linkiu Tau nesustoti šiame nuostabiame kelyje ir toliau garsinti savo šalies vardą pasaulyje. Visa Lietuva tau linki pergalių, ryžto, atkaklumo ir sėkmės!“, - rašoma Prezidentės sveikinime.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Golfo žvaigždė T. Woodsas buvo sulaikytas neblaivus prie vairo

Amerikiečių golfo žvaigždė 41-erių metų Tigeris Woodsas buvo sulaikytas Floridos valstijoje, nes vairavo neblaivus. Apie tai pirmadienį praneša WPTV.

Buriuotoja V. Andrulytė prestižinėse varžybose Olandijoje - 17-a

Olandijoje pasibaigusiose prestižinėse buriavimo varžybose „Deta Lloyd Regatta“ Lietuvos atstovė Viktorija Andrulytė užėmė 17-ą vietą.

Paaiškėjo Lietuvos moterų regbio-7 čempionės

Saulėtą ir karštą sekmadienį geriausios Lietuvos regbininkės rinkosi Marijampolėje, kur vyko trečią kartą organizuotas nusipelniusio trenerio Kostanto Radzevičiaus atminimo turnyras. Šiemet turnyras buvo įskaitytas ir kaip atviras Lietuvos čempionatas, todėl regbininkės grūmėsi ir dėl Lietuvos pirmenybių apdovanojimų.

Prie „Velomaratono“ starto linijos – ir paspirtukai

Didžiausioje Baltijos šalyse dviračių šventėje „Velomaratonas“ šiais metais prie starto linijos rikiuosis ne tik dviratininkai. Pirmąsyk atskirai registruotis kviečiami ir paspirtukų entuziastai. Žengti tokį žingsnį organizatorius paskatino didėjantis paspirtukų srautas Lietuvos miestuose.

Karšto oro balionų varžybose Belgijoje T. Gegevičius užėmė 18-ą vietą

Belgijoje vykusiose karšto oro balionų varžybose „Belgian Balloon Trophy“ Lietuvos atstovas Tadas Gegevičius užėmė 18-ąją vietą. Lietuvos oreivis per 20 užduočių surinko 11 208 taškus.