R.Lupeikis Australijoje - 15-tas

Australijoje vykstančių 49-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Herald Sun Tour" dešimtajame etape trečiadienį 32 metų Lietuvos dviratininkas Remigijus Lupeikis finišavo 32-as ir bendroje įskaitoje iš 16-osios vietos pakilo į 15-ąją, praneša ELTA.
Nuo lyderio kanadiečio Eriko Volbergo (Eric Wohlberg) R.Lupeikis atsilieka 5 min. Iš viso klasifikuoti 77 dviratininkai. Po devynių etapų Remigijus buvo 16-tas.

Ilgiausią dešimtąjį etapą laimėjo lenkas Dariušas Skočilas (Dariusz Skoczylas), 189,3 km distanciją įveikęs per 4 val. 37 min. 53 sek. R.Lupeikis nuo jo atsiliko 2 min. 02 sek.

Penkiolikos etapų lenktynės, kurių prizų fondas - 112 tūkst. dolerių, baigsis sekmadienį.

Paaiškėjo Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyro dalyviai

Tapo aišku, kurios komandos 2016–2017 metų sezone varžysis dėl Lietuvos rankinio federacijos įsteigtos taurės.

Baltijoje vyks rudens regata pervadinta legendinio kapitono S. Kudzevičiaus vardu (1)

Spalio 1–2 dienomis buriuotojai susirinks jau į paskutinę jūrinę regatą ir taip baigs šių metų sezoną. Atšiauri regata šiais metais pervadinta drąsaus legendinio buriuotojo buvusio jachtos „Lietuva“ kapitono Stepono Kudzevčiaus vardu.

Vilniaus rankinio derbyje sužibėjo „Šviesa“ (1)

Lietuvos vyrų rankinio čempionate vyko atkaklūs mūšiai. Centrine turo dvikova tapo sostinės derbis.

Moterų rankinio čempionate – „Šviesos-Eglės“ pergalė prieš uteniškes

Trečiadienį buvo pratęstas Lietuvos moterų rankinio čempionato startas – vyko rungtynės tarp Utenos daugiafunkcinio sporto centro (DSC) ir Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvų.

MTB dviračių maratonų finaliniame etape – svečio iš Baltarusijos pergalė

Anykščiuose surengtame finaliniame „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ etape, įveikęs beveik 75 kilometrus, triumfavo svečias iš Baltarusijos Michailas Besaha. Jis finiše įrodė pranašumą prieš galutinės įskaitos nugalėtoją Eimantą Gudiškį bei taurės vicečempionu tapusį Domą Maniką.