Rinktinėje salygas diktuoti nori B.Zelkevičius

 (3)
Rinktinėje turi būti geležinė drausmė, ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje Vilniuje sakė Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Benjaminas Zelkevičius, kurio auklėtiniai praėjusį penktadienį Barselonoje triuškinančiu rezultatu 0:5 (0:2) pralaimėjo draugiškas rungtynes Katalonijos regiono vienuolikei.
Benjaminas Zelkevičius
"Tartis su žaidėjais aš nesiruošiu. Aš galiu juos išklausyti, tačiau mano tikslas yra juos įtikinti", kalbėjo 56-erių metų treneris, į Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas sugrįžęs po ketverių metų darbo Rusijos klubuose.

B. Zelkevičiaus nuomone, komandos žaidimo braižą turi formuoti treneris. "Į rinktinę važiuojantis žaidėjas turi žinoti, kokie yra trenerio principai ir kas jo laukia", teigė jis. Pasak trenerio, į rinktinę žaidėjai turi atvažiuoti pasiruošę psichologiškai. "Ruoštis reikia ne kelias dienas prieš varžybas, o visą laiką", žurnalistams dėstė treneris. B. Zelkevičiaus įsitikinimu, tie, kas to nesupras, sunkiai ras vietą rinktinėje.

"Žaisti už Lietuvą futbolininkui turi būti garbė ir prestižas. Materialinė pusė neturi būti pagrindas", kalbėjo Lietuvos rinktinės, kuri per metus FIFA reitinge iš 50-os pozicijos smuktelėjo į 85-ą, vyriausiasis treneris. Jo vertinimu, kuo greičiau tai pavyks pasiekti, tuo greičiau komandos žaidimas artės prie tokio, kokį norime matyti. "Motyvacija yra svarbiausias dalykas, o ne technika ar taktika", kalbėjo B. Zelkevičius.

Kalbėdamas apie pirmąsias jo vadovaujamos rinktinės rungtynes Ispanijoje, vyriausias treneris sakė, jog kitokio rezultato ir negalėjo būti. "Rezultatas nėra džiuginantis, tačiau kitaip ir negalėjo būti - kartojasi tos pačios klaidos", teigė B. Zelkevičius. Pasak jo, šiuo metu "mes pralaimime visas dvikovas aikštėje, gynybos linija žaidžia primityviai bei avantiūriškai". Trenerio įsitikinimu, "ateityje to būti negali", o šiuo metu svarbiausia - matyti klaidas ir žinoti tikslą.

"Rezultatas bus. Anksčiau ar vėliau, tačiau jis bus", savo mintis spaudos konferencijoje Lietuvos futbolo federacijoje ketvirtadienį reziumavo B. Zelkevičius.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

S. Krupeckaitei – dar vienas Europos čempionato bronzos medalis (3)

Dviratininkė Simona Krupeckaitė dar kartą tapo Sen Kventine, netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus, vykstančio septinto Europos dviračių treko čempionato prizininke. Panevėžietė penktadienį keirino rungtyje iškovojo bronzos medalį. Tai – trečiasis Lietuvos atstovų medalis šiame čempionate.

R. Meilutytės pasaulio rekordas – vos atsilaikė: į jį pasikėsino A. Atkinson J. Jefimova atsiliko beveik sekunde (19)

Penktadienį Singapūre vykstančiame pasaulio plaukimo taurės etape trumpame (25 metrų) baseine vos atsilaikė lietuvei Rūtai Meilutytei nuo 2013 metų priklausantis 100 metrų plaukimo krūtine rekordas.

Gerbėjo laiškas 20-metį olimpinį čempioną įspėjo apie pavojingą ligą

Australijos plaukimo žvaigždė – Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionas Mackenzie Hortonas – ilgai liks dėkingas neįvardintam savo gerbėjui, laiku perspėjusiam apie gyvybei iškilusį pavojų. Perspėjimo 20-metis australas sulaukė labai neįprastu būdu – elektroniniu laišku.

R. Paškauskienei – Europos stalo teniso čempionato bronza (2)

Rūta Paškauskienė savo pasirodymą Europos stalo teniso čempionate baigė ir į Lietuvą grįš su bronzos medaliu.

Lietuvos irkluotojų vedlys – apsisprendimo kryžkelėje

Lietuvos irkluotojų vedlys į sėkmę Giovanni Postiglione atsidūrė apsisprendimų kryžkelėje: jam siūloma vadovauti FISA besivystančių šalių plėtros direktoratui. Tačiau jis dar mažiausiai vienerius metus dirbs su mūsų šalies sportininkais.