Berlyno maratono nugalėtoju tarp vyrų bei naujo pasaulio rekordo - 2 valandos 2 minutės ir 57 sekundės - autoriumi tapo 30-metis Kenijos bėgikas Dennisas Kimetto.

Ankstesnis planetos maratono rekordas - 2:03:23 - priklausė Kenijos stajeriui Wilsonui Kipsangui ir Vokietijos sostinėje buvo užfiksuotas praėjusiais metais.

Naujasis pasaulio rekordininkas finiše aplenkė tautietį Emmanuelį Kipchirchirą Mutai (2:03:13) ir Aberą Kumą (2:05:56) iš Etiopijos.

Vyrų rezultatai:

1. Dennis Kimetto (Kenija) - 2 val. 02 min. 57 sek. (pasaulio rekordas)
10. Fernando Cabada Jr. (JAV) - 2:11:36

Tarp moterų Berlyno maratone triumfavo etiopė Tirfi Tsegaye Beyene (2:20:18), antrą vietą užėmė nugalėtojos tautietė Feyse Tadese (2:20:27), o trečia finišavo amerikietė Shalane Flanagan (2:21:14).