R.Drazdauskaitė ir A.Nazarovas pateko į finalus

Santjagas, spalio 20 d. (ELTA). Čilės sostinėje Santjage vykstančio 8-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 1500 m bėgimo varžybų pirmajame kvalifikaciniame bėgime ketvirtadienį Lietuvos atstovė Rasa Drazdauskaitė užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į šeštadienį vyksiantį finalą.
19-metė šiaulietė nuotolį įveikė per 4 min. 22,02 sek. Nuo pirmojo bėgimo nugalėtojos Etiopijos bėgikės Abebech Negusi (Abebech Negussie) Rasa atsiliko 2,36 sek. Geriausią rezultatą pasiekė antrojo bėgimo nugalėtoja kinė Fan Čen (Fang Chen) - 4 min. 18,10 sek. R.Drazdauskaitės rezultatas tarp visų 29 kvalifikacinių varžybų dalyvių buvo šeštas.

Vaikinų trišuolio kvalifikacinių varžybų pirmojoje grupėje Arvydas Nazarovas užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat iškopė į finalą. 19-metis šilutiškis trečiuoju bandymu nušoko 15 m 93 cm. Pirmieji du Arvydo bandymai buvo nesėkmingi. Tarp visų 26 dalyvių lietuvio rezultatas buvo devintas. Toliausiai nuskriejo kvalifikacinių varžybų antrosios grupės nugalėtojas kubietis Joandris Betansas (Yoandri Betanzos) - 16 m 67 cm.

Merginų ieties metimo kvalifikacinėse varžybose Inga Stasiulionytė užėmė 16-ąją vietą ir į finalą nepateko. 19-metė vilnietė ietį numetė 46 m 68 cm. Iki finalo lietuvei trūko 2 m 72 cm. Sėkmingiausias buvo pirmasis Ingos bandymas. Antruoju bandymu ji įrankį numetė tik 41 m 96 cm, o trečiuoju mėginimu dar mažiau - 38 m 32 cm. Geriausią rezultatą pasiekė baltarusė Halina Kachava - 55 m 73 cm. Kvalifikacinėse varžybose dalyvavo 21 sportininkė.

Kaip jau pranešėme, vaikinų rutulio stūmimo kvalifikacinėse varžybose klaipėdiečio Tomo Keinio rezultatas - 17 m 14 cm - tarp 37 sportininkų buvo 13-tas. Iki finalo lietuviui pritrūko tik 3 cm. Aukso medalį iškovojo olandas Rutgeris Smitas (Rutger Smith), finale rutulį nustūmęs 19 m 48 cm.

L. Kalininas tapo Šiaurės šalių fechtavimo čempionu

Daugpilyje (Latvija) vykusiame Šiaurės šalių jaunių ir jaunimo fechtavimo čempionate šalia 7 šalių – Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos bei Baltarusijos – sportininkų dalyvių kovojo ir daugiau nei 50 Lietuvos atstovų.

Vandens formulių F2 Europos čempionatą laimėjo latvis, Lietuvos atstovas E. Riabko liko 10-as (1)

Praėjusį savaitgalį Anglijoje varžėsi greičiausi Europos vandens formulių lenktynininkai. F2 klasės Europos čempionu pirmą kartą šio sporto istorijoje tapo latvis Uvis Slakteris. Vienintelis šioje klasėje startavęs lietuvis Edgaras Riabko užėmė 10 vietą.

Kauno bokso federacijos vadovu vienbalsiai perrinktas R. Rutkauskas

Kauno bokso federacijai ir toliau vadovaus Rimantas Rutkauskas. Antradienį vykusioje rinkiminėje konferencijoje R. Rutkauskas antrajai ketverių metų kadencijai perrinktas vienbalsiai.

Rankinio lygoje – Vilniaus derbis ir dėmesys į G. Cibulskį (1)

Antrajame Lietuvos Vivus.lt rankinio lygos ture laukia Vilniaus derbis. Be jokios abejonės, tai centrinė turo dvikova. Tuo metu kituose miestuose vyks rungtynės, kuriose aiškiems favoritams pabandys įkasti nominaliai silpnesnės ekipos. Dėmesio susilauks ir sezoną pradedantys vicečempionai „Dragūno“ rankininkai. Šiame ture ilsėsis Alytaus „Varsa-Stronglasas“.

Sportinio ėjimo varžybų Kinijoje trečiajame etape M. Žiūkas buvo 12-as

Sekmadienį Kinijoje prasidėjo keturių etapų sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“: rugsėjo 25 d. – 20 km (Taihu), rugsėjo 26 d. – 10 km (Mudu), rugsėjo 27 d. – 10.5 km (Yuanboyuan), rugsėjo 28 d. – 10 km (Dongshan).