19-metė šiaulietė nuotolį įveikė per 4 min. 22,02 sek. Nuo pirmojo bėgimo nugalėtojos Etiopijos bėgikės Abebech Negusi (Abebech Negussie) Rasa atsiliko 2,36 sek. Geriausią rezultatą pasiekė antrojo bėgimo nugalėtoja kinė Fan Čen (Fang Chen) - 4 min. 18,10 sek. R.Drazdauskaitės rezultatas tarp visų 29 kvalifikacinių varžybų dalyvių buvo šeštas.

Vaikinų trišuolio kvalifikacinių varžybų pirmojoje grupėje Arvydas Nazarovas užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat iškopė į finalą. 19-metis šilutiškis trečiuoju bandymu nušoko 15 m 93 cm. Pirmieji du Arvydo bandymai buvo nesėkmingi. Tarp visų 26 dalyvių lietuvio rezultatas buvo devintas. Toliausiai nuskriejo kvalifikacinių varžybų antrosios grupės nugalėtojas kubietis Joandris Betansas (Yoandri Betanzos) - 16 m 67 cm.

Merginų ieties metimo kvalifikacinėse varžybose Inga Stasiulionytė užėmė 16-ąją vietą ir į finalą nepateko. 19-metė vilnietė ietį numetė 46 m 68 cm. Iki finalo lietuvei trūko 2 m 72 cm. Sėkmingiausias buvo pirmasis Ingos bandymas. Antruoju bandymu ji įrankį numetė tik 41 m 96 cm, o trečiuoju mėginimu dar mažiau - 38 m 32 cm. Geriausią rezultatą pasiekė baltarusė Halina Kachava - 55 m 73 cm. Kvalifikacinėse varžybose dalyvavo 21 sportininkė.

Kaip jau pranešėme, vaikinų rutulio stūmimo kvalifikacinėse varžybose klaipėdiečio Tomo Keinio rezultatas - 17 m 14 cm - tarp 37 sportininkų buvo 13-tas. Iki finalo lietuviui pritrūko tik 3 cm. Aukso medalį iškovojo olandas Rutgeris Smitas (Rutger Smith), finale rutulį nustūmęs 19 m 48 cm.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.