R.Berankis „US Open“ turnyre įveikė pirmojo šimtuko raketę

(229)
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Sėkmingai atvirajame JAV teniso čempionate ("US Open") rungtyniauja perperspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato antrajame atrankos varžybų mače ketvirtadienį rezultatu 1:6, 6:4, 6:4 nugalėjo kvalifikacinio turnyro favoritą, ukrainietį Sergejų Stachovskį, kuris ATP reitinge užima 91-ąją vietą.

476-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam R. Berankiui norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas reikia įveikti dar vieną varžovą.

Juo bus 136-oji pasaulio raketė Bjornas Phau (Vokietija), kurį Lietuvos tenisininkas šiemet jau yra įveikęs dviem setais.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Organizatorių nuotr.
Prienų multifunkciniame sporto komplekse pasibaigus VII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms ir susumavus 11-os sporto šakų rezultatus paaiškėjo nugalėtojas – Klaipėdos rajono savivaldybė. Ši savivaldybė ir pernai buvo žaidynių nugalėtoje rajonų grupėje. Miestų grupėje nugalėjo Alytaus mieto savivaldybė, kuri taip pat išsaugojo pirmą vietą miestų savivaldybių grupėje.

Šokėjai E. Sodeika ir I. Žukauskaitė laimėjo prestižinių varžybų Kinijoje bronzą šokio video

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 06:46
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė
Sekmadienį Kinijos mieste Vuhane vyko tarptautinės „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Kauno „Kaspino“ klubo šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė laimėjo trečią vietą.

„Energijos“ ledo ritulininkai Baltarusijos lygoje sutriuškino varžovus

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 00:35
Elektrėnų “Energijos“ ledo ritulininkai (R. Mikalkevičiūtės nuotr.)
Antrą pergalę Baltarusijos aukščiausiosios lygos ledo ritulio pirmenybių starte iškovojo ir į trečią vietą pakilo Elektrėnų „Energijos“ (5 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose 7:0 (0:0, 1:0, 6:0) sutriuškinęs į septintą poziciją smuktelėjusią „Vitebsk-2“ (1 tšk.) ekipą.

Pasaulio buriavimo čempionate V. Andrulytė pakilo į antrą vietą (2)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 15:30
Viktorija Andrulytė
Asmeninio archyvo nuotr.
Ispanijoje vykstančiame 2014 metų pasaulio buriavimo čempionate sėkmingai moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje startavo ir į antrą vietą po ketvirtojo plaukimo pakilo 2011 m. Europos jaunimo vicečempionė Viktorija Andrulytė.

Ėjikė B. Virbalytė dar kartą pagerino Lietuvos rekordą (2)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 12:30
Šeštadienį Katovicuose vyko antrosios tarptautinės sportinio ėjimo varžybos, kuriose darsyk šalies rekordą 10 km nuotolyje pagerino Brigita Virbalytė.