R.Berankis „US Open“ turnyre įveikė pirmojo šimtuko raketę

(229)
Sėkmingai atvirajame JAV teniso čempionate ("US Open") rungtyniauja perperspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato antrajame atrankos varžybų mače ketvirtadienį rezultatu 1:6, 6:4, 6:4 nugalėjo kvalifikacinio turnyro favoritą, ukrainietį Sergejų Stachovskį, kuris ATP reitinge užima 91-ąją vietą.
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
476-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam R. Berankiui norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas reikia įveikti dar vieną varžovą.

Juo bus 136-oji pasaulio raketė Bjornas Phau (Vokietija), kurį Lietuvos tenisininkas šiemet jau yra įveikęs dviem setais.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Šuolininkės į tolį J. Petrokaitės pergalė studentų varžybose JAV

Jogailė Petrokaitė į tolį nušoko 6,17 metro ir laimėjo Šiaurės Floridos universiteto surengtas „North Florida Twilight Invitational“ lengvosios atletikos studentų varžybas JAV.

Lietuvos šachmatų čempionate – dramatiška atomazga (1)

Vilniuje baigėsi Lietuvos šachmatų čempionato finalas, kurį vainikavo netikėta atomazga. Sulaukęs ilgą laiką pirmavusio tarptautinio meistro (TM) Tito Stremavičiaus kluptelėjimo, nugalėjo Tomas Laurušas (TM). Abu kauniečiai surinko po 6 taškus iš 9.

V. Lendelis dviračių treko varžybose Čekijoje – trečias

Prostejove vykusių Čekijos dviračių sporto federacijos „Grand Prix“ treko varžybų vyrų sprinto rungtyje Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis užėmė trečią vietą.

Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės laukia Lenkijos komandų iššūkis (2)

Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė jau antrą savaitę sportuoja Šiauliuose ir ruošiasi 2017 metų Europos čempionato atrankos turnyrui Liuksemburge.

Lietuvos regbininkai Europos čempionatui ruošiasi ir vandenyje

Intensyviai kovoms elito Europos „Didžiojo prizo“ („Grand Prix“) čempionate besiruošianti Lietuvos regbio-7 rinktinė pluša ne tik sporto salėje ir stadione, bet ir plaukimo baseine.