R.Berankis „US Open“ turnyre įveikė pirmojo šimtuko raketę

(229)
Sėkmingai atvirajame JAV teniso čempionate ("US Open") rungtyniauja perperspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato antrajame atrankos varžybų mače ketvirtadienį rezultatu 1:6, 6:4, 6:4 nugalėjo kvalifikacinio turnyro favoritą, ukrainietį Sergejų Stachovskį, kuris ATP reitinge užima 91-ąją vietą.
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
476-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam R. Berankiui norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas reikia įveikti dar vieną varžovą.

Juo bus 136-oji pasaulio raketė Bjornas Phau (Vokietija), kurį Lietuvos tenisininkas šiemet jau yra įveikęs dviem setais.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Debiutą aviacijos varžybose D. Jocius pažymėjo bronza

Automobilių ralio ir žiedinių lenktynių aistruoliams gerai pažįstamas Deividas Jocius nuo šiol skraidys ne tik dideliu greičiu lėkdamas trasoje lenktyniniu automobiliu, bet ir tiesiogine to žodžio prasme – laikydamas rankose lėktuvo šturvalą.

Jūrmaloje vyks Europos paplūdimio tinklinio čempionatas

Kurortiniame Latvijos mieste Jūrmaloje šiemet vyks didžiausias iki šiol Baltijos šalyse vykęs paplūdimio tinklinio renginys – 2016 metų CEV Europos paplūdimio tinklinio čempionatas „Jūrmala Masters“, kuris tęsis nuo rugsėjo 1 iki 4 dienos paplūdimio tinklinio centre Jūrmalos paplūdimyje.

Buriavimo varžybose „RS-280 Match Race“ jachta „Arabela-AB Baltic“ – nenugalima

Šį savaitgalį Kauno mariose startavo profesionaliausios Lietuvoje buriavimo varžybos „RS-280 Match Race“, kurių pirmajame etape net 7 pergales iškovojo ir visas savo plaukimų dvikovas laimėjo ilgametė šios jachtų klasės lyderė „Arabela-AG Baltic“, vadovaujama kapitono Raimondo Šiugždinio. Po individualių dvikovų, kuriose viena su kita rato principu kovojo visos varžybų dalyvės, antrąją vietą iškovojo jachtos „Bora Bora“ (kpt. Gediminas Sirvidas) įgula, trečia liko jachta „Barta“ (kpt. Simonas Steponavičius).

V. Rimšaitė pasaulio BMX dviračių čempionate į finalus nepateko

Sekmadienį Kolumbijoje pasibaigusiame pasaulio BMX dviračių čempionate 33-ejų metų lietuvė Vilma Rimšaitė nesublizgėjo ir į abiejų rungčių, kuriose ji startavo, finalus nepateko.

Lietuvos vandenlenčių čempionato pirmojo etapo akimirkos

Šeštadienį Marijampolėje, “Splash” vandenlenčių parke, vyko pirmasis, vieno iš sparčiausiai populiarėjančių sportų Lietuvoje – vandenlenčių, čempionato etapas. Varžybose dalyvavo daugiau trisdešimt sportininkų. Jie varžėsi keturiose grupėse – vyrų profesionalų, vyrų mėgėjų, moterų ir vaikų. Etapui teisėjavo profesionalūs vandenlenčių sporto teisėjai iš Latvijos – Janis Strazdins ir Kaspars Bebris.