R.Berankis „US Open“ turnyre įveikė pirmojo šimtuko raketę

(229)
Sėkmingai atvirajame JAV teniso čempionate ("US Open") rungtyniauja perperspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato antrajame atrankos varžybų mače ketvirtadienį rezultatu 1:6, 6:4, 6:4 nugalėjo kvalifikacinio turnyro favoritą, ukrainietį Sergejų Stachovskį, kuris ATP reitinge užima 91-ąją vietą.
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
476-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam R. Berankiui norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas reikia įveikti dar vieną varžovą.

Juo bus 136-oji pasaulio raketė Bjornas Phau (Vokietija), kurį Lietuvos tenisininkas šiemet jau yra įveikęs dviem setais.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvai patikėta surengti pirmą pasaulio sklandymo čempionatą

Rugpjūčio 1-15 dienomis Pociūnuose (Prienų rajonas) vyks pasaulio sklandymo čempionatas 13,5 m klasėje. Čempionate dalyvaus 7 šalių atstovai: Italijos, Slovakijos, JAV, Rusijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Lietuvos rinktinė Europos beisbolo pirmenybes baigė pralaimėjimu lenkams liko ketvirtoje vietoje (2)

Išvakarėse staigmeną Austrijos sostinėje vykstančio Europos beisbolo čempionato šešių komandų B diviziono varžybose pateikusi Lietuvos rinktinė, penktadienį patyrė netikėtą nesėkmę.

EJOF dziudo turnyre M. J. Dudėnaitė ir D. Sabonis liko per žingsnį nuo medalių A. Jonkutė disko metikių finale vėl - 4-a, plaukikai užėmė dvi 7-as vietas (1)

Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) Gruzijos sostinėje dziudo imtynių turnyre per žingsnį nuo medalių savo svorio kategorijose liko Miglė Julija Dudėnaitė ir Donatas Sabonis.

I. M. Girdauskaitė pasaulio šuolių į vandenį čempionate liko 42-a (1)

Rusijos vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate penktadienį 42-ą vietą moterų šuolių į vandenį nuo 3 metrų tramplino kvalifikacinėse varžybose užėmė ir tarp aštuoniolikos pusfinalio dalyvių nepateko 17-metė Indrė Marija Girdauskaitė.

Europos merginų rankinio čempionate lietuvės pralaimėjo ir baltarusėms (7)

Europos merginų iki 19 metų čempionate Lietuvos rinktinė kovoje dėl 13-16 vietų patyrė pralaimėjimą Baltarusijos bendraamžėms rezultatu 24:28. Mūsų merginoms liko paskutinės rungtynės šeštadienį, kuriose bus žaidžiama tik dėl 15-16 vietų.