R.Berankis „US Open“ turnyre įveikė pirmojo šimtuko raketę

(229)
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Sėkmingai atvirajame JAV teniso čempionate ("US Open") rungtyniauja perperspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato antrajame atrankos varžybų mače ketvirtadienį rezultatu 1:6, 6:4, 6:4 nugalėjo kvalifikacinio turnyro favoritą, ukrainietį Sergejų Stachovskį, kuris ATP reitinge užima 91-ąją vietą.

476-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam R. Berankiui norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas reikia įveikti dar vieną varžovą.

Juo bus 136-oji pasaulio raketė Bjornas Phau (Vokietija), kurį Lietuvos tenisininkas šiemet jau yra įveikęs dviem setais.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

229
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Europos universitetų sporto žaidynėse – pirmieji Lietuvos medaliai

2014 liepos mėn. 28 d. 14:24
Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse Lietuvos studentai iškovojo pirmuosius medalius. Vilniaus universiteto tenisininkių komanda laimėjo bronzą.

V. Rimšaitė pasaulio BMX čempionate neįveikė ketvirtfinalio barjero

2014 liepos mėn. 28 d. 15:00
Olandijoje vykusios planetos mažųjų dviračių kroso (BMX) pirmenybės nebuvo sėkmingos Lietuvos rinktinės lyderei Vilmai Rimšaitei.

Pirmame Kuršių marių regatos etape – alinanti kaitra ir štilis triumfavo „Jigy Jigy“ įgula (5)

2014 liepos mėn. 28 d. 10:01
Pirmame Kuršių marių regatos etape – alinanti kaitra ir štilis
Organizatorių nuotr.
Sekmadienio vėlų vakarą Klaipėdos uoste finišavo pirmasis jubiliejinės Kuršių marių regatos etapas. Po varginančios dienos svilinančioje kaitroje ir štilyje, pirmoji Klaipėdos miesto etapo finišo liniją šiek tiek po 19 val. kirto jachta „Jigy Jigy“ (kap. Š. Sodeika). Ji prie pat finišo 19 s aplenkė rimtą priešininkę jachtą „Keturi vėjai“ (kap. A. Janulionis).

Ieties metikas E. Matusevičius pasaulio jaunimo čempionate užėmė 6-ą vietą (3)

2014 liepos mėn. 28 d. 09:30
Oregono valstijoje (JAV) sekmadienį pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate paskutinę varžybų dieną ieties metimo finale rungtyniavo Edis Matusevičius.

E. Mazurevičiūtė - Europos jaunių dviračių treko čempionė daugiakovės varžybose (6)

2014 liepos mėn. 28 d. 00:17
Edita Mazurevičiūtė iškovojo aukso medalį Portugalijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) dviračių treko čempionate. Praėjusiais metais Lietuvos dviratininkė džiaugėsi jaunių daugiakovės (omniumo) varžybų sidabro medaliu, o šiais metais įspūdingai laimėjo paskutinę rungtį – 20 km taškų lenktynes – ir tapo planetos jaunių čempione.