R.Berankis „US Open“ turnyre įveikė pirmojo šimtuko raketę

(229)
Ričardas Berankis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Sėkmingai atvirajame JAV teniso čempionate ("US Open") rungtyniauja perperspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 18-metis lietuvis čempionato antrajame atrankos varžybų mače ketvirtadienį rezultatu 1:6, 6:4, 6:4 nugalėjo kvalifikacinio turnyro favoritą, ukrainietį Sergejų Stachovskį, kuris ATP reitinge užima 91-ąją vietą.

476-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam R. Berankiui norint patekti į pagrindines "US Open" varžybas reikia įveikti dar vieną varžovą.

Juo bus 136-oji pasaulio raketė Bjornas Phau (Vokietija), kurį Lietuvos tenisininkas šiemet jau yra įveikęs dviem setais.

"US Open" prizų fondą sudaro 19,2 mln. JAV dolerių.

229
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Antra iš eilės vokiečio pergalė „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynėse

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 22:23
67-ą kartą Ispanijoje vykstančių prestižinių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penktą etapą - antrą iš eilės - laimėjo vokietis Johnas Degenkolbas. 180 km etapą trečiadienį vokietis įveikė per 4 valandas 4 minutes bei 21 sekundę, finiše akimirka aplenkęs prancūzą Nacerą Bouhanni ir olandą Moreno Hoflandą.

Dar trys Lietuvos irkluotojų valtys - planetos pirmenybių pusfinalyje

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:12
Olandijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate kelialapį į pusfinalį iškovojo ir porinę dvivietę irklavę pasaulio vicečempionai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris. Trečiadienį paguodos plaukime Lietuvos duetas 2000 m nuotolyje sugaišo 6 minutes 28,84 sekundės ir, aplenkę kitas tris įgulas, finišavo pirmas.

R. Meilutytė pristatė savo vardo saldainių rinkinį du fotoalbumai (31)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 18:05
Pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio, Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Šiauliuose pristatė savo vardo saldainių rinkinį „Rūtos auksas“. Tikslas - viešai pristatyti visuomenei ir žiniasklaidai naujus saldumynus, nuo kurių pardavimo dalis lėšų bus skirta Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondui.

Pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionate – S. Paužaitės sidabras (1)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 11:11
Sandra Paužaitė – trečia iš dešinės (Lietuvos kariuomenės nuotr.)
Rugpjūčio 26–29 d. Austrijoje vykstantis 47-asis Pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionatas Lietuvos karių atstovams prasidėjo sėkmingai – iškovotas sidabro medalis.

Elektrėnų „Energija“ vėl žais Baltarusijos lygoje (7)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 10:40
Elektrėnų "Energija"  (R.Mikalkevičiūtės nuotr.)
Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai pradeda dar vieną sezoną. Nuo 1977 metų gyvuojantis ledo ritulio klubas yra seniausias ir tituluočiausias šalyje, o naujajame 2014-2015 metų sezone vėl varžysis Baltarusijos „Vyšaja lyga“ atvirosiose pirmenybėse.