R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix
Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.

Pasaulio reitinge Lietuvos vyrų regbio rinktinė lieka 44-a

Tarptautinės regbio federacijos (IRB) paskelbtame planetos vyrų regbio rinktinių reitinge Lietuvos ekipa su 48,01 įskaitinio taško liko 44-oje vietoje. Per savaitę Lietuvos komandos įskaitinių taškų suma nepakito.

Lietuvos rankininkai užduotis kelia patys sau

„Ne, deja, šiuo metu jaunų žaidėjų, galinčių sustiprinti komandą, papildymo nenusimato“, – sako Lietuvos rankinio rinktinės strategas Artūras Juškėnas. Lietuvos studentų rankinio rinktinė pirmadienį išskrenda į Pietų Korėją į pasaulio studentų sporto žaidynes – Universiadą. Su šia komanda skris ir Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris A. Juškėnas. Nes studentų rinktinė – nacionalinės rinktinės pagrindas, joje žaidžia bene 80 procentų Lietuvos rinktinės žaidėjų.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai sėkmingai pasirodė Latvijos čempionate

Šį savaitgalį (birželio 26-28 dienomis) Rygoje vykusiame Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato „Ergo Open“ III etape sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai. Arnas Rumševičius su Luku Každailiu užėmė 3 vietą, o Karolė Virbickaitė ir Irina Zobnina pasidalino 5-8 vietas.

„Gintariniai irklai“ baigti analogų pasaulyje neturinčiomis lenktynėmis (3)

Trakuose savaitgalį pasibaigė nuo penktadienio jau 53-ąjį kartą vykusi prestižinė „Gintarinių irklų“ regata, kurioje dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių iš Baltijos šalių, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Jau 16-ąjį kartą varžybos uždarytos analogų pasaulyje neturinčiomis Lietuvos irklavimo klubo fondo (LIKF) sprinto lenktynėmis.

Traumų maišą užrišęs K. Navickas: dar turiu potencialo (3)

Chroniškas Achilo sausgyslės uždegimas, suplyšę kryžminiai ir šoniniai kelio raiščiai – geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko karjerą žymėjo ne skambios pergalės, o sunkios traumos. Bet bronzinį medalį iš pasibaigusių Europos žaidynių parsivežęs 31-erių kaunietis mano, kad jam dar ne per vėlu susigrąžinti tai, kas buvo prarasta.