R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix
Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.
ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos regbio lyderių akistatoje pergalę iškovoti pavyko „Baltrex-Šiaulių“ komandai

Šiauliuose įvyko dar vienas įspūdingas regbio spektaklis tarp dviejų naujos TOP lygos favoritų „Baltrex-Šiaulių“ ir Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubų. Intriguojančiose antro turo rungtynėse čempionės titulą ginanti „Baltrex-Šiaulių“ ekipa 28:20 (22:20) nugalėjo savo varžovus ir tapo vienvalde pirmenybių lydere.

Pirmosiose sezono snieglenčių triukų varžybose Druskininkuose triumfavo lietuvis

Savaitgalį Druskininkų „Snow Arena“ tapo ekstremalų sostine. Vienintelio Baltijos šalyse uždaro slidinėjimo komplekso ketvirto gimtadienio fiesta prasidėjo triukų su snieglentėmis varžybomis „Snow Summer Jam 2015“. Žiemos sporto mėgėjai taip pat aktyviai dalyvavo naktiniame slidinėjimo seanse, o adrenalino fanai išbandė kartingų trasą ir šuolius nuo arenos stogo.

Dviratininkų lenktynių Belgijoje nepavyko baigti nė vienam iš penkių lietuvių

Vos devyniolika dviratininkų buvo klasifikuoti galutinė rikiuotėje sekmadienį 90-ą kartą Belgijoje vykusiose klasikinėse 208,8 km lenktynėse „Schaal Sels“.

Paskutinį vasaros sekmadienį dviratininkai varžėsi Kačerginės trasoje

Legendinę Kačerginės automobilių ir motociklų trasą paskutinį šios vasaros sekmadienį, rugpjūčio 30 dieną, užplūdo dviratininkai. 480 dviračių sporto entuziastų čia varžėsi priešpaskutiniame – penktame – „Bigbank Lietuvos dviračių plento taurės 2015“ etape.

R. Navardauskas dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje finišavo trečias (3)

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „GP Ouest France-Plouay“ trečią vietą užėmė „Team Cannondale-Garmin“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.