R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.

Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.
ELTA

14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Pasaulio kikbokso čempionas T. Jonkus: svajonė - nugalėti visose stipriausiose pasaulio lygose

2014 spalio mėn. 22 d. 16:29
Tadas Jonkus
Organizatorių nuotr.
Lietuvoje netyla diskusijos apie artėjantį „Bushido Heros Series 2014“ turnyrą „Siemens arenoje“ Vilniuje ir jo dalyvius. Ta proga interviu davė pasaulio kikbokso čempionas ir „King of Kings World GP 2014“ turnyro nugalėtojas Tadas Jonkus.

D. Vištartaitė padėjo Kembridžo komandai iškovoti auksą

2014 spalio mėn. 22 d. 15:02
Rolandas Maščinskas, Saulius Ritteris, Donata Vištartaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Bostono mieste (JAV) vykusioje didžiausioje pasaulyje dviejų dienų „Head of The Charles“ regatoje lietuvė Donata Vištartaitė su tarptautine Kembridžo komanda iškovojo aukso medalį aštuonviečių valčių klasėje. Sportininkė įprastoje dviviečių klasėje D. Vištartaitė kartu su čeke Mirka Knapkova laimėjo sidabrą.

Lietuvos regbio rinktinė laukia mūšio su vengrais (3)

2014 spalio mėn. 22 d. 11:37
Regbis: Lietuva - Kipras
E.Šemioto nuotr.
Lietuvos regbio-15 rinktinė tęsia kovas Europos regbio taurėje. Po puikios pergalės prieš Andoros ekipą (15:34), mūsų rinktinė šį šeštadienį 14 val. Šiaulių savivaldybės stadione susikaus su Vengrija.

A. Baniulis paaiškino, kodėl negynė teisėjo ir spruko iš bokso ringo epizodo video (111)

2014 spalio mėn. 22 d. 10:45
Algirdas Baniulis
Stopkadras
Po to, kai Algirdo Baniulio varžovas Europos jaunimo bokso čempionate nokautavo ringo teisėją, o lietuvis nebandė veltis į šią situaciją ir užstoti nukentėjusiojo, vieni puolė piktintis A. Baniulio veiksmais, kiti užstojo boksininką.

NHL: „Devils“ su D. Zubrumi iššvaistė dviejų įvarčių persvarą ir pralaimėjo

2014 spalio mėn. 22 d. 10:05
Dainius Zubrus (Nr. 8)
AP/Scanpix
Trečią nesėkmę iš eilės šeštose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė devintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (7 tšk.) klubas.