R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix
Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.

„Energija“ neatsilaikė prieš Latvijos čempionus

Trečiadienį Elektrėnų ledo rūmuose vietos sirgalių numylėtiniai Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai pratęsė pasiruošimą Baltarusijos aukščiausiosios lygos ir Lietuvos ledo ritulio lygos kovoms bei žaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.

G. Bagdonas „Vuelta a Espana“ etape buvo arti 100-uko

71–ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių vienuoliktajame etape 107–as finišavo Prancūzijos „Ag2r La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.

Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinė nepadoriu rezultatu pralaimėjo Čekijai (1)

Antrą pralaimėjimą iš eilės Čekijos sostinėje Prahoje vykstančių pasaulio lygos varžybų atrankos pirmajame turnyre, kuris tuo pat metu yra ir vienas iš atrankos į 2020 metų Tokijo vasaros olimpines žaidynes etapų, patyrė Lietuvos vyrų rinktinė.

J. Jefimova toliau gerina rekordus ir maudosi prabangoje – gavo auksinę dovaną (393)

24-erių metų Rusijos plaukimo žvaigždė Julija Jefimova po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių tiesiog deginasi šlovės spinduliuose – ją valstybės vadovai apibėrė prabangiomis dovanomis, o žurnalistai tokiu dėmesiu, kad rusė vos spėja dalinti interviu.

Mirė septyniskart olimpinė čempionė, sovietinės sistemos priešė V. Časlavska (9)

Anapilin iškeliavo viena garsiausių pasaulio sportininkių gimnasčių – septyniskart olimpinė čempionė Vera Časlavska. Moteris mirė gimtojoje Prahoje, jai buvo 74-eri. Gimnastė pagarsėjo ne tik savo pasiekimais, bet ir viešais protestais prieš sovietinę imperiją, sukėlusiais tarptautinį skandalą.