R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.

Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.

Kitos sporto šakos

Šiaulius užbūrusiame Lotynų Amerikos šokių čempionate pirmąsias vietas užėmė tituluotos šokėjų poros

2015 kovo mėn. 1 d. 10:59
Šeštadienį Šiaulių arenoje prasidėjo dvi dienas truksiantis tradicinis renginys – Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionatas. Pirmąją varžybų dieną stipriausioje - suaugusiųjų grupėje pirmąją vietą iškovojo aukščiausią reitingą pasaulyje (34 vieta) turinti mūsų šalies šokėjų pora – Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė.

„Devils“ su D. Zubrumi bando vytis NHL atkrintamųjų traukinį

2015 kovo mėn. 1 d. 10:39
Dvidešimt šeštą pergalę 63-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis ir Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (62 tšk.) klubas.

Lietuvos brazilų džiudžitsu čempionate susirungė kelios kartos (1)

2015 kovo mėn. 1 d. 00:59
Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos brazilų džiudžitsu čempionatas. Jame susirungė kelios kartos, nes jauniausiam dalyviui – 15, o vyriausiam – 52 metai. Buvo išdalyti net 36 medaliai.

LRF taurės vyrų finale – „Granito“ ir „Dragūno“ akistata moterų finale žais kaunietės ir vilnietės (1)

2015 vasario mėn. 28 d. 22:08
Klaipėdiečiai – LRF taurės finale
LRL nuotr.
Lietuvos rankinio federacijos (LRF) vyrų taurės finale sekmadienį 16.30 val. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje susigrums Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ir Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai.

„Devils“ su D. Zubrumi po pratęsimo suklupo Bostone

2015 vasario mėn. 28 d. 14:07
Trisdešimt septintą pralaimėjimą – ir antrą iš eilės – 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (60 tšk.) klubas.