R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.
© AFP/Scanpix
Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.
ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Į penkiakovės taurės etapo finalą Lenkijoje vos prasimušęs D. Vaivada užtrenkė duris pasaulio čempionui

Džonkuve (Lenkija) vykstančiame Pasaulio taurės IV etape penktadienį vyko vyrų atrankos varžybos, kurių barjerą įveikti pavyko vieninteliam varžybose dalyvavusiam lietuviui Dovydui Vaivadai.

Rumunijos čempionate Lietuvos plaukikai laimėjo dar du aukso medalius (3)

Bukarešte vykstančiame atvirame Rumunijos plaukimo čempionate Lietuvos atstovai papildė savo apdovanojimų kraitį dar dviem aukso medaliais. Juos iškovojo Audrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius. Danas Rapšys dėl nuovargio startuoti 200 m laisvu stiliumi rungtyje atsisakė.

Vietinei plaukikei finale Bratislavoje nusileidusi R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje liko antra (49)

Slovakijos sostinėje vykstančiose „Grand Prix Slovakia“ varžybose pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė savo „firminėje“ 100 m krūtine rungtyje liko antra. Distanciją Londono olimpinė čempionė įveikė per 1 min. 09,65 sek. ir nuo nugalėtoja tapusios slovakės Andreos Podmanikovos atsiliko 0,51 sek.

Marijampolės pusmaratonyje – pusę tūkstančio dalyvių ir šeimininkų pergalės šansas (1)

Ketvirtąkart rengiamas pusmaratonis „Už Marijampolę“ vis drąsiau įsitvirtina Lietuvos bėgimo mėgėjų gretose ir vilioja sportininkus net tik iš įvairių Lietuvos regionų, bet ir svečius iš kaimyninių valstybių.

Dviratininkai ekstremalai pirmą kartą varžysis Ignalinoje

Daugiau nei 50 ekstremalaus dviračių sporto entuziastų gegužės 27–28 dienomis į priekį mins Lietuvos „Downhill“ čempionate. Varžybos pirmą kartą vyks Ignalinoje esančiame žiemos sporto centre. Jas tiesiogiai transliuos DELFI TV.