R.Berankis su S.Betovu laimėjo dvejetų varžybas

(14)
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su baltarusiu Sergejumi Betovu laimėjo sekmadienį JAV, Teksaso valstijoje, pasibaigusio tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybas. 17-mečio lietuvio ir 20-mečio baltarusio duetas finale 6:3, 6:3 nugalėjo JAV atstovą Adamą El Mihdawy ir baltarusį Vladimirą Ignatiką.
Ričardas Berankis
© AFP/Scanpix
Vienetų varžybose R. Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 639-ąją vietą, nukeliavo iki aštuntfinalio ir pelnė vieną Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo tašką.

Kitos sporto šakos

„Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių pirmame etape R. Navardauskas finišavo 26-as I. Konovalovas buvo 52-as

Penktadienį Olandijoje 99-ą kartą startavusių daugiadienių tradicinių „Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių pirmame etape 26-ą vietą užėmė „Cannondale Pro Cycling“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, o FDJ ekipos narys Ignatas Konovalovas buvo 52-as.

Šeštadienį olimpinės atrankos turnyre Stambule – moterų imtynių diena

Šeštadienį Stambule lenktynes dėl olimpinio kelialapio pradeda moterų imtynių atstovės. Paskutinį šansą pagriebti bilietą į Rio mėgins išnaudoti 25-erių metų Indrė Bubelytė (63 kg) ir 21-erių metų Danutė Domikaitytė (69 kg).

Pasaulio ledo ritulio čempionato starte Rusija „sausai“ pralaimėjo čekams suomiai įveikė baltarusius (23)

Penktadienį dviejuose Rusijos miestuose Maskvoje ir Sankt Peterburge tęsėsi jubiliejinio pasaulio elito grupės ledo ritulio čempionato pirmos dienos kovos. Priminsime, kad tai jau net 80-os istorijoje planetos pirmenybės.

D. Vištartaitę ir M. Valčiukaitę Europos irklavimo čempionate pristabdė lūžęs irklas (2)

Penktadienį Brandenburge (Vokietija) prasidėjo 2016 metų Europos irklavimo čempionatas. Pirmus atrankos barjerus sėkmingai įveikė trys Lietuvos įgulos iš šešių.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas prasidėjo Kanados pergale ir Latvijos pralaimėjimu įvarčių video (14)

Penktadienį dviejuose Rusijos miestuose Maskvoje ir Sankt Peterburge prasidėjo jubiliejinis pasaulio elito grupės ledo ritulio čempionatas. Tai jau 80-os istorijoje planetos pirmenybės.