Rankų lenkikai skynė medalius

JAV vykusiame pasaulio rankų lenkimo čempionate Lietuvos sportininkės 25 metų Sandra Bumšaitė ir 42 metų Irena Perminienė iškovojo po du aukso medalius. Abi sportininkės stipriausių pasaulio rankų lenkikių titulus pelnė trečius metus iš eilės.
Žadžiūnuose (Šiaulių rajonas) gyvenanti S.Bumšaitė dalyvavo ketvirtame pasaulio rankų lenkimo čempionate.

1997 metais Indijoje vykusiame čempionate debiutavusi sportininkė iškovojo du sidabro medalius. 1998 metais Egipte ir 1999-aisiais Rusijoje ir S.Bumšaitė, ir I.Perminienė pelnė po du aukso medalius.

Šiose pirmenybėse S.Bumšaitė varžėsi dviejose svorio kategorijose - iki 55 kg dešiniąja ir iki 60 kg kairiąja rankomis. Šiaulių neįgaliųjų sporto klube "Entuziastas" besitreniruojanti I.Perminienė rungėsi sėdinčių vežimėlyje sportininkių grupėje. Ji abiem rankomis įveikė visas per 60 kg svėrusias varžoves.

Sidabro medalį varžantis dešinėmis rankomis pelnė klaipėdietė Dalia Medžiaušytė (svorio kategorija iki 80 kg), o analogiškoje rungtyje kairėmis rankomis ji buvo trečia.

Vyrų varžybose geriausiai sekėsi šakiečiui Aidui Pališkiui (iki 85 kg), iškovojusiam bronzos medalį varžantis dešiniąja ranka. Tai - geriausias laimėjimas Lietuvos vyrų rankų lenkimo sporto istorijoje.

R. Leleivytė lenktynėse Italijoje aplenkė olimpinę čempionę

Savaitgalį Italijoje vykusiose dvejose pirmos kategorijos moterų dviračių lenktynėse puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano“). Trečiosiose „Giro dell'Emilia“ lenktynėse šeštadienį 28-erių metų lietuvė finišavo ketvirta, o pirmą kartą surengtose „Gran Premio Bruno Beghelli“ lenktynėse sekmadienį ji užėmė šeštą vietą.

„Lituanica“ apgynė Lietuvos beisbolo čempionės titulą (1)

Daugkartinė Lietuvos beisbolo čempionė Kauno „Lituanica“ ekipa apgynė nugalėtojos titulą. „Lituanica“ beisbolininkai šeštadienį trečiosiose šalies pirmenybių finalo rungtynėse svečiuose 12:3 nugalėjo „BK Vilnius“ klubą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Nidos pusmaratonį laimėjo E. Sakalaitė ir V. Dopolskas (1)

Šeštadienį Nidos pusės maratono bėgimą, kuriame sportininkai kovojo ir dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų, laimėjo Eglė Sakalaitė ir Valdas Dopolskas.

J. Truchanovičius pasirengęs iššūkiams stipriausioje Europos rankinio lygoje

Sekmadienį savo pasirodymą „Velux“ čempionų lygoje pradeda ir paskutinysis Lietuvos atstovas Jonas Truchanovičius. Vieno perspektyviausių mūsų rinktinės žaidėjų atstovaujamas HB „Montpellier“ klubas stos į kovą su Presovo „Tatran“ ekipa.

Rusus eliminavusi Kanados rinktinė iškopė į finalą (140)

Toronte (Kanada) vykstantis pasaulio ledo ritulio taurės turnyras, kuriame dėl trofėjaus grumiasi 8 komandos, priartėjo prie kulminacijos. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį paaiškėjo pirmieji finalininkai – jais tapo šeimininkai.