Rungtynėms buvo registruota tik 10 Šiaulių klubo žaidėjų, tačiau jie kovėsi negailėdami jėgų.

Komandos neleido viena kitai atsikvėpti ir išsiveržti į priekį ženklesniu skirtumu, tad pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 16:16. Antroje rungtynių pusėje sėkmė nusišypsojo Alytaus rankininkams.

Antrojo kėlinio viduryje jie išsiveržė į priekį dviem įvarčiais (27:25) ir šį skirtumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Alytaus komandai 11 įvarčių pelnė Žygimantas Micevičius, 6 – Gintautas Adamkevičius, 5 – Aurelijus Sabonis.

Šiaulių ekipoje net 13 kartų pasižymėjo Aivaras Budrys, 5 – Tautvydas Damašauskas, 4 – Egidijus Dambrauskas.

Komandas ir publiką sutrikdė akibrokštas – rungtynėse nepasirodė paskirtasis inspektorius Algis Mikučionis, kuris turi EHF rungtynių inspektoriaus kategoriją. LRL direktorius Tadas Jansonas sakė, kad atvejis, kai neatvyksta rungtynių oficialus asmuo, nėra pirmas.

„Rungtynės Alytuje buvo tikrai įtemptos. Neatvykus inspektoriui rungtynės vyksta, būna sudėtingiau, jei neatvyksta teisėjai.

Yra reglamentuose numatyta, kad neatvykus rungtynių teisėjams ar inspektoriui, turi būti rašomas pasiaiškinimas. Vėliau drausmės komisija sprendžia, ar pasiaiškinime nurodytos neatvykimo priežastys yra pateisinamos.

Jei jos nepateisinamos, skiriama bauda bei gali grėsti sankcijos, pavyzdžiui, nušalinimas tam tikram laikotarpiui“, – sakė T. Jansonas.

Kitose rungtynėse Varėnos „Ūlos“ rankininkai namuose 29:24 (14:10) pranoko Panevėžio „Grifo-R. Sargūno sporto gimnazijos-KKSC“ ekipą.

„Ūlos“ gretose 8 kartus pasižymėjo Žilvinas Vaišnoras, po 4 – Rimantas Palevičius, Laurynas Petrušis ir Šarūnas Krisiulevičius.

Panevėžio ekipai 9 įvarčius pelnė Egidijus Narakas, 4 – Romanas Aidukas, po 3 – Domantas Pukas ir Titas Žebelys.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):