Niujorkiečiai pirmavo 2:0 po Benoit Pouliot ir Martino St. Louiso įvarčių 8-ą ir 27-ą minutėmis. „Kings“ ekipos žaidėjas Dustinas Brownas antrame kėlinyje (29-ą min.) tik sušvelnino skirtumą (1:2).

„Rangers“ klubų vartininkas švedas Henrikas Lundqvistas atrėmė net 40 varžovų smūgių, Los Andželo komandos vartų sargas Jonathanas Quickas - 17 iš 19.

Pirmą finalo mačą savo arenoje Los Andželo ekipa laimėjo po pratęsimo 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0), antrą - po dviejų pratęsimų 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0), o trečiose rungtynėse Niujorke šeimininkus įveikė 3:0 (1:0, 2:0, 0:0).

Atsiliekant serijoje 0-3, ją laimėti šį sezoną pavyko tik „Kings“ ritulininkams, kai jie pirmame atkrintamųjų varžybų rate eliminavo San Chosė „Sharks“ ekipą 4-3. Tolimais 1942 metais finale tokį žygdarbį atliko Toronto „Maple Leafs“ klubas, kai įveikė Detroito „Red Wings“ komandą 4-3.

„Kings“ ledo ritulininkai Stenlio taurės savininkai buvo vienintelį kartą - 2012 metais, o „Rangers“ klubas prizą iškovoję buvo keturis kartus (1928, 1933, 1940 ir 1994 metais).