Ši dvejetų pora yra laimėjusi keturis aukso medalius įvairiuose Europos čempionatuose, todėl abu žaidėjai ir juos palaikantys gerbėjai labai tikisi ir šį kartą iškovoti medalį.

Pirmą aukso medalį R. Paškauskienė ir A. Karakaševičius laimėjo dar 2000 metais Bremene (Vokietija).

Tokį pat pasiekimą – keturis aukso medalius mišrių dvejetų rungtyje – yra iškovoję ir Rusijos atstovai Zoja Rudnova bei Stanislavas Gomozkovas. Paskutinį auksą šis rusų sportininkų duetas iškovojo 1974 metais.

Antradienį Budapešte prasidėjo asmeninės varžybos. Stalo tenisininkai žaidė pogrupiuose.

R. Paškauskienė (111-a pasaulio raketė) pogrupyje laimėjo tris galimus susitikimus. Lietuvė rezultatu 4:0 nugalėjo ukrainietę I. Vasiljevą (232), 4:0 įveikė slovakę E. Jurkovą ir rezultatu 4:2 laimėjo prieš norvegę A. Aasebo (481).

Eglė Stuckytė pogrupyje laimėjo prieš Juodkalnijos atstovę I. Petrič (546), 3:2 įveikė Velso sportininkę C. Carey (294), bet pralaimėjo vengrei S. Pergel (106) 1:4.

Tomas Mikutis pogrupyje rezultatu 0:4 pralaimėjo vokiečiui S. Mengeliui (74) ir laimėjo prieš San Marino žaidėją 4:0.

Alfredui Udrai teko kovoti su Norvegijos atstovu L. Ronnebergu (468). Susitikimą laimėjo lietuvis rezultatu 4:2, tačiau vėliau mūsiškis pralaimėjo Didžiosios Britanijos sportininkui S. Walkeriui (118).

Mūsų stalo tenisininkams liko sužaisti dar po vieną susitikimą pogrupiuose.