Dėl etapo nugalėtojo vardo nekovojęs ir savo komandos sprinteriui padėjęs R. Navardauskas finišavo 42-oje vietoje.

„Rezultatu esu patenkintas, tik sprinteriai galėjo suvažiuoti geriau. Paskutinius 2 km mes su Tyleriu Farraru buvom priekyje, komandos draugai dirbo šiek tiek ankščiau ir liko peletono gale. Mūsų komandos sprinteriai finišavo atitinkamai 10-tas, 11-tas, 12-tas ir, jei būtų paskutinius 1000 ar 500 metrų važiavę kartu, manau, rezultatai būtų buvę garesni. Planai šiame ture nesikeičia, norime laimėti etapą ir išlaikyti trečią vietą generalinėje įskaitoje. Gal rytoj bus mūsų diena“, - po finišo mintimis dalijosi R. Navardauskas.

I. Čilvinaitė Katare buvo 27-ta

Katare vykstančių keturių dienų VI „Ladies Tour of Qatar“ dviratininkių lenktynių trečiąjį etapą „RusVelo“ komandai atstovaujanti Inga Čilvinaitė baigė 27-ta ir bendroje lenktynių įskaitoje liko 14-oje vietoje.

Ketvirtadienį Lietuvos dviratininkė 93 km km numynė per 2 valandas 28 minutes 52 sekundes ir 1 minute bei 18 sekundžių atsiliko pergalę etape iškovojusios bei lyderės poziciją bendrojoje įskaitoje susigrąžino olandė Kirsten Wild.

Tik finišo tiesiojoje etapo nugalėtojai nusileido ir prizininkėmis tapo antrą bei trečią vietas užėmusios atitinkamai britė Elizabeth Armitstead ir australė Chole Hosking.

1. Kirsten Wild (Olandija) 2 val. 27 min. 34 sek.
2. Elizabeth Armitstead (D. Britanija)
3. Chole Hosking (Australija)
4. Shelly Olds (JAV)
5. Emma Johansson (Švedija) visų laikas vienodas
...
27.Inga Čilvinaitė atsiliko 1 min. 18 sek.
...
85.Yuanyuan Tian (Kinija) 17:27

Po dviejų etapų Inga Čilvinaitė nuo bendroje įskaitoje pirmaujančios olandės Kirsten Wild atsilieka 2 minutėmis ir 23 sekundėmis.

Bendra įskaita:

1. Kirsten Wild (Olandija) 7 val. 30 min. 53 sek.
2. Amy Pieters (Olandija) atsilieka 9 sek.
85.Yuanyuan Tian (Kinija) 36:00

Prancūzijoje antrame dviratininkų daugiadienių lenktynių „Etoile de Bessčges“ etape Evaldas Šiškevičius komandos draugui Bejaminui Coquardui padėjo iškovoti 7-tą vietą. Nugalėtoju tapo prancūzas Naceras Boihanni, antras liko vokietis Jonhanas Degenkolbas, trečias kaimyninės Baltarusijos atstovas Yauhenis Hutarovichas.

„Šiandien pagrindinė užduotis buvo padėti mūsų komandos sprinteriui, tad stengėmės prieš sprintą išvesti B. Coquardą į kuo geresnę poziciją ir visai neblogai išėjo. Rytoj laukia sunkiausias etapas“, - sakė E. Šiškevičius.

E. Šiškevičius, finišavęs 20-tas ir bendrojoje įskaitoje smuktelėjęs iš 12-tos į 19-tą vietą, išlaiko neblogus šansus pakovoti dėl aukštesnės pozicijos galutinėje įskaitoje.

„Šiose daugiadienėse tikiuosi važiuoti dėl generalinės įskaitos, tad kol kas viskas pagal planą“, - tada po pirmojo etapo sakė E. Šiškevičius.