R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį2 video, rusė J. Jefimova pagerino rungties pasaulio rekordą

(104)
R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Barselonoje vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse šeštadienį Rūta Meilutytė dalyvavo 50 m plaukimo krūtine kvalifikacinėse varžybose. Lietuvė distanciją įveikė per 30,07 sekundės ir finišavo trečia tarp 74 šios rungties kvalifikacijos dalyvių.

Geriausiai atrankos varžybose plaukė ir pasaulio, Europos, bei pasaulio čempionatų rekordus pagerino rusė Julija Jefimova (29,78 sek.). 50 m plaukimo krūtine pasaulio rekordas anksčiau priklausė amerikietei Jessicai Hardy (29,8 sek).

J. Hardy kvalifikacinėse varžybose buvo antra - 29,99 sek. Dar viena amerikietė Breeja Larson kvalifikacijoje buvo ketvirta (30,46 sek.).

Pasaulio ir olimpinė čempionė R. Meilutytė ketino dalyvauti ir moterų 50 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje, tačiau vėliau planus pakeitė.

R. Meilutytė nusprendė visą dėmesį skirti paskutiniam rimtam išbandymui Barselonoje – 50 m plaukimo krūtine varžyboms, kuriose kaunietei prognozuojamas dar vienas medalis.

Šios rungties pusfinalio plaukimai vyks šeštadienį vakare, o finalas - sekmadienio vakarinėje dalyje.

100 m plaukimo krūtine varžybose jaunoji čempionė iš Lietuvos iškovojo auksą ir pagerino pasaulio rekordą. Tai ji padarė pusfinalyje, distanciją įveikusi per 1:04.35 min.

100 m plaukimo laisvu stiliumi atrankos R. Meilutytė neįveikė. Distanciją ji nuplaukė per 55,72 sek. ir tarp 73 plaukikių liko 27-ta bei į pusfinalį neiškopė.

104
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Lietuvos akmenslydininkai Europos čempionate patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą (1)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 13:10
Akmenslydis
AP/Scanpix
Ketvirtą nesėkmę iš eilės Šveicarijoje vykstančiame Europos akmenslydžio (kerlingo) čempionate patyrė septintą vietą antro diviziono Raudonoje grupėje užimanti Lietuvos vyrų rinktinė. Ketvirtos sesijos mačą Lietuvos akmenslydininkai 2:9 pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiai ir į trečią vietą pakilusiai Turkijos komandai.

Mirė legendinis SSRS eros ledo ritulio treneris V. Tichonovas (3)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 12:50
Po ilgos ir sunkios ligos, eidamas 85-us metus, pirmadienio naktį namuose mirė legendinis SSRS ir Rusijos ledo ritulio treneris Viktoras Tichonovas. Veliono treniruojama SSRS rinktinė iškovojo žiemos olimpinių žaidynių auksą 1984 ir 1988 metais, o 1992 metų olimpiadoje jis triumfavo su NVS komanda.

Šokėjai A. Bižokas ir K. Demidova šeštą kartą pasaulio čempionais (4)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 11:35
Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova
Organizatorių nuotr.
Anglijos Blakpulo mieste baigėsi pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionatas, kuriame tarp 46 geriausių pasaulio porų jau šeštą kartą iš eilės nugalėtojais tapo Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova, atstovaujantys Jungtines Amerikos Valstijoms. Sidabro medalius laimėjo pora iš Didžiosios Britanijos Andrea Ghigiarelli ir Sara Andracchio. Trečią vietą užėmė slovėnai Domenas Krapežas ir Monica Nigro.

Kėdainiuose vyko paskutinės šiais metais kultūrizmo ir fitneso varžybos Lietuvoje fotoalbumas (13)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 10:59
Lietuvos kultūrzimo ir fitneso taurės varžybos
Kėdainiuose vyko paskutinės šiais metais IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos Lietuvoje – „24-a Lietuvos taurė“. Dalyviai varžėsi šešiolikoje kategorijų. Pagrindiniais laureatais jaunimo amžiaus grupėje tapo ir absoliučių čempionų titulus iškovojo Gintautė Markauskaitė (Jurbarko „Progresas“) ir Ovidijus Ringys (Šilutės „Oazis”). Suaugusiųjų grupėje triumfavo Daiva Varnelienė (Marijampolės „Tauras“) ir Tomas Kudelis (Jurbarko „Progresas“).

Lietuvos ledo ritulio čempionate – antra „Juodupės“ klubo pergalė (3)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 09:37
Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkai atvirame Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau skriaudžia Vilniaus klubus. Šiaurės Rytų Lietuvos ledo ritulio komanda iškovojo trečią pergalę sezone, sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje po pratęsimo 5:4 (3:0, 1:2, 0:2, 1:0) įveikusi Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.