R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį2 video, rusė J. Jefimova pagerino rungties pasaulio rekordą

(104)
R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Barselonoje vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse šeštadienį Rūta Meilutytė dalyvavo 50 m plaukimo krūtine kvalifikacinėse varžybose. Lietuvė distanciją įveikė per 30,07 sekundės ir finišavo trečia tarp 74 šios rungties kvalifikacijos dalyvių.

Geriausiai atrankos varžybose plaukė ir pasaulio, Europos, bei pasaulio čempionatų rekordus pagerino rusė Julija Jefimova (29,78 sek.). 50 m plaukimo krūtine pasaulio rekordas anksčiau priklausė amerikietei Jessicai Hardy (29,8 sek).

J. Hardy kvalifikacinėse varžybose buvo antra - 29,99 sek. Dar viena amerikietė Breeja Larson kvalifikacijoje buvo ketvirta (30,46 sek.).

Pasaulio ir olimpinė čempionė R. Meilutytė ketino dalyvauti ir moterų 50 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje, tačiau vėliau planus pakeitė.

R. Meilutytė nusprendė visą dėmesį skirti paskutiniam rimtam išbandymui Barselonoje – 50 m plaukimo krūtine varžyboms, kuriose kaunietei prognozuojamas dar vienas medalis.

Šios rungties pusfinalio plaukimai vyks šeštadienį vakare, o finalas - sekmadienio vakarinėje dalyje.

100 m plaukimo krūtine varžybose jaunoji čempionė iš Lietuvos iškovojo auksą ir pagerino pasaulio rekordą. Tai ji padarė pusfinalyje, distanciją įveikusi per 1:04.35 min.

100 m plaukimo laisvu stiliumi atrankos R. Meilutytė neįveikė. Distanciją ji nuplaukė per 55,72 sek. ir tarp 73 plaukikių liko 27-ta bei į pusfinalį neiškopė.

104
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Anahaimo „Ducks“ ledo ritulininkai tapo absoliučiais NHL pirmenybių lyderiais

2014 lapkričio mėn. 1 d. 10:40
Devintą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir absoliučiu lyderiu tapo keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje pirmaujantis Anahaimo „Ducks“ (18 tšk.) klubas.

Singapūre R. Meilutytė pateko į 100 m plaukimo krūtine finalą (8)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 10:05
Rūta Meilutytė
AP/Scanpix
Singapūre vyksta pasaulio plaukimo taurės varžybos 25 m baseine. Rūta Meilutytė šeštadienį užtikrintai žengė į moterų 100 m plaukimo krūtine rungties finalą. Atrankos plaukime Rūtos rezultatas buvo pirmas - 1 min. 4,89 sek.

Kovotojas D. Danyla: mano mama niekada negalėjo ir negalės žiūrėti į sūnų ringe

2014 spalio mėn. 31 d. 16:45
Deividas Danyla
Organizatorių nuotr.
Jau lapkričio 15 d. Vilniaus „Siemens arenoje“ net 14 Lietuvos kovotojų žada susikauti su pasaulinėmis žvaigždėmis „Bushido Hero’s Series 2014“ kasmetiniame didžiausiame turnyre. Vienas iš jų – pasaulio ir Europos Muay Thai čempionas – Deividas Danyla.

Kaune – pajėgiausių Europos kiokušin karatė meistrų kovos

2014 spalio mėn. 31 d. 16:25
Kiokušin karatė
T.Tumalovičiaus nuotr.
Lapkričio 8-9 dienomis Kauno sporto halėje įvyks 2014 metų Europos kiokušin karatė suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos čempionatas, jaunių (iki 16-os metų) ir jaunimo (iki 22-ejų metų) Senojo žemyno čempionatai.

Austrų dviratininkas treke pasiekė pasaulio rekordą

2014 spalio mėn. 31 d. 13:10
Per vieną valandą treke įveiktos distancijos pasaulio rekordas – 51,852 km – nuo šiol priklauso austrui Matthiasui Braendle'ui, oficialiai patvirtino Tarptautinė dviračių sąjunga (UCI).