R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį2 video, rusė J. Jefimova pagerino rungties pasaulio rekordą

(104)
R. Meilutytė su trečiu rezultatu pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Barselonoje vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse šeštadienį Rūta Meilutytė dalyvavo 50 m plaukimo krūtine kvalifikacinėse varžybose. Lietuvė distanciją įveikė per 30,07 sekundės ir finišavo trečia tarp 74 šios rungties kvalifikacijos dalyvių.

Geriausiai atrankos varžybose plaukė ir pasaulio, Europos, bei pasaulio čempionatų rekordus pagerino rusė Julija Jefimova (29,78 sek.). 50 m plaukimo krūtine pasaulio rekordas anksčiau priklausė amerikietei Jessicai Hardy (29,8 sek).

J. Hardy kvalifikacinėse varžybose buvo antra - 29,99 sek. Dar viena amerikietė Breeja Larson kvalifikacijoje buvo ketvirta (30,46 sek.).

Pasaulio ir olimpinė čempionė R. Meilutytė ketino dalyvauti ir moterų 50 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje, tačiau vėliau planus pakeitė.

R. Meilutytė nusprendė visą dėmesį skirti paskutiniam rimtam išbandymui Barselonoje – 50 m plaukimo krūtine varžyboms, kuriose kaunietei prognozuojamas dar vienas medalis.

Šios rungties pusfinalio plaukimai vyks šeštadienį vakare, o finalas - sekmadienio vakarinėje dalyje.

100 m plaukimo krūtine varžybose jaunoji čempionė iš Lietuvos iškovojo auksą ir pagerino pasaulio rekordą. Tai ji padarė pusfinalyje, distanciją įveikusi per 1:04.35 min.

100 m plaukimo laisvu stiliumi atrankos R. Meilutytė neįveikė. Distanciją ji nuplaukė per 55,72 sek. ir tarp 73 plaukikių liko 27-ta bei į pusfinalį neiškopė.

104
Registruoti (0) Anonimiški (104)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Kaunietė B. Statkevičienė laimėjo veteranų plaukimo varžybas Rugoje (3)

2015 kovo mėn. 3 d. 09:15
Nugalėtojai Birutė Statkevičienė ir Edgaras Ozolinis
Organizatorių nuotr.
Rygoje vyko veteranų plaukimo „Baltic Cup 2015“ varžybos. Jose dalyvavo Baltijos šalių ir Ukrainos plaukimo veteranai, kurių amžius nuo 25-erių metų ir vyresni. Plaukimo veteranai skirstomi į amžiaus grupes kas 5-eri metai. Šiose varžybose plaukikai galėjo pasirinkti neribotą rungčių skaičių, tačiau, nustatant absoliučius varžybų nugalėtojus, buvo skaičiuojami tik dviejų rungčių rezultatai.

Regbio turnyre Latvijoje – „Baltrex-Šiaulių“ triumfas

2015 kovo mėn. 3 d. 08:54
Latvijos olimpiniame sporto centre vykusį tradicinį regbio-7 turnyrą „Livonija Winter 7's“ laimėjo Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ komanda. Finale šiauliečiai lygiai taip, kaip ir pernai, nugalėjo turnyro šeimininkus „Livonija-1“ komandos regbininkus.

Austrijos kalnų slidininkės pergalė pasaulio taurės didžiausiojo slalomo etape

2015 kovo mėn. 3 d. 06:17
Kalnų slidinėjimo pasaulio taurės didžiausiojo slalomo penktą etapą pirmadienį Bulgarijoje laimėjo austrė Anna Fenninger. 25-erių metų praėjusio sezono taurės bendroje įskaitoje savininkė, trasą įveikusi per 1 minutę 14,59 sekundės, iki 44 taškų sumažino atsilikimą nuo šio sezono lyderės bendrojje įskaitoje slovėnės Tinos Mazės.

I. Barysas: skausmas laikinas, o triumfas – amžinas (14)

2015 kovo mėn. 2 d. 20:50
Daugkartinis bušido turnyrų nugalėtojas, Lietuvos bei Europos kudo čempionas Ignas Barysas prisipažįsta, kad šį kartą pasiruošimas didžiausiam turnyrui Lietuvoje „KOK WORLD GP 2015“ yra sunkus ir ne be traumų.

Lietuvos regbininkai – apie šauktinių kariuomenę: be abejo, sutiktume eiti (11)

2015 kovo mėn. 2 d. 16:57
Praėjusią savaitę Valstybės gynybos taryba nusprendė grąžinti į Lietuvos kariuomenę šauktinius. Šį sprendimą, kurį dar turės patvirtinti Seimas, visuomenė, tarp jų ir sporto žmonės, vertina skirtingai. Patriotizmu garsėjantys Lietuvos regbininkai pritaria šiai idėjai ir tikina, kad karinės pratybos Lietuvos vyrams padėtų tapti tvirtesniems ir drausmingesniems.