50 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje geriausia šalies plaukikė nuotolį įveikė per 26,55 sek. ir užėmė 3-ią vietą bei pateko į vakare vyksiantį finalą.

Geriausią laiką atrankoje pademonstravo čekė Anna Kolarova – 26,11 sek.

200 m krūtine atrankoje R. Meilutytė nuplaukė per 2.32:15 min. ir geriausiu rezultatu taip pat pateko į finalą, kuris prasidės nuo 18 val. Lietuvos laiku.

200 m plaukimo peteliške rungties atrankoje Beatričė Kanapienytė nuotolį įveikė per 2:26,23 min. ir užėmusi trečią vietą taip pat pateko į A finalą.

Atrankos plaukimą laimėjo Sara Niepelova (2:22,21 min.).

Primename, kad penktadienį vakare R. Meilutytė savo stipriausioje 100 m krūtine rungtyje liko antra. Distanciją Londono olimpinė čempionė įveikė per 1 min. 09,65 sek. ir nuo nugalėtoja tapusios slovakės Andreos Podmanikovos atsiliko 0,51 sek.

Paskutiniąją varžybų dieną sekmadienį R. Meilutytė taip pat jėgas išbandys ir 50 m plaukimo krūtine rungtyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)