Olimpinė čempionė ir pasaulio rekordininkė, pajėgiausia Lietuvos plaukikė 17-metė R. Meilutytė ketvirtame atrankos plaukime nuotolį įveikė 56,91 sek., užėmė antrą vietą, bendrame atrankos sąraše buvo trečia ir pateko į pusfinalį.

Kaunietę atrankoje aplenkė tik komandos draugė Shauna Lee (56,81 sek.) ir Katie Latham iš „Thanet Swim“ ekipos (56,84). Šios rungties Lietuvos rekordas nuo 2013 metų priklauso būtent R. Meilutytei (54,94).

Ketvirto atrankos plaukimo rezultatai:

1. Katie Latham (Thanet Swim) - 56,84 sek.
10. Rachel Sharples (East Lothian) - 59,99

E. Gliožerytė antrame atrankos plaukime distancijoje sugaišo 58,81 sek., bendroje atrankos įskaitoje liko 17-a ir taip pat pateko į pusfinalį.

Bendra atrankos įskaita:

1. Shauna Lee (Plymouth Lea) - 56,81 (769 taškai)
2. Katie Latham (Thanet Swim) - 56,84 (768)
3. Rūta Meilutytė (Plymouth Lea) - 56,91 (765)
4. Isabella Hindley (Chelsea&West) - 57,23 (753)
5. Juliette Casini Plymouth Lea - 57,37 (747)
6. Georgia Barton (Co Manch Aq) - 57,48 (743)
7. Maya Westlake (Co Sheffield) - 57,59 (739)
8. Lucy Davis (Co Manch Aq) - 57,74 (733)
9. Linda Shaw (Co Leeds) - 57,94 (725)
9. Raquel Matos (East Lothian) - 57,94 (725)

17. Eva Gliožerytė (Plymouth Lea) - 58,81 (694)
...
20. Rachael O'Donnell (Carnegie) - 59,28 (677)

Iš viso 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi atrankoje dalyvavo 36 sportininkės. Pusfinalis, kuriame varžysis 20 stipriausių plaukikių, vyks ketvirtadienio pavakare Lietuvos laiku.

Trečiadienį E. Gliožerytė 100 metrų plaukimo nugara (17-18 metų grupė) pusfinalyje liko 13-a ir į finalą nepateko. 17-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1:04,79 min. ir nuo 10-os vietos, kuri garantavo vietą finale, atsiliko vos 0,26 sek.

Varžybos Šefilde R. Meilutytei yra vienas iš paskutinių pasiruošimo etapų prieš Nandzingo jaunimo olimpines žaidynes Kinijoje ir Europos čempionatą Berlyne.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)