Lietuvos dviratininkas 234,5 km distancijos finiše 12 minučių bei 16 sekundžių pralaimėjo etapą laimėjusiam italui Matteo Trentinui, kuris finišo spurtu aplenkė etapo prizininkais tapusius slovaką Peterį Saganą bei prancūzą Tony'į Gallopiną:

1. Matteo Trentin (Italija) 5 val. 18 min. 39 sek.
...
155.Ramūnas Navardauskas atsiliko 12 min. 16 sek.
...
186.Elia Viviani (Italija) 17:15

Bendroje įskaitoje po septintojo etapo R. Navardauskas iš 123-ios vietos nukrito į 138-ą ir lenktynių lyderiui italui Vincenzo Nibaliui, kuris finišo liniją kirto šešioliktas, pralaimi 43 minutes bei 41 sekundę:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 29 val. 57 min. 04 sek.
2. Jakob Fuglsang (Danija) atsilieka 2 sek.
186.Edward King (JAV) 1:16:35

E. Šiškevičius šeštame „Tour of Qinghai Lake“ dviratininkų lenktynių etape liko tarp autsaiderių

Kinijoje vykstančių daugiadienių „Tour of Qinghai Lake“ dviratininkų lenktynių šeštajame etape „Team La Pomme Marseille 13“ komandai atstovaujantis Evaldas Šiškevičius liko tarp autsaiderių – finišo liniją kirto 130-as.

Lietuvos dviratininkas 208 km distancijos finiše 33 minutes ir 22 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui

italui Gregai Bolei, kuris nuotolį įveikė per 5 valandas 52 minutes ir 29 sekundes bei finiše akimirka aplenkė tautietį Pierą Paolo De Negrį bei slovėną Blažą Jarčą:

1. Grega Bole (Italija) 5 val. 52 min. 29 sek.
2. Pier Paolo De Negri (Italija)
3. Blaž Jarč (Slovėnija)
4. Igor Bojev (Rusija)
5. Daniel Summerhill (JAV) tas pats laikas
...
130.Evaldas Šiškevičius atsiliko 33 min. 33 sek.
...
137.Pengbin Ding (Kinija) 55:35

Bendroje įskaitoje E. Šiškevičius iš 90-os pozicijos smuktelėjo į 106-ą ir lenktynių lyderiui Iljai Davidionokui iš Kazachstano pralaimi jau 1 valandą 21 minutę bei 47 sekundes:

1. Ilja Davidionok (Kazachstanas) 27:46:44
2. Thomas Vaubourzeix (Prancūzija) atsilieka 30 sek.
137.Zhanshan Yang (Kinija) 1:57:02

Septintą „Giro d'Italia Internazionale Femminile“ etapą D. Tušlaitė baigė aštunta

Italijoje vykstančių prestižinių "Giro d'Italia Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynių septintajame etape geriausiai iš keturių Lietuvos atstovių sekėsi "Forno d'Asolo- Astute" ekipos narei Daiva Tušlaitė, kuri buvo aštunta.

Ji 91,8 km etapą įveikė kartu su nugalėtoja bei lenktynių lydere bendrojoje įskaitoje olande Marianne Vos.

Likusios lietuvaitės tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Katažina Sosna ("Vaiano-Fondriest") buvo 29-a, Olena Olijnik ("Forno d'Asolo-Astute") liko 49-a, o Edita Janeliūnaitė ("Forno d'Asolo-Astute") tenkinosi 126-a pozicija:

1. Marianne Vos (Olandija) 2 val. 36 min. 43 sek.
141.Michela Balducci (Italija) 18:47

Bendroje įskaitoje po prologo ir septynių etapų aukščiausiai iš Lietuvos atstovių esanti O. Olijnik užima 45-ą vietą ir lenktynėse pirmaujančiai dukart pasaulio čempionei olandei M. Vos, kuri šiose lenktynėse triumfavo 2011 ir 2012 metais, pralaimi 25 minutes bei 51 sekundę:

1. Marianne Vos (Olandija) 20 val. 39 min. 52 sek.
2. Pauline Ferrand-Prevot (Prancūzija) atsilieka 54 sek.
3. Elisa Longo Borghini (Italija) 1:03
4. Anna van der Breggen (Olandija) 2:20
5. Claudia Lichtenberg Hausler (Vokietija) 2:24