Lietuvė distanciją įveikė per 30,29 sek. ir iškovojo antrą aukso medalį per du vakarus. Antra atplaukė italė Arianna Castiglioni (31,04 sek.), trečia – švedė Jennie Johansson (31,09 sek.).

50 m atrankos varžybose Rūta sugaišo 31,01 sek. ir aplenkė visas 37-as varžoves.

Penktadienį ji užtikrintai buvo greičiausia 100 m krūtine rungties finale (1:06,15), lygiai sekunde aplenkusi antroje vietoje finišavusią italę Arianną Castiglionį (1:07,15 min.).
Rūtos Meilutytės rezultatas

Šeštadienį vakare antro medalio siekė ir 26-erių metų Giedrius Titenis, kuris varžėsi vyrų 50 m krūtine finale.

Lietuvis užtruko 27,34 sek. ir laimėjo sidabro medalį. Nugalėjo PAR atstovas Cameronas van der Borghas (27,28 sek.), o bronza atiteko italui Nicolo Martinenghi (27,42 sek.).

Atrankoje Giedrius nuotolį įveikė per 27,52 sekundės ir buvo ketvirtas bendroje įskaitoje tarp 50 dalyvių.

Penktadienį G. Titenis pasidabino aukso medaliu, kai daugiau nei sekunde įrodė savo pranašumą prieš visus 100 m krūtine rungtyje (59,63 sek.).