Nesutaikomų varžovų dvikovoje iš viso buvo skirta net 56 baudos minutės. Vien pirmajame kėlinyje žaidėjai ant nubaustųjų suolo sėdosi 10 kartų, o tiksliai vartus smūgiavo vos kartą. Pasižymėjo „Juodupės“ puolimo lyderis, legionierius Konstantinas Isajevas (10:14, Aleksejus Zubenka, Marselis Baikejevas).

Antrajame kėlinyje „Juodupė“ ir toliau didino skirtumą ir po Mauro Baltrukonio (23:34, Rokas Bazys) ir Aleksejaus Nikulino (25:10, M.Baikejevas) rezultatas tapo 3:0.

„Hockey Punks“ bandė atsigriebti po gynėjo Mindaugo Kiero smūgio (26:07, Dovydas Kulevičius), tačiau besibaigiant antrajame kėliniui trijų įvarčių pranašumą atstatė M. Baltrukonis (36:04, R. Bazys, A. Katulis).

Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau aiškinosi santykius ant ledo ne įvarčiais, o neleistinais veiksmais. Besibaigiant rungtynėms 10 baudos minučių užsidirbo „pankų“ lyderis D. Kulevičius. Po dar vienos vilniečių pražangos Dmitrijus Babičius (59:30, A. Zubenka, M. Baikejevas) pelnė dar vieną įvartį ir „Juodupė“ šventė antrąją pergalę trečiose sezono rungtynėse.

„Juodupė“ į varžovų vartus metė 31 kartą, vilniečiai – 37.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Elektrėnuose, kur 19.30 val. vietos „Energija“ priims Vilniaus „Geležinį vilką“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 2 2 0 0 0 11:5 6
2. Juodupės „Juodupė“ 3 2 0 0 1 12:5 6
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 1 1 0 2 15:19 5
4. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 2 1 0 1 0 10:9 4
5. Kauno „Tigrai“ 1 0 0 0 1 3:7 0
6. Rokiškio „Rokiškis“ 2 0 0 0 2 4:10 0

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)