Pirmą etapą laimėjęs prancūzas Rudy's Barbieras 177,6 km nuotolį įveikė per 4 valandas 19 minučių 10 sekundžių ir finiše akimirka aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai belgą Baptiste'ą Planckaretą ir tėvynainį Davidą Menutą.

Etapo rezultatai:

1. Rudy Barbier (Prancūzija) 4 val. 19 min. 10 sek.
...
115.Angel Fuentes (Ispanija) atsiliko 14 min. 25 sek.

Dviratininkių lenktynes Olandijoje tęsia tik dvi Lietuvos atstovės

Penktą kartą Olandijoje vykstančių daugiadienių „Energiewacht Tour“ dviratininkių lenktynių antro etapo antrą dalį greičiausiai iš lietuvių įveikusi Daiva Tušlaitė finišavo su antra grupe ir, etapo nugalėtojai olandei Lucindai Brand pralaimėjusi 3 sekundes, užėmė 17-ą vietą.

Taip pat šioje grupėje etapą baigusi Ema Manikaitė finišo liniją kirto 41-a, o 3 minutes nuo lyderių atsilikusi Silvija Latožaitė liko 88-ta tarp 112-os lenktynes tęsiančių dviratininkių.

Nepasisekė Žavintai Titenytei ir Saimantai Černikytei, kurios nebaigė etapo ir pasitraukė iš lenktynių.

1. Lucinda Brand (Olandija) 2 val. 43 min. 58 sek.
2. Kirsten Wild (Olandija)
3. Christine Majerus (Olandija)
4. Jolien D'Hoore (Belgija)
5. Barbara Guarishi (Italija) visų laikas vienodas
...
17.Daiva Tušlaitė (Lietuva) atsiliko 3 sek.
...
41.Ema Manikaitė (Lietuva) 3
...
88.Silvija Latožaitė (Lietuva) 3:01

Šių lenktynių trečiajame etape Daiva Tušlaitė finišavo 44-ta, o Ema Manikaitė finišo liniją kirto 58-ta. Pirmoji Lietuvos dviratininkė etapo nugalėtoja tapusiai olandei Kirsten Wild pralaimėjo 7 minutes ir 4 sekundes, o antroji - 7 minutes bei 24 sekundes.

K. Wild šeštadienį 117,8 km numynė per 2 valandas 57 minutes 31 sekundę ir tik finišo spurtu aplenkė prizininkėmis tapusias tėvynainę Lucindą Brand bei vokietę Lisą Brennauer.

Nepasisekė Silvijai Latožaitei, kuri nebaigė etapo ir pasitraukė iš lenktynių.

1. Kirsten Wild (Olandija) 2 val. 57 min. 31 sek.
2. Lucinda Brand (Olandija)
3. Lisa Brennauer (Vokietija)
4. Elizabeth Armitstaed (D.Britanija)
5. Jolien D'Hoore (Belgija) visų laikas vienodas
...
44.Daiva Tušlaitė (Lietuva) atsiliko 7 min. 04 sek.
...
58.Ema Manikaitė (Lietuva) 7:24
...
76.Heather Fischer (JAV) 9:28

Bendroje įskaitoje aukščiausiai iš lietuvių pakilusi Daiva Tušlaitė užima 40-ą vietą ir lenktynių lydere tapusiai vokietei Lisai Brennauer pralaimi 9 minutes ir 33 sekundes. Ema Manikaitė nuo lyderės atsilieka 10 minučių bei 4 sekundes ir tėra 52-a.