B grupės kovas baigė Kanados ir Suomijos mūšis. Suomiai iškovojo pergalę netikėtu „sausu“ rezultatu 4:0 (0:0, 3:0, 1:0), grupėje užėmė pirmą vietą ir atkrintamose varžybose egzaminuos danus. Suomiams tai buvo septinta pergalė iš tiek pat galimų.

Antriems likusiems kanadiečiams ketvirtfinalyje teks grumtis su rimtesniu priešininku – švedais. Kanadiečiai planetos pirmenybėse patyrė tik pirmą nesėkmę.

Taigi ketvirtfinaliuose jėgas išbandys: ČekijaJAV, Rusija – Vokietija, SuomijaDanija ir Kanada – Švedija.

LatvijaNorvegija – 1:3 (1:1, 0:2, 0:0).

A grupės galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Slovakija – JAV – 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0), - po pratęsimo;

BaltarusijaPrancūzija – 3:0 (0:0, 1:0, 2:0).

B grupės galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):