Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną

(2)
Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas, studijuojantis ir sportuojantis JAV, artėjantį savaitgalį pradeda žiemos sezono startus. Uždarose patalpose lietuvis startuos tik atskirų rungčių varžybose. Rudenį sportininkui buvo atlikta peties operacija, tačiau šiuo metu Mantas jau yra visiškai atsistatęs po bendradarbiavimo su chirurgais.
© A.Didžgalvio nuotr.

Prieš pat Naujuosius metus atletas jau išbandė jėgas sau netradicinėje rungtyje, estafetėje 4x400 metrų, o savaitgalį Nebraskoje jau startuos prasidedančiose JAV Universitetų varžybose.

„Pirmose varžybose žadu dalyvauti 60 ir 200 metrų bėgimuose, tiesa pastaruoju metu kamuoja smulkios traumos. Planuoju varžybose dalyvauti kone kiekvieną savaitgalį ir rinkti taškus tarpuniversitetinėje įskaitoje.

Esu apsisprendęs žiemos sezone septynkovės sektoriuje nestartuoti, o koncentruotis 60 metrų bėgime, bėgime su barjerais bei šuolyje į tolį.

Pirmasis startas dešimtkovėje bus maždaug balandžio mėnesį. Vis dėlto traumuotą petį dar truputėlį pasaugosiu“, – sakė Mantas Šilkauskas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Stipriausiu planetos žmogumi tapo E. Hallas, Ž. Savickas finale liko priešpaskutinis (26)

Botsvanoje pasaulio galiūnų čempionato finale Žydrūnas Savickas užėmė 9-tą vietą. Lietuvis po šeštadienio trijų rungčių su dešimt taškų lenkė tik gruziną Konstantiną Janašiją (9,5 tšk.). Tačiau ir per sekmadienį lietuviui nepavyko pagerinti pozicijų.

Penkiakovininkas D. Vaivada pasaulio taurės varžybų finale Lenkijoje aplenkė du varžovus (1)

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada Lenkijoje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė 34-ąją vietą.

R. Meilutytė Slovakijoje varžybas užbaigė pergalingais grybšniais (12)

Bratislavoje (Slovakija) plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje sekmadienį geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį.

D. Rapšys iš Rumunijos grįš ne tik su nauju Lietuvos rekordu (1)

Atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo nugara rungties finale sekmadienį Danas Rapšys iškovojo aukso medalį ir 0,28 sek. pagerino savo paties pernai pasiektą Lietuvos rekordą.

Pergalingas finišas: Lietuvos irkluotojams – Europos čempionato auksas (33)

Lietuvos irkluotojai Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius Čekijoje vykstančio Europos čempionato porinių keturviečių valčių klasėje iškovojo aukso medalius.