Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną

 (2)
Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną
© A.Didžgalvio nuotr.

Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas, studijuojantis ir sportuojantis JAV, artėjantį savaitgalį pradeda žiemos sezono startus. Uždarose patalpose lietuvis startuos tik atskirų rungčių varžybose. Rudenį sportininkui buvo atlikta peties operacija, tačiau šiuo metu Mantas jau yra visiškai atsistatęs po bendradarbiavimo su chirurgais.

Prieš pat Naujuosius metus atletas jau išbandė jėgas sau netradicinėje rungtyje, estafetėje 4x400 metrų, o savaitgalį Nebraskoje jau startuos prasidedančiose JAV Universitetų varžybose.

„Pirmose varžybose žadu dalyvauti 60 ir 200 metrų bėgimuose, tiesa pastaruoju metu kamuoja smulkios traumos. Planuoju varžybose dalyvauti kone kiekvieną savaitgalį ir rinkti taškus tarpuniversitetinėje įskaitoje.

Esu apsisprendęs žiemos sezone septynkovės sektoriuje nestartuoti, o koncentruotis 60 metrų bėgime, bėgime su barjerais bei šuolyje į tolį.

Pirmasis startas dešimtkovėje bus maždaug balandžio mėnesį. Vis dėlto traumuotą petį dar truputėlį pasaugosiu“, – sakė Mantas Šilkauskas.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

I. Konovalovas antrame dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etape finišavo 25-as

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 10:45
Ignatas Konovalovas
youtube.com
Prancūzijoje vykstančių daugiadienių „Tour du Limousin 2014“ dviratininkų lenktynių antrame etape 25-ą vietą užėmė „MTN-Qhubeka“ komandos narys Ignatas Konovalovas, o Evaldas Šiškevičius („Team La Pomme Marseille 13“) liko 96-as. Pirmas Lietuvos dviratininkas 171,8 km distancijoje finiše antro etapo nugalėtojui prancūzui Cyrilui Gautier pralaimėjo 22 sekundes, o antras - 8 minutes bei 36 sekundes.

Keturi lietuviai nepateko į Europos plaukimo čempionato pusfinalį (3)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 11:04
Mindaugas Sadauskas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vokietijos sostinėje Berlyne tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Ketvirtadienį 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi atrankoje nesėkmingai dalyvavo keturi Lietuvos rinktinės nariai - Tadas Duškinas, Deividas Margevičius, Mindaugas Sadauskas ir Simonas Bilis, kurie visi nepateko į pusfinalį.

Trumpėjant dienoms, dviratininkai ir pėstieji turi būti matomi

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:09
Vasarą sunkiai įsivaizduojame be pasivažinėjimų dviračiu, o ir artėjant rudeniui daugelis dar nesiruošia nulipti nuo mėgiamos transporto priemonės. Tačiau trumpėjančios dienos ir sudėtingėjančios eismo sąlygos tampa iššūkiu kelių eismo dalyviams. Penktus metus vyksiantis „Velomaratonas“ kartu su Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija, vykdydami „Mes už saugų kelią“ iniciatyvą, primena, kaip svarbu dviratininkams ir pėstiesiems būti matomiems kelyje.

Ž. Savickas: „Baltic Chain Tour“ lenktynėse pabandysiu susigrąžinti prarastas sekundes (7)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:04
Žydrūnas Savickas (K. Einikio nuotr.)
Trečiadienį Vilniaus Katedros aikštėje startavo pirmas daugiadienių dviratininkų lenktynių „Baltic Chain Tour“ etapas. 184,5 km distanciją iš Vilniaus į Panevėžį greičiausiai įveikė ukrainietis Michailas Kononenka („Kolls“), trasoje užtrukęs 3 val. 50 min ir 55 sek. Nuo jo 17 sek. atsiliko lietuvis Žydrūnas Savickas, kuris finišo liniją kirto 12-as.

Plaukikas P. Strazdas pateko į jaunimo žaidynių 100 m rungties laisvu stiliumi pusfinalį

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 08:00
Povilas Strazdas
Organizatorių nuotr.
Kinijoje vykstančių jaunimo vasaros olimpinių žaidynių plaukimo varžybų sidabrą 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje iškovojęs Povilas Strazdas ketvirtadienį pateko tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių 100 m rungtyje laisvu stiliumi. Lietuvos plaukikas kvalifikacinių varžybų ketvirtame atrankos plaukime buvo ketvirtas, o į pusfinalį pateko su dešimtu rezultatu - 50,69 sekundės.