Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną

 (2)
Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas, studijuojantis ir sportuojantis JAV, artėjantį savaitgalį pradeda žiemos sezono startus. Uždarose patalpose lietuvis startuos tik atskirų rungčių varžybose. Rudenį sportininkui buvo atlikta peties operacija, tačiau šiuo metu Mantas jau yra visiškai atsistatęs po bendradarbiavimo su chirurgais.
Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną
© A.Didžgalvio nuotr.

Prieš pat Naujuosius metus atletas jau išbandė jėgas sau netradicinėje rungtyje, estafetėje 4x400 metrų, o savaitgalį Nebraskoje jau startuos prasidedančiose JAV Universitetų varžybose.

„Pirmose varžybose žadu dalyvauti 60 ir 200 metrų bėgimuose, tiesa pastaruoju metu kamuoja smulkios traumos. Planuoju varžybose dalyvauti kone kiekvieną savaitgalį ir rinkti taškus tarpuniversitetinėje įskaitoje.

Esu apsisprendęs žiemos sezone septynkovės sektoriuje nestartuoti, o koncentruotis 60 metrų bėgime, bėgime su barjerais bei šuolyje į tolį.

Pirmasis startas dešimtkovėje bus maždaug balandžio mėnesį. Vis dėlto traumuotą petį dar truputėlį pasaugosiu“, – sakė Mantas Šilkauskas.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (2)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė startuoja penkiakovės pasaulio čempionate

Berlyne prasidėjusiame 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate antradienį vyksta moterų estafečių varžybos, kuriose Lietuvai atstovauja Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė.

Lietuvos sostinė nuo 2016 iki 2019 metų lieka be baseinų (8)

Vilniaus Lazdynų baseinas miestiečiams tarnaus dar vienerius metus. Po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių 2016 metų vasarą baseinas bus nugriautas ir vietoj jo bus statomas modernus, visus tarptautinius standartus atitinkantis 50 metrų baseinas. Tačiau jo statybos užtruks, o Vilniaus ir jo apylinkių gyventojai nauju Lazdynų baseinu galės džiaugtis geriausiu atveju tik 2019 metais.

Š. Kasperavičienei – fitneso ir kultūrizmo pasaulio čempionato bronza (4)

Prancūzijos kurortiniame mieste ant Viduržemio jūros kranto La Sjotoje įvyko WFF/NABBA pasaulio čempionatas. Čempionatas pasižymėjo didele dalyvių gausa. Iš visų 5 kontinentų, 30 šalių susirinko virš 260 sportininkų. Lietuvai čempionate atstovavo 5 fitneso sportininkai.

Lietuvos buriuotojus Europos čempionatui rengs žymūs ekspertai (1)

Šiemet liepą Estijoje vyksiančiame Europos ORCi jachtų čempionate Lietuvos „Gero vėjo klubo“ atstovus konsultuos užsienio profesionalai Maurizio Cossutti ir Stjepanas Marinovičius.

Baltijos regbio lygoje kauniečiai nušlavė Rygos ekipą

Įspūdingą pergalę Baltijos vyrų regbio pirmenybėse iškovojo Kauno „Ąžuolo-FM Tauro“ komanda. Kauniečiai išvykoje 69:5 (43:5) nepasigailėjo Rygos „Ovals“ (Latvija) ekipos.