Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną

(2)
Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas, studijuojantis ir sportuojantis JAV, artėjantį savaitgalį pradeda žiemos sezono startus. Uždarose patalpose lietuvis startuos tik atskirų rungčių varžybose. Rudenį sportininkui buvo atlikta peties operacija, tačiau šiuo metu Mantas jau yra visiškai atsistatęs po bendradarbiavimo su chirurgais.
© A.Didžgalvio nuotr.

Prieš pat Naujuosius metus atletas jau išbandė jėgas sau netradicinėje rungtyje, estafetėje 4x400 metrų, o savaitgalį Nebraskoje jau startuos prasidedančiose JAV Universitetų varžybose.

„Pirmose varžybose žadu dalyvauti 60 ir 200 metrų bėgimuose, tiesa pastaruoju metu kamuoja smulkios traumos. Planuoju varžybose dalyvauti kone kiekvieną savaitgalį ir rinkti taškus tarpuniversitetinėje įskaitoje.

Esu apsisprendęs žiemos sezone septynkovės sektoriuje nestartuoti, o koncentruotis 60 metrų bėgime, bėgime su barjerais bei šuolyje į tolį.

Pirmasis startas dešimtkovėje bus maždaug balandžio mėnesį. Vis dėlto traumuotą petį dar truputėlį pasaugosiu“, – sakė Mantas Šilkauskas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

„Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių pirmame etape R. Navardauskas finišavo 26-as I. Konovalovas buvo 52-as

Penktadienį Olandijoje 99-ą kartą startavusių daugiadienių tradicinių „Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių pirmame etape 26-ą vietą užėmė „Cannondale Pro Cycling“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, o FDJ ekipos narys Ignatas Konovalovas buvo 52-as.

Šeštadienį olimpinės atrankos turnyre Stambule – moterų imtynių diena

Šeštadienį Stambule lenktynes dėl olimpinio kelialapio pradeda moterų imtynių atstovės. Paskutinį šansą pagriebti bilietą į Rio mėgins išnaudoti 25-erių metų Indrė Bubelytė (63 kg) ir 21-erių metų Danutė Domikaitytė (69 kg).

Pasaulio ledo ritulio čempionato starte Rusija „sausai“ pralaimėjo čekams suomiai įveikė baltarusius (82)

Penktadienį dviejuose Rusijos miestuose Maskvoje ir Sankt Peterburge tęsėsi jubiliejinio pasaulio elito grupės ledo ritulio čempionato pirmos dienos kovos. Priminsime, kad tai jau net 80-os istorijoje planetos pirmenybės.

D. Vištartaitę ir M. Valčiukaitę Europos irklavimo čempionate pristabdė lūžęs irklas (3)

Penktadienį Brandenburge (Vokietija) prasidėjo 2016 metų Europos irklavimo čempionatas. Pirmus atrankos barjerus sėkmingai įveikė trys Lietuvos įgulos iš šešių.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas prasidėjo Kanados pergale ir Latvijos pralaimėjimu įvarčių video (14)

Penktadienį dviejuose Rusijos miestuose Maskvoje ir Sankt Peterburge prasidėjo jubiliejinis pasaulio elito grupės ledo ritulio čempionatas. Tai jau 80-os istorijoje planetos pirmenybės.