Po operacijos atsigavęs daugiakovininkas M.Šilkauskas pradeda sezoną

(2)
© A.Didžgalvio nuotr.

Daugiakovininkas Mantas Šilkauskas, studijuojantis ir sportuojantis JAV, artėjantį savaitgalį pradeda žiemos sezono startus. Uždarose patalpose lietuvis startuos tik atskirų rungčių varžybose. Rudenį sportininkui buvo atlikta peties operacija, tačiau šiuo metu Mantas jau yra visiškai atsistatęs po bendradarbiavimo su chirurgais.

Prieš pat Naujuosius metus atletas jau išbandė jėgas sau netradicinėje rungtyje, estafetėje 4x400 metrų, o savaitgalį Nebraskoje jau startuos prasidedančiose JAV Universitetų varžybose.

„Pirmose varžybose žadu dalyvauti 60 ir 200 metrų bėgimuose, tiesa pastaruoju metu kamuoja smulkios traumos. Planuoju varžybose dalyvauti kone kiekvieną savaitgalį ir rinkti taškus tarpuniversitetinėje įskaitoje.

Esu apsisprendęs žiemos sezone septynkovės sektoriuje nestartuoti, o koncentruotis 60 metrų bėgime, bėgime su barjerais bei šuolyje į tolį.

Pirmasis startas dešimtkovėje bus maždaug balandžio mėnesį. Vis dėlto traumuotą petį dar truputėlį pasaugosiu“, – sakė Mantas Šilkauskas.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Europos universitetų sporto žaidynėse – pirmieji Lietuvos medaliai

2014 liepos mėn. 28 d. 14:24
Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse Lietuvos studentai iškovojo pirmuosius medalius. Vilniaus universiteto tenisininkių komanda laimėjo bronzą.

V. Rimšaitė pasaulio BMX čempionate neįveikė ketvirtfinalio barjero

2014 liepos mėn. 28 d. 15:00
Olandijoje vykusios planetos mažųjų dviračių kroso (BMX) pirmenybės nebuvo sėkmingos Lietuvos rinktinės lyderei Vilmai Rimšaitei.

Pirmame Kuršių marių regatos etape – alinanti kaitra ir štilis triumfavo „Jigy Jigy“ įgula (5)

2014 liepos mėn. 28 d. 10:01
Pirmame Kuršių marių regatos etape – alinanti kaitra ir štilis
Organizatorių nuotr.
Sekmadienio vėlų vakarą Klaipėdos uoste finišavo pirmasis jubiliejinės Kuršių marių regatos etapas. Po varginančios dienos svilinančioje kaitroje ir štilyje, pirmoji Klaipėdos miesto etapo finišo liniją šiek tiek po 19 val. kirto jachta „Jigy Jigy“ (kap. Š. Sodeika). Ji prie pat finišo 19 s aplenkė rimtą priešininkę jachtą „Keturi vėjai“ (kap. A. Janulionis).

Ieties metikas E. Matusevičius pasaulio jaunimo čempionate užėmė 6-ą vietą (3)

2014 liepos mėn. 28 d. 09:30
Oregono valstijoje (JAV) sekmadienį pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate paskutinę varžybų dieną ieties metimo finale rungtyniavo Edis Matusevičius.

E. Mazurevičiūtė - Europos jaunių dviračių treko čempionė daugiakovės varžybose (6)

2014 liepos mėn. 28 d. 00:17
Edita Mazurevičiūtė iškovojo aukso medalį Portugalijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) dviračių treko čempionate. Praėjusiais metais Lietuvos dviratininkė džiaugėsi jaunių daugiakovės (omniumo) varžybų sidabro medaliu, o šiais metais įspūdingai laimėjo paskutinę rungtį – 20 km taškų lenktynes – ir tapo planetos jaunių čempione.