7. Vasil Kirijenka (Baltarusija) - 58
8. Alejandro Valverde (Ispanija) - 1:01 min.
9. Jesse Sergent (N. Zelandija) - 1:13
10. Chris Froome (D. Britanija) - 1:32

Nauju lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje tapo ketvirtą vietą užėmęs ispanas Alberto Contadoras.

27 sekundėmis nuo lyderio atsilieka į antrą poziciją pakilęs kitas ispanas Alejandro Valverde, o į trečią vietą bendroje įskaitoje pakilęs R. Uranas lyderiui pralaimi 59 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Alberto Contador (Ispanija) - 36:45:49
2. Alejandro Valverde (Ispanija) - atsilieka 27 sek.
3. Rigoberto Uran (Kolumbija) - 59
4. Winner Anacona (Kolumbija) - 1:12 min.

D. Tušlaitė pirmą lenktynių etapą Prancūzijoje baigė dešimta

Prancūzijoje startavusių daugiadienių dviratininkių lenktynių „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ pirmame etape sėkmingiausiai iš keturių lietuvių pasirodė „Forno d'Asolo-Astute“ komandai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.

104,4 km distanciją Lietuvos dviratininkė įveikė kartu su lyderėmis bei užėmė dešimtą vietą.

Pirmo etapo nugalėtoja tapo italė Giorgia Bronzini, finiše akimirka aplenkusi etapo prizininkėmis tapusias australę Tiffany Cromwell ir amerikietę Tayler Wiles.

Likusios Lietuvos dviratininkės pirmame etape tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Milda Jankauskaitė buvo 25-a, Edita Janeliūnaitė - 46-a, o Žavinta Titenytė - 72-a.

1. Giorgia Bronzini (Italija) - 2 val. 38 min. 30 sek.
...
119. Betty Kals (Belgija) - atsiliko 22 min. 28 sek.

Lenktynių Kanadoje prologe R. Navardauskas finišavo 44-as, A. Kruopis - 109-as

4 km atskiro starto prologu Kanadoje prasidėjo antrą kartą surengtos daugiadienės „Tour of Alberta“ dviratininkų lenktynės. 44-ą vietą prologe užėmė „Garmin Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, o „Orica GreenEDGE“ ekipos narys Aidis Kruopis finiše buvo 109-as.

Pirmas Lietuvos dviratininkas prologo nugalėtojui ir lenktynių lyderiu tapusiam olandui Tomui Dumoulinui pralaimėjo 38 sekundes, o antras - 1 minutę bei 17 sekundžių.

1. Tom Dumoulin (Olandija) - 5 min. 59 sek.
2. Serghei Tvetcov (Rumunija) - atsiliko 14 sek.