Lietuvis šeštadienį 188 km etape sugaišo 4 valandas 14 minučių 47 sekundes ir, 42 sekundėmis atsilikęs nuo etapą laimėjusio brito Marko Cavendisho, užėmė 65-ą vietą.

31-erių britui tai buvo 27-oji pergalė „Tour de France“ lenktynių etapuose ir jis pagal šį rodiklį tik viena pergale atsilieka nuo antroje vietoje esančio prancūzo Bernardo Hinault'o. O visų laikų lyderiu lieka 34 pergales šių lenktynių etapuose iškovojęs legendinis belgas Eddy's Merckx'as.

Po šios pergalės M. Cavendishas pirmą kartą karjeroje užsivilks šių lenktynių lyderio marškinėlius. Jis šeštadienį tik finišo spurtu aplenkė prizininkais etape tapusius vokietį Marcelą Kittelį bei pasaulio čempioną slovaką Peterį Saganą.

1. Mark Cavendish (D. Britanija) 4 val. 14 min. 05 sek.
...
65.Ramūnas Navardauskas atsiliko 42 sek.
...
198.Timo Roosen (Olandija) 4:33

E. Šiškevičius startavo lenktynėse Austrijoje

Šeštadienį Austrijoje 68-tą kartą prasidėjusių tarptautinių daugiadienių „Österreich-Rundfahrt“ dviratininkų lenktynių prologe vienintelis Lietuvos atstovas „Delko Marseille Provence KTM“ komandos narys Evaldas Šiškevičius užėmė 75-tą vietą.

600 m lietuvis numynė per 1 minutę 24 sekundes ir 14 sekundžių atsiliko nuo prologą laimėjusio ir pirmuoju lenktynių lyderiu tapusio australo Williamo Clarke'o.

Sekundę australui pralaimėjęs antroje vietoje liko austras Lukas Schlemmeris, o trečiąją poziciją užėmęs lenkas Sylwesteris Janisziewskis nuo australo atsiliko 2 sekundėmis.

1. William Clarke (Australija) 1 min. 10 sek.
2. Lukas Schlemmer (Austrija) atsiliko 1 sek.

D. Džervus Lenkijoje liko 29-as

Lenkijoje pasibaigusių 27-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (2.2 kategorija) penktąjį etapą šeštadienį Lietuvos komandos „Staki – Baltik vairas“ narys Darijus Džervus baigė tik 26-as.

Nugalėjo baltarusis Jevgenijus Sobalis („Minsk Cycling Club“). Jis 195 km numynė per 4 val. 56 min. 45 sek. ir 6 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį ukrainietį Timurą Malejevą („ISD-Jorbi“) bei 1 minute ir 15 sekundžių – trečioje pozicijoje finišavusį čeką Františeką Sisrą („Klein Constantia“).

D. Džervus etapo nugalėtojui pralaimėjo 5 minutes ir 8 sekundes.

Toje pačioje grupėje finišavęs Paulius Šiškevičius (+5:08) tenkinosi 38-ta pozicija.

Paskutinė etapą baigė dar trys iš keturių „Staki – Baltik vairo“ dviratininkai – Justas Beniušis (79 vieta; +11:36), Evaldas Maculevičius (81 vieta; +11:36) ir Mykolas Rčiūnas (92 vieta; 18:15), o Martynas Maniušis nefinišavo.

Laimėjęs paskutinį etapą, baltarusis J. Sobalis tapo ir lenktynių nugalėtoju.

D. Džervus (+4:22) užėmė 29-tą vietą, P. Šiškevičius (+5:22) – 39-tą, o kiti trys lietuviai į pirmąjį penkiasdešimtuką nepateko.

Iš 128 startavusių dviratininkų klasifikuoti 92.

1995 metais šias varžybas laimėjo Raimondas Rumšas, o 2001 metais – Remigijus Lupeikis.