Jau 3-ią rungtynių minutę buvo skirtas mažasis kampinis prie italių vartų.

Puikiai išpildžiusios standartinę padėtį šiaulietės išsiveržė į priekį 1:0. Įvartį pelnė Simona Grubliauskaitė. Neprabėgus nei minutei, po sumaišties prie italių vartų Erlanda Nemeikaitė padvigubino rezultatą 2:0.

Italijos komanda po kelių minučių sugebėjo sušvelninti rezultatą 1:2. Pasižymėjo Italijos komandai atstovaujanti ukrainietė Irina Vyhaniajlo.

11-ą pirmo kėlinio minutę šiaulietės susigrąžino dviejų įvarčių persvarą, kai po komandos draugės perdavimo įvartį pelnė Donata Grigienė.

13-ą minutę po mažojo kampinio Dovilė Kuklienė pelnė ketvirtą „Gintros-Strektės-Universieto“ įvartį. Pirmas kėlinys baigėsi 4:1.

Antrame kėlinyje italės sušvelnino rezultatą 2:4. Įvartį pelnė dar viena legionierė iš Ukrainos Žana Savenko.

Praleidusios įvartį šiaulietės nesutriko. Po to sekė keturi „Gintros-Strektės-Universieto“ komandos įvarčiai. 4-ą ir 6-ą antro kėlinio minutėmis įvarčius pelnė Ina Kenstavičiūtė ir šiaulietės jau pirmavo 6:2. Dar po dviejų minučių Irmantė Paulavičiūtė pelnė septintą komandos įvartį 7:2. Aštuntą įvartį į italių vartus įmušė Dovilė Kuklienė.

Įpusėjus antram kėliniui į šiauliečių vartus buvo skirtas baudinys. Šiaulių ekipos vartininkę Viktoriją Vileikytę pergudravo ir įvartį pelnė Žana Agro 8:3.

Per likusias dešimt minučių šiaulietės pelnė dar tris įvarčius. 17-ą minutę pasižymėjo Donata Grigienė, po minutės mažąjį kampinį realizavo D. Kuklienė. Triuškinimą užbaigė D. Grigienė, kai persivarius kamuoliuką per visą aikštę tiksliai smūgiavo į italių vartus.