Dviviete kanoja startavę Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis pusfinalyje 1000 m įveikė per 4 minutes 4,554 sekundės ir, aplenkę tik rumunus, liko penktojoje vietoje. Nuo trečiojoje pozicijoje finišavusių baltarusių, kurie iškovojo paskutinį kelialapį į finalą, lietuviai atsiliko 3,860 sekundės.

Dviviečių baidarių pusfinalio plaukime Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnik 1000 m distancijoje sugaišo 3 minutes 35,507 sekundės ir, aplenkę dvi įgulas, tenkinosi septinta vieta. Lietuvos duetas trečią poziciją užėmusiems ir paskutinį kelialapį į finalą iškovojusiems baltarusiams pralaimėjo 6,090 sekundės.

Šeštadienio popietę prasidės sprinto lenktynės (200 m), kuriose Londono olimpiados vicečempionas Jevgenijus Šuklinas vienviete kanoja bandys pagerinti praėjusių pirmenybių rezultatą, kai jis tenkinosi bronzos medaliu.

Vienviete baidare 200 m distancijoje startuos Ignas Navakauskas, o dviviete baidare irkluos Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)