20-metė Lietuvos sportininkė šios rungties ketvirtfinalyje laimėjo trečią čiuožimą (1 min. 38,478 sek.), aplenkusi visas tris varžoves - rusę Jevgeniją Zacharovą (1:38,534), lenkę Patrycją Maliszewską (1:38,916 bei olandę Suzannę Schulting (1:39,198).

Pusfinalyje A. Sereikaitė antrajame čiuožime vėl buvo geriausia (1:33,605) už nugaros palikusi keturias varžoves.

Keturių dalyvių pagrindiniame A finale lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 35,758 sek. ir tenkinosi bronzos medaliu.

Auksą 1000 m rungtyje pelnė rusė Sofija Prosvirnova (1:35,395), sidabro medalis atiteko italei Ariannai Fonfanai (1:35,536), o ketvirta liko britė Charlotte Gilmartin (1:35,833).

Čempionato 500 m rungtyje (35 dalyvės) šeštadienį A. Sereikaitė pateko į pagrindinį finalą, kuriame užėmė ketvirtą vietą (43,959 sek.), o 1500 m rungties pusfinalyje po kritimo buvo diskvalifikuota ir galutinėje įskaitoje buvo priversta tenkintis aštuoniolikta (2 min. 33,192 sek.) vieta tarp 36 sportininkių.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (145)