Su vokiete Janine Kohlmann pasidalijusi pirmą vietą fechtavimosi varžybose (po 976 tšk.) L. Asadauskaitė plaukimo rungtyje buvo devyniolikta (1104 tšk.), o jojimo varžybose (1080 taškų) tenkinosi tik 23-ia pozicija.

Prizininkėmis tapo į pirmą aštuntuką po trijų rungčių net nepatekusios sportininkės: nugalėjo ukrainietė Ganna Buriak (5168 tšk.), antra liko kinė Wanxia Liang (5100 tšk.), o trečią vietą užėmė kitą Kinijos atletė Wei Wang (5072 taškai).

Finale nesėkmingai startavusi antroji Lietuvos atstovė 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė Gintarė Venčkauskaitė su 3496 taškais liko paskutinė - 36-a.

G. Venčkauskaitė fechtavimosi rungtyje (616 tšk.) buvo 33-čia, plaukime (1068 tšk.) - 24-a, jojimo varžybose nedalyvavo, o bėgimo ir šaudymo dvikovėje (1812 taškų) užėmė 20-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)