Pirmajame kėlinyje šeimininkai žaidė kur kas užtikrinčiau ir nutolo 3:0, tačiau po pertraukos „Penguins“ puolimas visiškai užstrigo.

Per visą antrąjį kėlinį „Penguins“ į varžovų vartus nemetė nė karto – tai pirmas toks atvejis nuo 1957-1958 m. sezono, kai pradėta skaičiuoti NHL smūgių statistika.

Šeimininkų sutrikimu pasinaudoję svečiai antrame kėlinyje sumažino atsilikimą, o trečiajame netgi išlygino rezultatą (3:3), tačiau paskutiniai žodžiai šį kartą visgi priklausė titulą ginančiai komandai.

Baigiantis trečiam kėliniui rezultatą persvėrė Jake'as Guentzelis (57 min.), o 59 min. jau į tuščius varžovų vartus ritulį pasiuntė Nickas Bonino – 5:3.

Iš viso per rungtynes šeimininkai į varžovų vartus metė tik 12 kartų, o svečiai tai padarė 26 sykius.

Rezultatas

„Penguins“ 5 – 3 „Predators“

16' Jevgenijus Malkinas [1-0]
17' Conoras Sheary [2-0]
20' Nickas Bonino [3-0]
29' Ryanas Ellisas [3-1]
51' Coltonas Sissonsas [3-2]
54' Frederickas Gaudreau [3-3]
57' Jake'as Guentzelis [4-3]
59' Nickas Bonino [5-3]

Mačą arenoje stebėjo daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų.

Antrosios rungtynės birželio 1-ąją vyks taip pat Pitsburge.