Trečią varžybų dieną vyko antrasis Pasaulio taurės etapas - sprintas. Stebino kiek nedidelis kontrolinių punktų skaičius: moterų grupėje 6, vyrų grupėje 9. Visa trasa driekėsi plačiomis vėžėmis, kur vyravo greitas slydimas.

Moterų grupėje ir vėl greičiausia buvo Švedijos atstovė Tove Alexanderson, trasą įveikusi per 11:53 min. Ramunė Arlauskienė užėmė 12-ą vietą - 13:44 min.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo švedas Peteris Arnessonas - 13:30 min. Regimantas Kavaliauskas trasą įveikė per 15:41 min. ir iškovojo 20 vietą, Vitalijus Petrulis - 23-ią vietą, Donatas Ereminas 31-ą vietą, Tautvydas Žilinsas - 35-ą vietą.

Ketvirtąją dieną dalyviai varžėsi vidutinėje trasoje. Dalyvių laukė techniška trasa su daug greitų vėžių bei atviru mišku. Greičiausia tarp moterųir vėl buvo jaunoji Švedijos sportininkė Tove Alexanderson - 42:30 min. Ramunė Arlauskienė iškovojo 10-a vietą (50:22 min.).

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Erikas Rostas - 45:14. Tarp lietuvių ir vėl greičiausias buvo telšiškis Regimantas Kavaliauskas - 54 minutės. Jis užėmė 22-ą vietą. Vitalijus Petrulis trasą įveikė per 55:10 ir liko 24-as, Donatas Ereminas - 28-as, Tautvydas Žilinskas - 31-as.

Po trijų etapų bendroje Pasaulio taurės įskaitoje Ramunė Arlauskienė kartu su suome Sonja Morsky dalinasi 10-ą vietą.

Pirmauja visas tris pergales iškovojusi Tove Alexandersson iš Švedijos.

Vyrų grupėje pirmauja rusas Andrejus Grigorjevas. Regimantas Kavaliauskas užima 20 vietą.

Penktadienį dalyvių laukia mišrios estafetės, kuriose komandą sudarys vyras ir moteris ir jie turės po tris kartus įveikti trasą.