Olimpinei vicečempionei Prancūzijos rinktinei 7 įvarčius pelnė Guy Nyokas.

Lenkijos komandoje po 5 kartus pasižymėjo Przemyslawas Krajewskis ir Tomasz Gebala.

Kitose A grupės rungtynėse norvegai 38:23 (19:14) nugalėjo japonus, o rusai 28:24 (14:15) – brazilus.

Jau anksčiau vietą atkrintamosiose varžybose šioje grupėje buvo užsitikrinusios Prancūzijos, Norvegijos, Rusijos ir Brazilijos ekipos. Lenkams ir japonams kova dėl apdovanojimų jau baigėsi.

B grupėje paskutinį kelialapį į aštuntfinalį iškovojo Islandijos rinktinė. Ji sužaidė lygiosiomis 27:27 (15:13) su Makedonija ir grupėje užėmė ketvirtąją vietą. Atkrintamosiose varžybose taip pat žais Makedonija, Ispanija ir Slovėnija.

Rungtynėse dėl pirmosios vietos grupėje ispanai ketvirtadienį 36:26 (18:10) nepaliko vilčių slovėnams. Autsaiderių akistatoje Tunisas 43:34 (23:16) įveikė Angolą.

Turnyro lentelė

Pasaulio čempionate varžosi 24 komandos, suskirstytos į keturias grupes. Į kitą etapą pateks po keturias stipriausias grupių ekipas.

DELFI primena, kad Lietuvos vyrų rankinio rinktinė atrankoje į šį čempionatą savo grupėje užėmė trečią vietą, į priekį praleidusi Slovakijos bei Bosnijos ir Hercogovinos rinktines.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.