8,2 km distanciją pagal oro liniją su 25-iais kontroliniais punktais mūsų sportininkas įveikė per 41 min. 53 sek. ir bendroje rikiuotėje užėmė 25-ą vietą.

Kitas Lietuvos atstovas Vitalijus Petrulis distanciją įveikė per 44 min. 24 sek. ir užėmė 31-ą vietą. Andrejus Gerasimovas finišo liniją kirto per 47 min. 6 sek. ir buvo 35-as tarp 43-ijų sportininkų, kurie sėkmingai pasiekė finišą.

Trasa buvo itin techniškai paini ir sudėtinga orientavimosi atžvilgiu. Dalis potencialių prizininkų nebaigė distancijos sėkmingai, nes nepažymėjo kontrolinių punktų nurodyta kryptimi. Keli iš jų – čempionato šeimininkų atstovai, o iš viso net 10-ies atletų rezultatai nebuvo įskaityti.

Vidutinės trasos nugalėtoju tapo Bulgarijos sportininkas Stanimiras Belomaževas, finišo liniją kirtęs per 33 min. 48 sek. Galiausiai jam pavyko iškovoti aukščiausios prabos medalį, nes kol kas pasaulio pirmenybėse S. Belomaževui vidutinės trasos varžybose priklausė vicečempiono titulas. Bulgarijos sportininkas taip pat yra ir pasaulio slidinėjimo čempionatų dalyvis.

Sidabro medalį iškovojo švedas Erikas Rostas, nuo lyderio atsilikęs 15 sek. Pagal tarpinius laikus jis visas varžybas šliuožė čempionui įkandin. Bronzos medalį laimėjo norvegas Larsas Moholdtas (34:54 min.).

Šeštadienį pasaulio čempionatas tęsis vyrų ir moterų ilgos distancijos asmeninėmis lenktynėmis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)