Vyrų rutulio stūmimą su geriausiu pasaulio sezono rezultatu laimėjo naujazelandietis Tomas Walshas. Jis vienintelis net penkis kartus siuntė rutulį už 21 m atžymos - 21,78 m (20,38-21,60-21,40-21,64-21,49-21,78). Prieš dvejus metus Sopote (Lenkija) T. Walshas buvo trečias ir tai buvo jo pirmosios karjeroje varžybos uždarose patalpose. Portlende jis „pateko“ į maniežą antrą kartą. Sidabro medalį laimėjo rumunas Andrei'us Gagasas(20,89 m), bronzos - kroatas Filipas Mihaljevičius (20,87 m).

Moterų šuoliuose į tolį po pirmojo bandymo pirmavo serbė Ivana Španovič - 7,00 m. Penktu šuoliu šį rezultatą pakartojo ir dėka geresnio antro rezultato lydere tapo Brittney Reese (JAV). I. Španovič tuoj pat susigrąžino lyderės poziciją, pagerinusi savo asmeninį rekordą - 7,07 m. Amerikietė nenusileido ir šeštu šuoliu užsitikrino pergalę - 7,22 m. Olimpinė ir tris kartus pasaulio čempionė tapo ir tris kartus pasaulio uždarų patalpų čempione. Bronzos medalį, nušokusi 6,93 m, iškovojo britė Lorraine Ugen, o estė Ksenija Balta liko septinta (6,60).

Po keturių penkiakovės rungčių kanadietė Brianne Theisen Eaton buvo trečia, tačiau 800 m bėgime ji sugebėjo pralenkti savo varžoves pakankama persvara ir laimėti pasaulio čempionatą - 4881 taškas. Kitus du medalius laimėjo Ukrainos atstovės Anastasija Mochniuk (4847 tšk.) ir Alina Fiodorova (4770 taškų).

Moterų 60 m barjerinio bėgimo rngties pasaulio čempionės titulą apgynė amerikietė Nia Ali (7,81 sek.). Kita JAV atstovė Brianna Rollins finišavo antra (7,82 sek.), o britė Tiffany Porter, kaip ir prieš dvejus metus Sopote, laimėjo bronzos medalį (7,90 sek.).

Penktadienio varžybos Portlande baigėsi vyrų 60 m finaliniu bėgimu. Pasaulio čempionu tapo asmeninį rekordą pagerinęs dvidešimtmetis amerikietis Trayvonas Bromellas (6,47 sek.). Antras liko Asafa Powellas (6,50 sek.) iš Jamaikos, o trečias finišo liniją kirto Barbadoso sprinteris Ramonas Gittensas (6,51 sek.).