Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate trečiadienį vakare pergales iškovojo Švedijos ir Suomijos rinktinės.

Trečią pergalę ketvirtajame ture iškovojo ir aštuonių ekipų A grupės lyderę Čekijos komandą pavijo Švedijos (po 8 tšk.) ledo ritulininkai, 7:3 (3:1, 3:0, 1:2) nugalėję septintoje pozicijoje likusią Kazachstano (2 tšk.) rinktinę.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 4 0 0 2 2 8:15 2

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo ir vienvalde B grupės lydere tapo Suomijos (12 tšk.) komanda, antroje susitikimo pusėje 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) palaužusi autsaiderės Vengrijos (0 tšk.) ekipos pasipriešinimą.

Tiesa, jau ketvirtadienį suomius gali pavyti čempionų titulus ginantys Kanados ledo ritulininkai, kurie ketvirtojo turo dvikovą žais su Vokietijos rinktine.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vengrija 4 0 0 0 4 4:20 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)