Pirmame kėlinyje abi komandos pelnė po įvartį. Pirmieji sąskaitą atidarė Italijos ledo ritulininkai po Marco Insamo įvarčio, tačiau netrukus latviai atsakė tuo pačiu. Rezultatą išlygino Andris Džerinis.

Antrajame kėlinyje niekam įvarčio pelnyti nepavyko, o trečiajame varžovų vartus užgulę latviai tik paskutinę akimirką išnaudojo savo progą. Rungtynių didvyriu tapo A. Džerinis, nuginklavęs italų vartininką likus žaisti kiek daugiau nei minutę ir išplėšęs pergalę 2:1.

Pasibaigus rungtynėms įtampa buvo tokia didelė, kad abiejų ekipų žaidėjai kibo vieni kitiems į atlapus. Teisėjams pavyko gana greitai išskirti peštukus, o latvis Zemgusas Girgensonas ledo aikštę paliko su kraujuojančiu skruostu.

Latvija su 9 taškais po trejų rungtynių tapo A grupės lydere, o italai su 1 tašku lieka priešpaskutinėje 7-oje vietoje.

A grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)

8.Danija200022:100

Tuo metu Prancūzijoje kovojančios B grupės mače Norvegijos rinktinė net 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) nugalėjo kol kas pergalės džiaugsmo čempionate nepatyrusius Slovėnijos ledo ritulininkus.

Į gilų nokdauną norvegai varžovus pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kai išsiveržė į priekį 3:0. Slovėnai sugebėjo tik antrojo kėlinio pabaigoje pelnyti paguodos įvartį.

Po šios pergalės Norvegija su 6 taškais grupėje yra antra, o pergalės džiaugsmo nepatyrę slovėnai su 1 tašku – septinti.