Antra finišavo sezono lyderė vokietė Magdelena Neuner, trečia - baltarusė Darija Dormačiova.

Etapo rezultatai:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) - 32 min. 23,0 sek. (1 baudos ratas)
2. Magdalena Neuner (Vokietija) - atsiliko 35,9 sek. (4)
3. Darija Domračiova (Baltarusija) - 37,0 (4)
4. Olga Zaiceva (Rusija) - 1:11,7 (0)
5. Tora Berger (Norvegija) - 1:43,2 (1)
...
37. Diana Rasimovičiūtė (Lietuva) - 7:08,1 (4)
...
50. Karin Oberhofer (Italija) - 9:06,5 (7)

Bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje D. Rasimovičiūtė su 72 taškais užima 52-ą vietą (po 19 rungčių iš 26).

88. Reka Ferencz (Rumunija) - 1

Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse iš 49-os pozicijos startavęs Karolis Zlatkauskas net 7 kartus suklydo šaudykloje ir galutinėje rikiuotėje prarado dvi vietas bei finišavo 51-as. 41 minutę 12,6 sekundės sugaišęs distancijoje lietuvis beveik pusaštuntos minutės atsiliko nuo 93-ąją pergalę pasaulio taurės etapuose iškovojusio 38-erių metų šešiskart olimpinio čempiono norvego Ole Einaro Bjoerndaleno.

Antras finišavo šio sezono lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as, trečias - rusas Dmitrijus Malyško.

1. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) - 33 min. 43,9 sek. (2 baudos ratai)
2. Martin Fourcade (Prancūzija) - atsiliko 13,8 sek. (3)
3. Dmitrija Malyško (Rusija) - 22,7 (2)
4. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) - 37,5 (3)
5. Jevgenij Garaničev (Rusija) - 37,8 (2)
...
51. Karolis Zlatkauskas (Lietuva) - 7:28,8 (7)
52. Edgars Piksons (Latvija) - 8:18,8 (7)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų vyrų įskaitoje (po 19 rungčių iš 26) pirmauja M. Fourcade'as.