Pasaulio biatlono taurę iškovojo prancūzas M. Fourcade ir vokietė L. Dahlmeier

(6)
2016-2017 metų sezono pasaulio biatlono taurę iškovojo prancūzas Martinas Fourcade ir vokietė Laura Dahlmeier.
Biatlonininkas prancūzas Martinas Fourcade (viduryje),kairėje latvis Andrejs Rastorgujevs, dešinėje austras Simonas Ederas.
© AFP / Scanpix

M. Fourcade per 26 lenktynes surinko 1322 taškus (atmetus du prasčiausius rezultatus) ir užtikrintai aplenkė antrojoje pozicijoje likusį rusą Antoną Šipuliną (918 tšk.). Trečioji vieta atiteko norvegui Johannes Thingnes Boe (812 tšk.).

26-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas su 32 taškais tarp 106 klasifikuotų sportininkų užėmė 73-iąją vietą.

Sekmadienį Norvegijoje pasibaigusio paskutinio, devintojo, pasaulio taurės varžybų etapo vyrų 15 km bendrojo starto lenktynėse greičiausias buvo be klaidų šaudęs M. Fourcade - 37 min. 32,2 sek. Antras finišavo latvis Andrejus Rostorgujevas (+17,4 sek.; 2 baudos ratai), trečiąją vietą užėmė austras Simonas Ederis (+32,4 sek.; 1).

Lenktynėse startavo 30 biatlonininkų.

Moterų pasaulio taurės bendrojoje įskaitoje triumfavusi L. Dahlmeier surinko 1211 taškų. Antrąją vietą užėmė čekė Gabriela Koukalova (1089 tšk.), o trečiąją - suomė Kaisa Makarainen (971 tšk.). Iš viso klasifikuotos 102 biatlonininkės.

Moterų 12,5 km bendro starto lenktynes Norvegijoje laimėjo kartą šaudykloje suklydusi norvegė Tiril Eckhoff - 34 min. 23,1 sek. Antrąją vietą užėmė čekė G. Koukalova (+22,6 sek.; 1), o trečiąją - suomė K. Mekereinen (+34,5 sek.; 2).

Lietuvos vandensvydžio rinktinė nugalėjo Vitebsko ekipą

Baltarusijos vandensvydžio atviro čempionato I turo antrose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 17:11 (3:1, 6:5, 5:2, 3:3) nugalėjo Vitebsko ekipą.

Ž. Vaiciukevičiūtė ir G. Kozlovskis triumfavo sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje

Dudincuose (Slovakija) vykusių Europos sportinio ėjimo „Permit Meeting“ serijos varžybų „Dudinskį pat'desiatka“ moterų 20 km distancijoje šeštadienį triumfavo lietuvė Živilė Vaiciukevičiūtė.

Lietuvos moterų rankinio čempionato finale žais „Garliava“ ir „Žalgiris“

Lietuvos moterų rankinio čempionato pusfinalio antrose rungtynėse Kauno rajono „Garliava SM-Cascada“ įveikė Klaipėdos „Dragūną-Viesulą“ 41:29 (23:14), laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir pateko į finalą.

Gimnastas R. Tvorogalas pasaulio taurės varžybose užėmė penktą vietą (4)

Dohoje (Kataras) vykstančio sportinės gimnastikos pasaulio taurės trečio etapo pratimų ant skersinio rungties finale šeštadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė penktą vietą. Lietuvos sportininkas surinko 13,833 taško.

Penkiakovininkės I. Serapinaitė, L. Batulevičiūtė ir A. Tamašauskaitė baigė kovas pasaulio taurės antrame etape (1)

Egipto sostinėje Kaire šeštadienį įvyko 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės II etapo moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo trys Lietuvos atstovės Ieva Serapinaitė, Lina Batulevičiūtė ir Aurelija Tamašauskaitė.