Lietuvos kvartetas – Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia bei Rokas Suslavčius - aplenkė latvius ir belgus, tačiau patys atsiliko ratu nuo favoritų ir užėmė 23-čią vietą.

Lietuviai buvo priversti šliuožti 3 baudos ratus ir panaudojo 15 papildomų šovinių.

Aukso medalius iškovojo norvegai Ole Einaras Bjorndalenas, Tarjei'us Bo, Johannesas Tingnesas Bo ir Emilis Hegle'as Svendsenas - 1 val. 13 min. 16,8 sek. (0 baudos ratų + 6 papildomi šoviniai).

Norvegai pasaulio pirmenybėse estafetę laimėjo jau aštuntą kartą, o Ole Einaras Bjorndalenas iškovojo jau 20-ąjį čempionatų aukso medalį.

Čempionų titulą gynę vokiečiai Erikas Lesseras, Benediktas Dollis, Arndas Peifferis bei Simonas Schemppas užėmė antrąją vietą, nugalėtojams pralaimėję 11,5 sek. (0+5).

Bronza atieko kanadiečiams Christianui Gowui, Nathanui Smithui, Scottui Gowui ir Brendanui Greenui, kuriuos nuo norvegų skyrė 23,4 sekundės (0+5).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)