Lietuvos kvartetas (Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Paulauskaitė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas), kaip ir dar keturios ekipos, nebuvo kvalifikuotas, nes nuo lyderių atsiliko ratu. Tačiau po paskutinės šaudyklos, sukę vieną baudos ratą ir panaudoję 7 papildomus šovinius lietuviai, nuo pirmaujančių komandų atsiliko 7 minutėmis 41,0 sekundes ir buvo 23-ojoje pozicijoje tarp 26-ių komandų.

Pasaulio čempionais pirmą kartą tapo Čekijos biatlonininkai – Veronika Vitkova, Gabriela Soukalova, Michalas Slesingras ir Ondrejus Moravecas. Panaudoję papildomus 8 šovinius čekai nuotolį įveikė per 1 valandą 20 minučių 27,2 sekundės ir 20,2 sekundės aplenkė taip pat 8 papildomus šovinius panaudojusius 2009-ų metų pasaulio čempionus prancūzus.

Bronzos medaliai atiteko paskutinių trijų pirmenybių nugalėtojams Norvegijos biatlonininkams, kurie nugalėtojams pralaimėjo 27,7 sekundės.