Paaiškėjo tinklinio "Sporto" taurių savininkai

 (1)
Savaitgalį Birštone baigėsi Lietuvos "Sporto" taurės tinklinio varžybos. Moterų grupėje nugalėjusios visas varžoves vienodu rezultatu 3:0 taurę iškovojo trenerės Jolitos Verbickienės treniruojamos Kauno "Heksos" tinklininkės.
Tinklininkės
Antra liko dvi pergales iškovojusi "Achemos" komanda, trečia - "Prekybos" ekipa.

Vyrų varžybose taurės savininkai paaiškėjo tik po paskutinio susitikimo tarp Vilniaus "Polonijos" ir Kelmės "Agrotech" tinklininkų.

Nugalėję varžovus 3:2, vilniečiai kartu su dar dviem sostinės komandomis "Šviesa" ir "Ąžuolu" surinko vienodai taškų. Tad viską lėmė tarpusavio setų santykis, kuris buvo palankesnis trenerių Vitalijaus Lepkovičiaus ir Liudviko Adomavičiaus auklėtiniams - Vilniaus "Polonijos" šešetukui.

Birštono sporto klubo "Vytautas" ir Lietuvos tinklinio federacijos prizais apdovanoti geriausi finalinio turnyro žaidėjai: Liudmila Paulauskienė ("Heksa"), Raimonda Stelkauskaitė ("Achema"), Kristina Kazačiūnienė ("Prekyba"), Olegas Čebialis ("Polonija"), Darius Abromavičius ("Šviesa") ir Justas "Nikonovas ("Ąžuolas").

Turnyro "Mis" išrinkta "Heksos" žaidėja Audronė Bakšytė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Nidos pusmaratonį laimėjo E. Sakalaitė ir V. Dopolskas

Šeštadienį Nidos pusės maratono bėgimą, kuriame sportininkai kovojo ir dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų, laimėjo Eglė Sakalaitė ir Valdas Dopolskas.

J. Truchanovičius pasirengęs iššūkiams stipriausioje Europos rankinio lygoje

Sekmadienį savo pasirodymą „Velux“ čempionų lygoje pradeda ir paskutinysis Lietuvos atstovas Jonas Truchanovičius. Vieno perspektyviausių mūsų rinktinės žaidėjų atstovaujamas HB „Montpellier“ klubas stos į kovą su Presovo „Tatran“ ekipa.

Rusus eliminavusi Kanados rinktinė iškopė į finalą (93)

Toronte (Kanada) vykstantis pasaulio ledo ritulio taurės turnyras, kuriame dėl trofėjaus grumiasi 8 komandos, priartėjo prie kulminacijos. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį paaiškėjo pirmieji finalininkai – jais tapo šeimininkai.

Kaune padėkota medalius iškovojusiems parolimpiečiams (1)

Šeštadienio vakarą Kaune pagerbti parolimpinių Rio de Žaneire vykusių žaidynių laimėtojai lietuviai, iškovoję prizines vietas. Su kauniečiais susitikti atvyko dviejų medalininkų laimėtojas Mindaugas Bilius, taip pat keli golbolo rinktinės nariai, iškovoję auksą.

Rankinio lygos starte – čempionų pasivaikščiojimas ir šiauliečių staigmena prasidėjo ir moterų čempionatas (1)

Artėjant Utenos HC „Utena“ ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rungtynėms pergalė kone užtikrintai buvo prognozuojama alytiškiams. Čempionų titulu besidžiaugiantys „Varsos-Stronglaso“ rankininkai pateisino savo gerbėjų lūkesčius ir sezoną pradėjo lengvai pasiekta pergale net 15 įvarčių skirtumu – 35:20 (17:11).