P. Labutis pergalėmis pradėjo Europos pulo čempionatą

Portugalijoje vykstančio Europos pulo čempionato vyrų pulo-10 disciplinos turnyrą dviem pergalėmis pradėjo lietuvis Pijus Labutis.
Pijus Labutis (epbf.com nuotr.)

Lietuvos atstovas pirmame rate pirmadienį 8:3 nugalėjo pajėgų lenką Mariuszą Skoneczny, o antrame 8:3 įveikė graiką Georgę Antonakį.

Tarp 64-ių pajėgiausių žaidėjų patekęs P. Labutis savo varžovą trečiame rate sužinos vėliau.

Moterų atrankos turnyro pirmame rate Lietuvos atstovė Tatjana Vaitkienė 6:5 įveikė italę Sarą Ianninį, bet antrame 1:6 nusileido olandei Melissai Rademakers.

T. Vaitkienė dar tęs pasirodymą turėdama vieną minusą, o savo būsimą varžovę sužinos antradienio rytą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Londone maratone – įspūdingas D. Labočevskės pasirodymas (50)

Sekmadienio rytą Anglijos sostinėje buvo duotas startas 36-ajam Londono maratonui, kuriame savo jėgas išbandė ir viena Lietuvos atstovė. Mūsiškė tarp elitinių bėgikų nepasiklydo ir finišo liniją kirto 12-a!

Čempionai iškopė į finalą, „Šviesa“ nustebino klaipėdiečius (2)

Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos finale jau įsitaisė praėjusio sezono čempionai Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Kas bus jų varžovais, paaiškės tik kitą savaitę, nes Klaipėdos ir Vilniaus komandoms prireiks trečiojo susitikimo.

„Rangers“, „Blues“ ir „Oilers“ – NHL konferencijų pusfinaliuose

NHL pirmenybių Stenlio taurės varžybų šeštosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Niujorko „Rangers“ (5-oji vieta) komanda namuose 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) įveikė Monrealio „Canadiens“ (4) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.

G. Grinius 115 km kalnų bėgime Madeiroje finišavo ketvirtas (7)

Šeštadienį Madeiroje (Portugalija) vykusiame kalnų bėgime „Madeira Island Ultra Trail“ lietuvis Gediminas Grinius užėmė ketvirtą vietą. Mūsiškis sudėtingą 115 km trasą su net 7100 m vertikaliu pakilimu įveikė per 14 val. 6 min. 51 sek.

Kikboksininkas M. Rimdeika nokautuotas Rusijoje (29)

Lietuvos kovotojas Mantas Rimdeika patyrė skaudžią nesėkmę šeštadienį Rusijoje surengtame „Tatneft Cup“ kikbokso turnyre.