P. Labutis pergalėmis pradėjo Europos pulo čempionatą

Portugalijoje vykstančio Europos pulo čempionato vyrų pulo-10 disciplinos turnyrą dviem pergalėmis pradėjo lietuvis Pijus Labutis.
Pijus Labutis (epbf.com nuotr.)

Lietuvos atstovas pirmame rate pirmadienį 8:3 nugalėjo pajėgų lenką Mariuszą Skoneczny, o antrame 8:3 įveikė graiką Georgę Antonakį.

Tarp 64-ių pajėgiausių žaidėjų patekęs P. Labutis savo varžovą trečiame rate sužinos vėliau.

Moterų atrankos turnyro pirmame rate Lietuvos atstovė Tatjana Vaitkienė 6:5 įveikė italę Sarą Ianninį, bet antrame 1:6 nusileido olandei Melissai Rademakers.

T. Vaitkienė dar tęs pasirodymą turėdama vieną minusą, o savo būsimą varžovę sužinos antradienio rytą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Pergalingas finišas: Lietuvos irkluotojams – Europos čempionato auksas (28)

Lietuvos irkluotojai Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius Čekijoje vykstančio Europos čempionato porinių keturviečių valčių klasėje iškovojo aukso medalius.

Olimpiniai vicečempionai M. Griškonis ir S. Riteris Europos čempionate liko septinti

Olimpiniai vicečempionai Mindaugas Griškonis ir Saulius Riteris (Ritter) sekmadienį laimėjo Čekijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių valčių B finalą (7-12 vietos) ir galutinėje įskaitoje užėmė septintąją vietą.

H. Žustautas iškovojo pergalę pasaulio taurės varžybose Vengrijoje (1)

Vengrijoje vykstančio antrojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo vienviečių kanojų 200 m distancijoje finale sekmadienį triumfavo lietuvis Henrikas Žustautas.

Laimėjusi atrankos plaukimą R. Meilutytė pateko į Slovakijos varžybų finalą (23)

Bratislavoje vykstančių plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje pajėgiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė nuotolį įveikė per 32,36 sek. Tai geriausias šios rungties atrankos rezultatas, R. Meilutytė vakare dalyvaus ir finaliniame plaukime.

LRF taurės turnyre – dramatiška „Vairo-Kalvio“ pergalė

Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės Šiaurės diviziono turnyro rungtynėse šeštadienį Šiaulių „Vairo-Kalvio“ komanda išvykoje 14:13 (6:0) įveikė Kauno „Žalgirio“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.